شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کمک 000شوهرم منو دوست نداره

1. شوهرم دیگه منو دوست نداره من چاقم تا دو ماه دیگه میخوام عمل بای پس معده انجام بدم کسی اطلاعاتی در این مورد داره
    بی ام آی من 42 است در مقابل غذا اصلا کنترل ندارم  قیافم بد نیست با شوهرمم مهربونم  ولی اون زن چاق دوس نداره
    ایا اکثر مردا اینجورین کمکم کنید لطفا

2. سلام جونم
    من در مورد این عمل اطلاعات خاصی ندارم اما میتونم به جرات بگم که منم مشکل شما رو داشتم اما شکر خدا حلش کردم با رژیم و ورزش و صد البته اراده قوی الان وزنم نرماله اما بازم سعی دارم کمتر از این بشم شما اگه بتونید رژیم دکتر پویا کاشانی رو بگیرید خیلی زود به نتیجه میرسید البته گفتم با ارده قوی و توکل به خدا داروهای ضد اشتها هم که دکترها تجویز میکنند کم نیستند در ضمن شما باید افکار زیبایی شناسی داشته باشید مثلا هر روز صبح برید جلوی آینه و به خودتون بگید من چقدر زیبا هستم من بهترینم و از اینگونه جملات مطمئن باشید آنگونه که خودتان میخواهید خواهد شد بازم تاکید دارم با اراده قوی و توکل به خداوند
    هیچوقت به خدا نگو من چقدر مشکل دارم چقدر مشکل من بزرگه بلکه به مشکلت بگو ای مشکل من خدایی دارم که تو را که سهل است بزرگتر از تو را برای من حل میکند مطمئن باش با این اعتقاد تمام مشکلات تو حل میشه
    قربان شما
    یا حق

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام

ببین دوست عزیز ، هیچ مشکلی نیست که راه حل نداشته باشه
    اما یکوقتایی ما وقتی با مشکل روبرو می شیم فقط مشغول گله و اظهار ناراحتی می شیم و سعی نمی کنیم مشکل رو حل کنیم .

شما اضافه وزن نسبتا زیادی داری و بنظر من حتی اگر همسرت هم با این قضیه مشکلی نداشته باشه بازهم بخاطر خودت و سلامتیت باید از این اضافه وزن کم کنی .
    چیزی که واضحه اینه که اولا ممکنه ظاهر شما کمی در احساس همسرتون تاثیر بذاره اما اگر همسرتون به شما علاقه قلبی داشته باشه اونوقت هیچوقت صرفا بخاطر اضافه وزن از شما زده نمیشه بخصوص که با این وزن بعید می دونم موقع ازدواج باربی بوده باشید و حالا توی ذوق همسرتون خورده باشه !
    پس یکم بیشتر حواست رو جمع کن ببین مشکل اصلی کجاست

همسرتون هم مطمئنا وقتی تلاش شما رو برای بدست آوردن وزن و اندام مناسب ببین حتما تشویقتون خواهند کرد .
    بنظر من همت و اراده و هدفت رو باهم بریز توی یک کیسه و همیشه همراهت داشته باش
    اصلا توصیه نمی کنم سراغ جراحی معده بری . از شما چاق تر هم با رژیم اصولی به وزن مناسبی رسیده اند .
    انقدرم نگو که نمی تونم . رژیم فقط 10-15 روز اولش سخته بعدش بدنت خیلی زود عادت می کنه
    به متخصص تغذیه مراجعه کن و
    یک توصیه مهم دارم
    از الان هدفت رو نذار روی اینکه باید 30 -40 کیلو کم کنم ! اصلا
    به خودت بگو ظرف 2 ماه می خوام 10 کیلو کم کنم و برای این 10 کیلو وارد میدان بشو
    هرقدر هدفت ریزتر باشه زودتر و بهتر بهش می رسی

موفق باشی

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. من فکر میکنم در این زمان اکثر مردها از زن چاق خوششون نمیاد با توجه به اینکه نسل جدید خیلی به تیپشون اهمیت میدن خیلی باید مراقب باشید البته اگه از اول چاق بودید مقصر نیستید ولی اگه به مرور بعداز ازدواج چاق شدید باید رعایت کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید