شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بعد از بین رفتن بکارت

1. سلام به همگی...

به خاطر خیلی مشکلها الان خیلی به هم ریختم

اما . . .
    چند روز پیش با نامزدم رابطه ای که داشتم به اشتباه بکارتش فکر میکنم از بین رفت و چند قطره خون اومد
    البته باید بگم ما بعد از توافق انکارو کردیم باره اولم نبود و واقعا قصدمون ازدواج بوده و بدتر اینکه نزدیکه خاستگاریمم بوده

حالا چیکار کنم ؟

میدونم مادرم و خاهرم به احتمال زیاد برگ تایید و میخان

چیکار کنم فکر کنم این هفته خاهرم میخاد بره خونشون و ببیدش
    من 23سالمه و اون 22
    شانسه منه دیگه . . .

2. سلام

حالا دو هفته دندون رو جگر می گذاشتید زمین به آسمان می رفت ؟
    الان کار خاصی نمی تونید بکنید جز اینکه
    1- همراه ایشون به متخصص زنان مراجعه کنید تا مشخص بشه بکارت آسیب دیده یا نه ؟ که بنظرم با توضیحات شما آسیب دیده
    2- به خواهر مادرتون خیلی مطمئن و محکم بفرمایید که نیازی به برگه سلامت بکارت نیست و این کار رو توهین به همسرتون می دونید و اگر لازم باشه خودتون راسا برای گرفتن گواهی سلامت اقدام خواهید کرد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. [quote="mahdi_23"]سلام به همگی...

به خاطر خیلی مشکلها الان خیلی به هم ریختم

اما . . .
    چند روز پیش با نامزدم رابطه ای که داشتم به اشتباه بکارتش فکر میکنم از بین رفت و چند قطره خون اومد
    البته باید بگم ما بعد از توافق انکارو کردیم باره اولم نبود و واقعا قصدمون ازدواج بوده و بدتر اینکه نزدیکه خاستگاریمم بوده

حالا چیکار کنم ؟

میدونم مادرم و خاهرم به احتمال زیاد برگ تایید و میخان

چیکار کنم فکر کنم این هفته خاهرم میخاد بره خونشون و ببیدش
    من 23سالمه و اون 22
    شانسه منه دیگه . . .[/با سلام.من اصلا نمیخوام راجع به این صحبت کنم که کارتون درست بوده یا خیر.اما باید بگم که این کاریه که خودتون کردید.اون خانم بنده خدا چه گناهی کرده؟شما که مطمئنا نمیخواید که سکوت اختیار کنید و اون خانم رو بدبخت کنید.به هر حال اون خانم حقی به گردن شما دارد.شما مرد هستید،غرور دارید اگه از الان بخواید خواسته ی خانوادتون رو به همسرتون ترجیح بدید پس فردا که وارد زندگی شدید دیگه هیچ.بهترین کار به نظر من ایستادگی جلوی خانواده به خاطر نخواستن گواهی،مثلا خودتون رو به ناراحتی بزنید،بگید این کار شما واسه من زشته،آبروی من میره ،اگه بخواین اینجوری بگین که من  اصلا نم خوام.من کاملا ایشون رو میشناسم، قبل ازدواج خودم میبرمش دکتر به بهونه ی آشنایی نوع پردش و  از این حرفا.اگه دیدید که خانواده سر سخت هستند و اصرار دارند مجبورید پاش وایستید و جریان رو تعریف کنید و بگید که با اصرار شما بوده.با این تو صیفاتی که شما کردید احتمال داره که گواهی بخوان.خدا بزرگه.ایشالا که خوشبخت شین.  quote]

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. ممنون از پاسخ دوستان

اول اینکه انجا این جور که معلومه یه پست تو هر 24 ساعت بیش تر نمیسه داد به همین خاطر نتونستم زود جواب بدم

دوم اینکه :مگه من میخام رهاش کنم یا اینکه نامردی کنم در حقش؟ درسته اتفاقه بدی بوده اما واسه من فرقی نداره من میخامش تا آخرشم عاشقشم و میمونم.

ولی اومدم بگم چی کار میتونم بکنم
    نظر خدم اینه که ترمیم بکارتش شاید هزینه اضافس اونم اگه بخام واقعا ترمیم شه شنیدم جراحی بعد از ترمیم لیزر هم میخاد شاید تا2ملیون هم بشه

یا باید به خانوادم بگم که اونا رسم ندارن و توهینه که باز مطمئنم گیر میدن یا باید چند روز قبل پیش دکتری که میخان ببرن برم و از خاهش کنم و تعهد بدم که خدم گند زدم به همه چی و قراره زنه خدم بشه برگ تایید بده با مسئولیت خدم

حالا به نظرتون راهه آخر شدنیه >؟؟؟؟؟؟
    آگه از دوستان کسی نظر و راه حل بهتری داشته باشه خوشحال میشم
    بازم ممنون از کمکتون ...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
    دیونه ام دیونه عشقش ........................................................................
    اولین و آخرین من................................................................................
    یه فرشته تو قلبم نشسته.....................................................................
    خسته ام 2ساله این قلبم میخاد از جاش کنده شه پیشش پرواز کنه.................
    دعا کنید برام اینجا همش انرژی مثبته واسم...............................................
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------

5. سلام آقا مهدی.اول اینو بگم که فکر نمیکنم که دکتر گواهی سلامت بهتون بده حتی اگه برید اونجا از قبل بهش بگید،شما چه جوری میخواید بهش ثابت کنید کاره شما بوده؟پزشکان انسان های متعهدی هستند و برای کمک به مردم قسم خوردند.موضوع بعدی اینکه ترمیم بکارت هرجور که باشه با لیزر،بی لیزر باز هم توسط پزشک متخصص قابل تشخیصه.اونوقت اگه برن دکتر و دکتر بگه ترمیم شده حالا بیا و درستش کن.از نظر من بهترین کار اینه که جلو خانواده ایستادگی کنی.شما مردی،بهشون بگو واسه من افت داره این کارا،آبروی من میره ،شما که نمیخواین در مورد خانواده ما فکر بد کنن و از این حرفا،تا جایی که میتونین مقاومت کنید البته با احترام و حفظ حرمت بزرگترای خانواده.بعدش اگه نشد بگین من خودم به بهونه شناسایی نوع بکارتش،دقت کنید:نوعش و اموزش هایی واسه ازدواج میبرمش دکتر که ناراحت نشه.اگه باز هم موافقت نکردن مجبورید داستان رو واسشون تعریف کنی که اون هم بگید با اصرار و اجبار من بوده و اصلا قرار نبود اینجور شه که خدای نکرده در مورد خانم گل تون فکر بد نکنن.با ارزوی موفقیت و خوشبختی برای هر دو شما.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. دوست عزیز سلام
    به نظر من بهتره به صحبتهای آقای sami28 و خانم yalda68 بیشتر توجه کنید تا اینکه بخواین خودتون با دکتر صحبت کنید و اونو راضی کنید که برگه سلامت بهتون بده .

شما میتونید حتی  بعد از خواستگاری و قطعی شدن ازدواجتون   ،    اصرار خانوادتون رو برای دیدن برگه سلامت با دلایلی که دوستان گفتن به تاخیر بندازین و اگه راضی نشدن در روز مقرر با شهامت بگین که خودتون با بازی کردن بیش از اندازه و خطرناک بعد از خواستگاری به بکارتش آسیب زدین ( با یه کم دروغ گفتن فکر نکنم بد بشه ) و بگین گرفتن برگه ی سلامت لزومی نداره .
    به نظر من اینکه بگین بعد از خواستگاری و موافقت خوانواده ها برای ازدواجتون این اتفاق افتاده ، شاید باعث سرزنش شما بشه ولی به عشق شما تهمت زده نمیشه و اونو سیبل تهمت های ناروا قرار نخواهید داد . بهتره عشقتون و الان ثابت کنید .

7. من فكر كنم  شما اشتباه نكردي  ! چرا  ؟
    چون مگه چه عيبي داره باهاش ارتباط داشته باشي ؟
    مگه  نميخواستي باهاش  ازدواج كني ؟ مگه نميخواستي تا آخر عمرت باهاش بموني ؟

مگه باهاش با وجود  اينكه نميخواست ارتباط برقرار كردي  

حالا كه خانواده ات به اين برگه ها اينقدر اهميت ميدن  بزارش كنار  خيلي راحت
    برو بشين بغل همون خانواده ات كه  اينقدر قديمي فكر مي كنن

يخورده عاقلانه فكر كن

8. امان از دست آقایون... شما که خانواده تون رو میشناختید قبل از این کار چرا به فکرش نبودین؟
    الانم یه چاره بیشتر ندارید که جلوی مامانتون بایستید هر چند براتون سخت باشه .بابا این چیزا خیلی دمده شده شاید اصلا نخوان همچین چیزی.آخه چه جوری می خوان به دختره بگن؟اصلا خانومتون با این موضوع کنار میاد؟

9. خداییش در مورد من و خانوادم چی فکر کردین؟؟؟
    همچین برگه ای رو لا به لایه یه سری مدارکه یکی از خاهرام دیدم فقط ترسیدم شاید همچین رسمی باب باشه.
    مگه من چن تا زن گرفتم که بدونم؟؟؟کلن آدمی هستم که به اینجور چیزا کاری ندارم.

همچین چیزی نیس که از پشت کوه اومده باشیم هم من و خاهرام و هم پدر مادرم متولد تهرانیم.

من اونقدر طرفمو دوس دارم فقط دلم میخاد آبروریزی نشه وگرنه منم میدونم باید ساپرتش کنم .
    اون زنمه عشقمه و دوسش دارم

10. سلام اقا مهدی.خدا نکنه کسی در مورد خانواده شما اینجوری فکر کنه.دوستان گفتن فقط این موضوع در خانواده های قدیمی و گذشته مطرح بوده.و بعیده که الان هم اینجور باشه.با این توصیف شاید خانواده شوهر خواهرتون این رسم رو داشتن و خواهرتون مجبور شده گواهی بگیره.از نظره من شما صبر کنید اگه خانوادتون خواستن همچین گواهی رو شما طبق اون مسائلی که گفتم براحتی میتونین حلش کنید.خوشبخت باشید.

11. دوست عزیز ، من و سایر دوستان قصد اهانت به خانواده ی محترمتون رو نداشتیم . شاید بعضی از دوستان یکم تند صحبت کرده باشن . ولی شما که سوال میپرسین لطفا توضیح کامل بدین . شما اگه گفته بودین که حدس زدین این طوری شاید بشه ، بر طبق صحبتی که برای برگه ی خواهرتون کردین ، شاید راحت تر جواب میگرفتین . خانم yalda68 بهتر عنوان کردن این مورد رو .
    و بهتره صبر کنید ببینید چی میشه . اگه خواستن برگه ببینن شما میتونید از راه حلها استفاده کنید

امیدوارم همیشه با هم شاد و خوشبخت باشین

12. سلام دوست من
    مهدی جان زیاد خودتو اذیت نکن و یکمی اروم باش!
    ناسلامتی میخوای یه زندگیرو اداره کنیا.
    ببین من دقیقا همین مشکل برام پیش اومده بود!!!! سخت بود ولی شد.

گفته بودی که نزدیک خواستگاریته,به این مراسم برو تا عشقتو مال خودت کنی,بعد از اون که مراسم با خوبی و خوشی تمام شد,اون موقع به فکر حل این مشکل باش.
    اول: حسابی به مادر زنت بچسب
    دوم:برای اون خوانواده هر کاری که میتونی انجام بده
    سوم: از طرف خانمت مساله رو خیلی سر بسته و یواش یواش با مادر خانمت مطرح کن(نکنه یهو برید بگید که مادر :ما با هم رابطه داشتیم و...!)
    چهارم:از طریق مادر خانمت به دکتر برید تا  همسرتو معاینه کنه تا ببینه بکارت کاملا از بین رفته یا نه؟(اگر کامل از بین نرفته بود که مشکلی ندارید,<<اگر میتونی و دکتر اشنا داری خودت قبل از مورد سوم برو>>و میتونی اون نشون کذایی رو ارایه کنی)اگر بکارت از بین رفته بود یجوری که خود زنا بلدن مشکلو حل میکنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

زیادی فکر نکن و به فکر نامزدت باش تا بتونه بهت تکیه کنه.

اینقدر هم عجول نباش پسرجان
    به امید موفقیت

13. حالا مشکل پیدا کرده با 2تا از خواهرایه من هر روز بهونه داره میگیرهالان 1ماهه(سر مشکلی که با من داشت زنگ زد خونه ما با خاهر بزرگم که خبرنداشت حرفشون شد) ... دیگه نمیدونم باید چی کار کنم خدش هی داره مشکلمیتراشه.
    حالام قهریم میگه تو عرضه نداری ازم دفاع کنی با وجوده اینکه گفتم اگههرکدوم از خواهرام بی منطق بخوان کاری کنن یا اذیتش کنن جلوشون وای میستم
    الانم همین کارو کردم بدون بی حرمتی دارم سعی مینم نظرشونو جلب کنم.

ازتون ممنونم از راهنماییاتون...

14. حالا که با خاهرام درگیری لفظی پیدا کرده میگه تو جربزه نداری خاهراتوبزنی آخه مگه میشه این اتفاقی هم که براش افتاده چه جوری میخاد حلش کنه
    اصلن باورم نمیشه واسم دعا کنید داره اشتباه میکنه منم طاقت دوریشو ندارمداره با زندگی هردومون بازی میکنه وایخدااااااااااااااااااااااااااااااااا...
    iاین همه خوبیه منو نمیبینه کارایی که تو این 2سال واسش کردم 8ماه شب و روز کار کردم با همه سرمایم اما شکست خردم تقصیره من نبود.
    آخرش بگه تو واسه من چی کار کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم اون فقط نیاز به کمک داره از خره شیطون پیاده شه گند نزنه به همه زندگیمون
    به خدا این رسمش نیس یهو اینجوری شد

15. سلام
    ببین الان این نامزدت توی حال وحوای دیگس!الان اعصابش به هم ریخته و همه چیو داره قاطی میکنه

اینجور مشکلات فقط با گذشت ذمان قابل حله و باید یکمی صبرو حوصله بخرج بدی
    اینم در نظر بگیر که:تو توی خانواده بزرگ شدی و بالاخره توی هر خوانواده مادر و پدر وخواهر و برادر هست که پایه وجودی هر ادمه وبعد از اونها تو باید به فکر نامزدت باشی(چونکه هنوز به خواستگاریشم نرفتید و با کار این خانم فکر میکنم همه چی داغون بشه)
    کلا اگر بخوای زندگی خوبی داشته باشی باید مثل یه پل  بین خانوادت و خانواده نامزدت باالاخص خود نامزدت باشی!!!!!!!!

ببخشیدا من این کار نامزدتو که گفته خواهرتو بزنی نمیپسندم و اصلا کار خوبی نیست چون با این کارت پایه زندگیتو میلرزونی.

خودتم که میدونی داره اشتباه میکنه پس متقائدش کن.
    اینم بدون که راه سختی جلوی پاته و باید کاملا با احتیاط و در نظر گرفتن جوانب راهت رو هموار کنی.

بخدا توکل کن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید