شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

از کجا بدونیم شریک زندگیمون قبلا رابطه م ق ع د ی داشته یا نه ؟

1. این سوال بدرمورد خودتونه یا خانم؟
    بنظر من مشکل شما بی دردیه
    خیلی خوشید

2. این سوال واقعا باعث تعجب !!!!!!!! بر فرض که این خانومقبل از شما این رابطه رو داشته ، شما باید به این باور برسید که زندگی‌گذشته هیچ فردی حتی همسر شما نباید تاثیری در دید شما نسبت به اون افرادداشته باشه ، سعی‌ کنید با خودتون کنار بیاید وگرنه خودتون عذاب می‌کشید ودر نظر داشته باشید که میل جنسی‌ حق مسلّم هر فرده و اون خانوم هم اگررابطه‌ای داشته مثل شما یکی‌ از نیاز‌های طبیعی ش رو جواب داده

3. بنظر من موضوع کاملا مهمیه !

------------------------------------------------------

قضیه رو اینجوری هم نگاه کن که ؛ اگه پزشک قانونی ببریش ممکنه بعدا بهت بگه بی اعتماد و اینا ولی در عوضش اگه روزی خواست خیانت هم بکنه میترسه که دوباره ببریش پزشک قانونی  !

کلا برا اطمینان هر ماه یک پزشک قانونی ببری بد نیستا

4. دوست عزیز بهترین راه اطمینانه هیچ وقت فکر اینو نکنه که با کسی رابطه داشته البته اگر دوستش داری

5. ,وقتي اقايون اينطوري شك ميكنن . خانمها چي بگن ؟ جدا كدوم پزشكي ميتونه بگه كه اين آقا كه ميخوام باهاش ازدواج كنم پاك و منزه است و هيچگونه رابطه جنسی نداشته ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام . اول نگاه به خانواده اش کنید سپس به گذشته خودتان که آیا برای دیگران ایجاد مزاحمت کرده اید یا نه و یک تحقیق کافی . سپس توکل بر خدا کنید ولی این را یادتان باشد که اگر نتوانستید شکتان را از بین ببرید به صفحه حوادث روزنامه ها نگاه کنید که روزی چندین نفر به خاطر همین شکها گشته می شوند . ازدواج نکنید تا خودتان را اصلاح نکردید .از قدیم گفته اند : ازدواج با فامیل، معامله با بیگانه

7. دوست عزیز اینقدر خودتو ازار نده!!!
    همه یک جواب به شما دادیم: با وجود این مدت زمان  نه! نه! نه!
    اگر شما این کارو هم انجام بدید و پزشکی قانونی جواب منفی داد,شما میخوای چیکار کنی ؟؟
    واقعا میتونی توی روی اون نگاه کنی؟
    به نظرت دیگه حاظر میشه با شما زندگی کنه؟
    پس شما که بد دل و کوتاه فکر نیستی برای زندگیت حسابی فکر کن و وقت بذار تا دچار مشکلاتی که دوستان گفتند نشی.
    اینو بدون که شکاک بودن توی زندگی مثل تبر و درخت میمونه!!!!!!!!!!!!!!

به امید فرداهایی بهتر

8. برای مدیران سایت:

با سلام
    موارد و مسائل پزشکی در حیطه تجربه و رشته تحصیلی و تحقیقی اینجانب نبودهو بنا به همین دلیل نمیتوانم در این باره که سایت شما سایت مفید و مطلوبیبه حساب می اید اظهار نظری بکنم
    اما بنا به دلایلی که یکی از آنها قوانین و نحوه مدیریتی سایت است و اینکهبرای اینجانب که به نحوی صاحب قلم بشمار می آیم دیگر قابل تحمل نبوده ازتمام مدیران سایت خواهش میکنم تا نام کاربری و اعتبار ورودی اینجانب وتمامی پستها و بذل تشکرها و سایر حذف گردد
    با تشکر

9. bita_sh نوشته است: برای مدیران سایت:

با سلام
    موارد و مسائل پزشکی در حیطه تجربه و رشته تحصیلی و تحقیقی اینجانب نبودهو بنا به همین دلیل نمیتوانم در این باره که سایت شما سایت مفید و مطلوبیبه حساب می اید اظهار نظری بکنم
    اما بنا به دلایلی که یکی از آنها قوانین و نحوه مدیریتی سایت است و اینکهبرای اینجانب که به نحوی صاحب قلم بشمار می آیم دیگر قابل تحمل نبوده ازتمام مدیران سایت خواهش میکنم تا نام کاربری و اعتبار ورودی اینجانب وتمامی پستها و بذل تشکرها و سایر حذف گردد
    با تشکر

البته قائدتا این پست من هم پاک می شه
    اما می خواستم خدمتتون عرض کنم که خانم بیتا شما موقع ثبتنام قوانین رو پذیرفتید و الان لزومی هم نداره همه پستهای شما پاک بشه . ادامه فعالیت یا عدم فعالیتتون هم دقیقا به تصمیم خودتون مربوطه
    اما مطلب اصلی اینه که سرکار که خودتون رو صاحب قلم هم می دونید باید توجه داشته باشید که در یک فضای عمومی ( و حتی خصوصی ) اون ادبیاتی که شما بکار بردید اصلا پذیرفته نیست .

یکنفر پیدا شده که بدلیل طرز فکر خاصش دنبال کشف روابط مقعدی همسرش هست !
    درست و غلطش فکر کنم از پاسخ کل کاربرها مشخصه و نتیجه ای  که باید گرفته می شد احتمالا گرفته شده و همینجا هم از بقیه انتظار دارم این بحث رو انقدر کشش ندهند . که اگر در خانه کس است یک حرف بس است ...
    اما از طرز فکر ایشون عجیب تر
    برخورد شما هست که خودتون رو صاحب قلم و ذی حق می دونید که از هر کلمه و نوشتاری برای پاسخ دادن به ایشون استفاده کنید . بنظر من برخورد شما با یکنفر که به هردلیلی مثل من و شما فکر نمی کنه بسیار بیشتر از طرز فکر ایشون جای سوال داره .

ادامه فعالیتتون دقیقا به خودتون بستگی داره که مایل باشید یا نه ؟ اما باید قوانین و بخصوص ادب رو رعایت کنید .

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  10. سلام عزیز
    به نظر من در حال حاضر کسی را پیدا نخواهی کرد که در گذشته رابطه نداشته باشد یا واقعا هم اگر باشد به از تعداد انگشتان دست هم تجاوز نمی کند
    پس باید این فکر را از مغز خود کلا دور کنی که دوستت را آفتاب مهتاب ندیده باشد
    به قول یکی از دوستانم که همسر خود را طلاق داده بود :    میگفت  اگر بخواهم دوباره ازدواج کنم این است که آن خانم قبل از ازدواج پسر بازی هایش را کرده باشد که در زندگی من حسرت نخورد و زندگیم را تباه نکند
    پس دوست عزیز اگر هم شکی داری یا بیخیال آن دختر شو یا همه چیز را در مورد آن شک از ذهن خود پاک کن و سعی نکن زندگی آینده ات را تباه سازی

با آرزوی موفقیت برای شما

11. دوست عزیزم سلام
    به نظر من شما با این طرز فکر یا بزارید کمی سن خودتون و اون دختر خانم محترم بیشتر بشه تا یک سری حقایق رو بهتر در ک کنید یا اینکه کلا قید ازدواج رو بزن چون هم خودت راحت تری هم اون شخصی که قراره همسر شما باشه

12. sami28 نوشته است:
    bita_sh نوشته است: برای مدیران سایت:

با سلام
    با تشکر

اما می خواستم خدمتتون عرض کنم که خانم بیتا شما موقع ثبتنام قوانین رو پذیرفتید و الان لزومی هم نداره همه پستهای شما پاک بشه . ادامه فعالیت یا عدم فعالیتتون هم دقیقا به تصمیم خودتون مربوطه
    اما مطلب اصلی اینه که سرکار که خودتون رو صاحب قلم هم می دونید باید توجه داشته باشید که در یک فضای عمومی ( و حتی خصوصی ) اون ادبیاتی که شما بکار بردید اصلا پذیرفته نیست .

درست و غلطش فکر کنم از پاسخ کل کاربرها مشخصه و نتیجه ای  که باید گرفته می شد احتمالا گرفته شده و همینجا هم از بقیه انتظار دارم این بحث رو انقدر کشش ندهند . که اگر در خانه کس است یک حرف بس است ...
    برخورد شما هست که خودتون رو صاحب قلم و ذی حق می دونید که از هر کلمه و نوشتاری برای پاسخ دادن به ایشون استفاده کنید . بنظر من برخورد شما با یکنفر که به هردلیلی مثل من و شما فکر نمی کنه بسیار بیشتر از طرز فکر ایشون جای سوال داره .

ادامه فعالیتتون دقیقا به خودتون بستگی داره که مایل باشید یا نه ؟ اما باید قوانین و بخصوص ادب رو رعایت کنید .

البته من اول قصد پاسخگویی رو نداشتم و قبول دارم که کمی تند رفتم. اما اگر از اول می دانستم که رابطه ....و یا هر نوع رابطه ی دیگر یک انسان(از دید شما یک زن)در زندگی قبلی آن فرد چنین اهمیتی حیاتی برای شما دارد که جز عجیبی از مسائل حیاتی فرهنگ و زندگی شما محسوب می شود، نظری نمی دادم.
    برای من اهمیت دادن یک مرد(که خود را در دید اول یک مرد می داند نه یک انسان) به رابطه قبل معشوقه اش هیچ اهمیتی ندارد و این انتخاب این فرد برای تمام زندگی خود اوست. و از اینکه چنین نظر شتاب زده ای را بدون توجه به فرهنگ عجیب حاکم داده ام از خود این فرد معذرت می خواهم._(نه از شما و یا کس دیگری)

13. bita_sh نوشته است:
    sami28 نوشته است:
    bita_sh نوشته است: برای مدیران سایت:

با سلام
    با تشکر

البته من اول قصد پاسخگویی رو نداشتم و قبول دارم که کمی تند رفتم. اما اگر از اول می دانستم که رابطه ....و یا هر نوع رابطه ی دیگر یک انسان(از دید شما یک زن)در زندگی قبلی آن فرد چنین اهمیتی حیاتی برای شما دارد که جز عجیبی از مسائل حیاتی فرهنگ و زندگی شما محسوب می شود، نظری نمی دادم.
    برای من اهمیت دادن یک مرد(که خود را در دید اول یک مرد می داند نه یک انسان) به رابطه قبل معشوقه اش هیچ اهمیتی ندارد و این انتخاب این فرد برای تمام زندگی خود اوست. و از اینکه چنین نظر شتاب زده ای را بدون توجه به فرهنگ عجیب حاکم داده ام از خود این فرد معذرت می خواهم._(نه از شما و یا کس دیگری)

خانم عزیز
    شما اگر اون ادبیات رو در مورد من هم بکار می بردید لزومی نمی دیدم ازم عذر خواهی کنید پس انقدر برای عذرخواهی که کمترین کاریست که می تونید بکنید تفکیک قائل نشید چون اولا ادبیات نچندان جالبتون خطاب به من نبود و اگر هم بود برام مهم نبود که عذر بخواهید . مثل همین الان که آسمون ریسمون بافته  اید و اعتقادات و سوال این آقا رو به من ربط دادید !!! تا توجیهی باشه برای ادبیات ضعیفتون .

بنظرمن شما کمی تند نرفته اید و خیلی تند رفته اید . اینجا من و اغلب دوستان به این آقا تذکر دادیم که این طرز فکر درست نیست اما از پایین تنه و ادبیات آنچنانی جهت ابراز نظرمون کمک نگرفته ایم ! و تاکید دارم که ما اگر از طرز فکر یکنفر ایراد می گیریم ، خودمون نباید در مقام صاحب قلم و فرهیخته و باکلاس و ... ادبیات پایین تنه ای بکار ببریم
    و در نهایت کسی از شما نخواست که از اون آقا یا هرکس دیگری عذر خواهی کنید
    فقط اگر مایل به ادامه فعالیت در این سایت هستید باید قوانین رو محترم بشمرید و یکی از اون قوانین عدم استفاده از کلمات رکیک هست .
    مدیران سایت در کمال آرامش و ملایمت با شما برخورد کردند و تنها پاسخ بی ادبانه شما رو پاک کردند ولی وقتی شما طلبکارانه به نحوه مدیریت می تازید . من وظیفه خودم می دونم بهتون یادآوری کنم که کجا هستید و قوانین اینجا چه هست و همه از جمله من موظف به رعایت اون هستیم
    موفق باشید .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. ali_system نوشته است: من پسری هستم 24  ساله و دوستم که قرار باهم ازدواج کنیم 19 ساله ... خیلی در این مورد حساسم البته با اینکه خودش بهم گفته نداشتم بازم میخام با اطمینان کامل جلو برم  ... خودم هم باهاش اصلا رابطه ای نداشتم  .
    من به یک چیزی مشکوکم حدود 1.5 سال پیش ایا راهی هست که فهمید یا نه ؟ لطفا هر راهی هست بگید چون بسیار حیاطیه  .
    ایا پزشک قانونی میتونه تشخیص بده ؟
    اگر هم موضوع تکراری باشه خیلی شرمنده چون خیلی جستجو کردم ولی چیزی پیدا نکردم .

با سلام
    دوست عزیز  بعضی وقتها اگر ادم خیلی چیزها رو ندونه خیلی بهتر هست
    دونستن اینکه اگر دختری سالمی هست ممکن هست قبلا رابطه مقعدی داشته باشه یکی از این اطلاعاتی است که اخیرا به ثبت رسیده
    اما شما یک چیز رو خوب بدون برای انتخاب همسرت ببین علت شکت چی هست؟
    ایا ایشون رفتارهای شک برانگیز داره باعث شده که شما این فکر را بکنید خوب پس بیشتر فکر کنید چون شما فقط شنیدید پزشکی قانونی اما نمیدونید وقتی یک دختر رو ببرن توی این مرکز تا معاینه بشه و بگه من سالمم چه شخصیتی ازش خورد میشه و چقدر روحیش بهم میریزه
    پس اول خوب فکر کن ببین ایا ایشون باید بهشون شک کرد یا نه بعد بدون رفتن به پزشکی قانونی تمومش کن
    ببین یک چیز رو بدون همیشه دنبال اثبات خطا و اشتباه نباش دنبال عدم تکرارش باش
    سعی کن الان عقلتو کار بدازی تا بعدا پشیمون نشی
    خیلی ها از این مسایل میگذرن در صورت وجود چون جاش هست
    اما خیلی ها هم نمیتونن ببین از تو از کدوم دسته ایی نه اون خانم
    درسه علم پیشرفت کرده درست قانون هست اما به فکر شخصیت خودت یا اون خانم هم باش
    زندگی که بخواد اول با این فکر شروع بشه و با پزشکی قانونی تایید شه ممکنه همون جا هم تموم شه
    اما من این حرف رو قبول ندارم که الان همه دخترها و پسرها رابطه جنسی رو قبل ازدواج تجربه کردند
    با تشکر

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  15. سلام
    من فکر می کنم هیچ راه علمی و عملی در این زمینه وجود نداره ولی راههای روانی شناختی جواب می دند
    برای مثال شما ازش بخواه که این رابطه انال را باهاش داشته باشی و اگر موافقت کرد از هوش و ذکاوت خودت استفاده کن. دختری که واسه اولین بار این کارو می کنه با کسی که از درد و شرایط بعدش اگاهی داره از نظر روحی کامتا قابل تشخیص.مگر اینکه سیا ستمدار خوبی باشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 3
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید