شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

من دیگه خسته شدم

1. من چه کار کنم؟ هیچکس به من علاقمند نمیشه. من با اینکه چهرم خوبه و زشت نیستم هیچ کدوم از افرادی که با من هستند و همکاریم به من علاقه مند نیستند. در صورتی که دوستام که از من زشت ترند و یا اصلا روابط اجتماعی خوبی ندارند بیشتر مورد توجه هاند من فکر میکنم به خاطر اینکه من حجاب میزنم و زیاد با پسر جماعت نمیتونم صمیمی بشم و اغلب اوقات جدی و رسمی برخورد میکنم. اما دوستام که حجاب ندارن و همش نیش شون شله و با پسرا صمیمی اند بیشتر و خواستار دارند و گاها حتی با هم ازدواج میکنند. اما من از بین اونها یه طالب هم ندارم. دیگه دارم دق میکنم. تو را خدا کمکم کنید.

2. من هم زمانی که مجرد بودم هیچوقت به پسر ها رو نمی دادم ولی خیلی ها دونبالم بودن به قصد ازدواج...یک بار از یکیشون پرسیدم چرا به من علاقه مند شدی؟ گفت چون در عین سنگینی و خانمی مهربون و جذابی... شما هم بهتره کمی با اطرافیانتون مهربون تر باشین و خیلی ساکت نباشین...
    یکم فعال تر باشین و با اطرافیان بیشتر صحبت کنید ..ولی در عین حال سنگین نه جلف

3. سلام
    چه مشکل بزرگی!شما همیشه تو خونه میمونی!!
    بعضی از روابطی که بین همکارا یا اشنایان میبینید و فکر می کنیذ به خاطر نیش بازشونه رابطه ای سالم نخواهد بود پس.غبطه نخورید و به لبخنهای الکی اقایون که برای سرگرمیه دل خوش نکنید.
    اقایون رابطشون مثل ما نیست بر خلاف ما زن ها که اکثر اوقات برای ازدواج با کسی دوست میشیم و نیت خیر داریم اقایون گاهی برای خوشی و...به جنس مخالف توجه می کنند وحتی جملات عاشقانه بکار میبرند 0باز هم بر عکس خانمها )
    دوم این که نوشتین با حجابید من شما رو ندیدم ولی از همکارای ما دختری بود که خیلی با حجاب بود خیلی! صورت و ابرو هاش اصلاح نمیکرد و فکر میکرد از پاک دامنی و متانتش هست و ظاهر نامرتبش رو تغییر نمیداد به همین خاطر حداقل  دو مورد از خاستگاراش که من  از نزدیک میشناختم به خاطر پر مویی و اینکه اصلا به خودش نمیرسه پسندش نکردند.
    همکارای اقا هم همین طور توجهشون بیشتر به افرادیکه ارایش میکردند و ابرو ها رو کاملا اصلاح کرده بودند بود
    نکنه شما خیلی خیلی مقید هستید مثل همکار ما
    باید قبول کنیم که فرهنگ جامعه عوض شده و ما هم باید خودمون رو وفق بدیم نمیتونیم همیشه یکجور بمونیم اقایون که مثل خانمها نیستند ما با یک نگاه به صورت خانمها حتی اگه همین الان از آرایشگاه بیرون بیاد میتونیم حدس بزنیم چه کارها کردن و خوشگل شدن ولی مردا  فکر میکنند طرف خودش خیلی خوشگل هست و یا متوجه تعداد کمی از عملیات انجام شده می شوند.اکثر اونا نمی تونند تصور کنند خانمی بعد از برداشتن ابرو چه شکلی خواهد شد (باید برداری ببینند بفهمند  )
    به ظاهر خودتون برسید و بامردا ارتباط برقرار کنید ولی بهشون رو ندید  اگه قصد ازدواج دارید پس از سن و سالتون هم معلوم میشه و اطرافیان حتما درک خواهند کرد دو جمله با کسی حرف زدن برای دختر دم بخت اشکالی نداره.
    البته من ظاهر شما رو ندیدم هدفم از این حرفا اینه که هم ظاهرا هم باطنا باید کاری کنید اقایون اخلاق و شخصیت شما رو بشناسند.
    در هر صورت عجله نکنید شتره دم خونه شما هم خواهد خوابید  .امیدوارم خوشبخت و موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. به قول دوستمون دوره عوض شده ، مردا نمیگردن دنبال دختری بگردند که نگه نخنده نگاه نکنه (عبوس باشه) همه دوست دارند شریک زندگیشون آدم خوش اخلاق و بگو بخند و سرزنده و خوش تیپ و خوش پوشی باشه ،مطمئنا خانم‌ها هم دوست دارن همسرشون یه انسان خوش برخورد باشه و از نظرروابط اجتماعی بالا.
    حالا به نظر من شما رویه ات رو عوض کن به خودت برس به قول دوستمون به ابرو‌هات برس ، دیگه گذشت اون زمان که میگفتن دختر تا قبل از شوهر کردن نباید به ابرو هاش دست بزنه . همیشه یه لبخند ملیح موقع جواب دادن به دیگران رو ی لبت داشته باش مطمئن باش هیچ کس نمیگه چه دختر سبک سری! پس همراه با متانتت ، مهربونی و اخلاق خوش رو هم نشون بده
    موفق باشی

5. Alpha

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    خوب اگر نظر من رو بپرسید، حجاب رو اصلا ول نکنید. اما اگر نامرتب هستید و به خودتون نمیرسید، باید کم کم اینکارو بکنید. نمیگم 7 لایه آرایش بزنید یا تتو کنید و ... نه. مقدار کم و یا متوسط اصلاح باعث میشه، شخص جذابتر جلوه کنه. راستی. مگه الان کسی نیست که دنبال دختر با حجاب و مومن باشه؟!!!!!

من خیال میکنم همه همینطورن!! البته شایدم کافر همه را به کیش خود پندارد.... شوخی کردم. حتما هست. دست از حجاب برندارید و صبر کنید. خداوند با صابران است...

6. tarapink

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام عزیزم در مورد مشکل شما باید بگم ممکن این مشکل خیلی از دخترهای دیگه هم باشه پس نگران نباشید فقط مختص شما نیست اما در مورد حل مشکل شما باید بگم ممکن همونطور که دوستان اشاره کردن حجاب شما یکی از موانع ازدواج شما باشه به نظر من یه دختر خانم در حین وقار و متانت می تونه شیک پوش و اراسته باشه متاسفانه در جامعه ما تعریفی که از حجاب دارند طوریه که باعث میشه خیلی از دخترهای ما دچار مشکل شما بشن در حالیکه حجاب چیز بدی نیست وبه معنی تارک دنیا شدن ودوری از جنس مذکر نیست متاسفانه بعضی از افراد تعریف اشتباهی از حجاب دارند که باعث عقب ماندگی وعدم پیشرفت اونا میشه شما خیلی به خودتون سخت میگیرید فکر نمی کنم خندیدن و یا اظهار نظر کردن یه دختر خانم در یه جمعی که اقایون هم حضور دارند دلیل بر جلف بودن اون باشه بر عکس اقایون از خانومهای اجتماعی بیشتر خوششون میاد یعنی در واقع همه یه فرد اجتماعی رو خیلی راحتتر میپذیرند تا یه فرد عبوس و اخمو حتی اگه خیلی هم زیبا باشه نکته دیگه ظاهر خانوماس که اقایون رو جذب میکنه که به نظر من باید همیشه اراسته ومرتب باشه البته منظورم از اراستگی ارایش فشن نیست یه ارایش معقول که به زیباتر شدن یه دختر خانوم کمک میکنه پس سعی کنید همشه در عین متانت و وقار زنانه اراسته مرتب وخوشرو باشید تا نه تنها اقایون بلکه خانومها هم جذب شما بشن امیدوارم موفق باشی عزیزم

7. سلام

اشتباه اصلی شما اینه که فکر می کنی
    نیش باز و بی حجابی و تلویحا - با توجه به ادبیاتی که نسبت به سایرین بکار بردید - بی بندو باری دیگران باعث جذب آقایون میشه و چون شما عفیفه و مومنه و معتقده هستید کسی سراغتون نمیاد
    اگر بحث رابطه جنسی بود شاید بهتون حق می دادم اما خودتون هم لابه لای حرفاتون اعتراف کردید گاهی حتی بین اونها ازدواج هم صورت می گیره !

شما متانت و اخلاق رو با خشک بودن و فاقد جذابیت بودن اشتباه گرفتید
    همونطور که روحیه اجتماعی و سمپات بودن دیگران رو به حساب نیش شل ! و بی حجابیشون میذاری !

دوست عزیز اتفاقا کسانی که بقول شما محجبه هستند خیلی زودتر شوهر پیدا می کنند و خونه بخت می رن و واقعا به این چیزا نیست . ضمن اینکه اصلا دلم نمی خواد در مورد اینکه آیا حجاب فقط اونیه که شما داری صحبت کنم . شما هم بهتره دیگران رو اینجوری مورد قضاوت قرار ندید .

توصیه من به شما اینه که هر مدل پوششی که برای خودتون انتخاب کردید رو ادامه بدید وهرگز برای جذب دیگران در خودتون تغییری که قبول ندارید و با روحیاتتون سازگار نیست انجام ندید .

هیچوقت بخاطر جذب دیگران وانمود به آنچیزی که نیستید نکنید ! و خودتون باشید .

در کنار این توصیه ها

یک  اصل اساسی بگم خدمتتون اونم اینه که " مهم نیست که شما واقعا چقدر پاک و انسان و مهربون و جالب هستید . مهم اینه که شما چقدر جالب و مهربون و انسان و پاک هم بنظر برسید !! "
    یعنی در سیمای شما و در رفتار شما باید همه این مسائل دیده بشه و البته قرار هم نیست که در این مورد افراط بخرج بدید و زیادی دست و دلباز باشید . دیگران هم قطعا همینکار رو نمی کنن اما بلدند چطور به دیگران اجازه بدهند که یک قدم بهشون نزدیک بشن و آشنایی مختصری شکل بگیره تا شاید آشنایی جدی تری هم پیش بیاد . اما همینکه شما اشاره به نیش شل ! دیگران داری یعنی خیلی مثبت به پیرامونت نگاه نمی کنی و این آغاز فاصله گرفتن شما از پیرامون و پیرامون از شماست .
    شما دور خودت حصاری ساختی که شاید از نظرت اخلاق و عفت و اینچیزا باشه و دیگران در سیما و رفتار شما چنین اجازه ای نمی بینند که به شما نزدیک بشن تا کشف کنن که این دختر چقدر مهربونه ، چقدر وجودش پر از عشق و عاطفه هست و ...
    امروز هم روزگار ماشینیه
    یعنی ما انقدر زمان نداریم که بشینیم ببینیم که این همکار ما که اجازه نمیده باهاش راحت باشیم و بگیم و بخندیم و بهش نزدیک بشیم ، چه مدلیه و توی دلش چه خبره !
    اون خانمهای دیگه که جذاب هستند نه مشکل اخلاقی ندارند و نه بخاطر نیش شل و بازشونه که دیگران رو جذب می کنن . اونها صرفا انسانهای خونگرمی هستند که قواعد آشنایی و آغاز یک رابطه رو خوب بلدند و به دیگران اجازه می دهند که به سمتشون بیان و باهاشون آشنا بشن و البته قطعا هرآشنایی رو شروع یک ازدواج نمی بینند و به خودشون و طرفشون فرصت می دن که درباره هم فکر کنند . خود من هم بعنوان یک پسر اگر روز دوم آشنایی با یک دختر حس کنم داره دورم تارهای می پیچه و هنوز سلام و علیک نکرده دنبال ازدواجه ، فرار رو به قرار ترجیح می دم .

البته خونگرم بودن و سمپات بودن چیزی نیست که بشه به کسی یاد داد
    و بیشتر یک خصوصیت ذاتی هست
    اما شما بهتره بدونی که چیزی که مانع نزدیک شدن دیگران به شما میشه
    خیلی به صورت و حجاب ربط نداره چون هر مدل که باشید حتما طرفدار خودتون رو خواهید داشت
    و اون چیزی که مانع میشه دیگران به سمت شما بیان اون حصار نامرئی هست که شما با رفتارتون دور خودتون کشیدید .
    والبته در کنار همه این مسائل هیچ بد نیست که به ظاهرخودتون هم کمی برسید . از هر نظر که فکر می کنید شدنیه و برای شما مجازه .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. ممنون از پاسخهاتون هستم اما بایسد بگم من همیشه شیک پوشم و ابروهام و صورتم هم مرتبه.و تعریف نمیکنم من و جهه اجتماعی خوبی دارم و رواوبط اجتماعی بالا اما نه به قهقه و خنده. من همیشه محکم و جدی حرف میزنم و البته اون لبخند هم اگه لازم باشه دارم. ولی انگار طلسم شدم. باز هم کمکم کنید

9. خانم اگر با خندیدن بخت کسی باز می شد الان همه دخترای ایران زمین صبح تا شوم مشغول خندیدن بودن :دی

من نمی دونم چطور میشه روابط عمومی بالا داشت و یک دوست صمیمی از جنس مخالف نداشت ( اصلا بحث ازدواج به کنار ) بنظرم شما موفقیت کاری یا روابط موفق کاری رو با روابط عمومی اشتباه گرفتید . اینهمه خانم با مدارک عالی و موقعیت کاری موفق ، اینهمه خانم با بیزینس های عالی ندیدی که مجرد هستند ؟
    موفقیت کار و درس ربط خاصی به موفقیت زندگی نداره
    شما آی کیو بالایی ممکنه داشته باشید اما موفقیت در  زندگی ای کیو بالا می خواد ...

روابط عمومی بالا یعنی شما هر روز حال همکارا رو بپرسی و دیگران هم همینکار رو بکنن
    یعنی اگر یکروز نرفتی سرکار 2 نفر از همکارا زنگ بزنن که چطوری ؟ کجایی ؟
    یعنی اگز یکی دمقه بهش بگی " امروز سرحال نیستی ؟ کمک نمی خوای ؟ "
    و اگر یک روزی دمق بودی ، یکی همین حرفا رو به خودت بزنه

یعنی به مهمونی دعوت بشی
    یعنی شام کسی رو دعوت کنی
    یعنی روز تولد دیگران یادت بمونه ، دیگران تولدتو تبریک بگن

یعنی همه مدل دوست داشته باشم
    دوست دیگه نه شوهر !
    هم دختر مانتو تنگ با نیش شل ! هم دختر محجبه و چادری
    هم پسر مو سیخ سیخی و فش ، هم پسر مکتبی و یقه بسته و ...

یعنی برات مسیج بیاد
    یعنی تو گاهی با یک لبخند به احوال پرسی دیگران جواب بدی

یعنی اگر توی خیابون همکار و آشنایی رو دیدی بری جلو و آشنایی بدی
    یعنی نظرت رو در مورد مسائل گوناگون توی جمع بگی و در مواردی حتی شخصی نظر دیگران رو هم جویا بشی

یعنی در مقابل دیگران جبهه نگیری
    یعنی انقدر باز و راحت بنظر برسی که دیگران بتونن بیان کنارت بشینن و یک چای بنوشن و گپی بزنن
    یعنی مورد خوبی باشی برای گفت و شنودهای یومیه

یعنی ...
    یعنی ....

یعنی اگر شما همه اینها رو داشته باشی و اونوقت کسی طرفت نیاد اونوقت من می پذیرم که طلسم شدی و خودم برات سرکتاب باز  می کنم که قفلت بشکنه ! جدی می گم :دی
    اصلا به ظاهر و قیافه نیست دوست من
    روی اون مسائل تکیه نکن ، و البته خوبه که به خودت می رسی
    اما من دخترای بسیار زیبایی رو می شناسم که دریغ از یک خواستگار هستند و دخترای فوق العاده وحشتناکی رو می شناسم که بیشتر از مهمون و فامیل ، خواستگار میاد خونشون !!

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  10. سلام...به نظر من کار خوبی می کنید سنگین و متین هستید اما نباید بیش از حد خشک باشید و به چهره خود به دیگران پیام بدهید که به شما نزدیک نشوند...شما میتوانید در عین حجاب داشتن خوش پوش باشید.مطمئنا موفق خواهید شد.

11. سلام دوست خوبم
    به نظر من خیلی خوبه که یک دختر سنگین باشه و کارهای جلف نکنه ولی همه چیز تعادلش خوبه من خودم تقریبا آدم با حجابی هستم اون موقع که دانشگاه می رفتم خیلی موقعیتها برای ازدواج داشتم ولی از بس که جدی بودم  جواب سلام همکلاسی های پسر رو هم نمی دادم اصلا به کسی رو نمی دادم که واقعا انها هم پسر های معقول و متین و خوبی بودند ولی الان پشیمونم چون تا قبل از ازدواج با هیچ پسری شاید باورتون نشه دوست نبودم و همسرم اولین کسی بود که باهاش برای صحبت بعد از چندین جلسه خواستگاری بیرون رفتم ولی الان به این نتیجه رسیدم که زیادی سنگین بودن هم اشتباه چون وقتی می تونی خوب انتخاب کنی که مردها رو بشناسی نحوه رفتار کردن با جنس مخالف رو بدونی که من هیچ کدام از اینها رو تجربه نکردم و الان تو ی زندگی ام دچار مشکل شدم البته اینو بگم که حرفهایی که زدم در مورد همه صدق نمی کنه ان شاا... که انتخاب خوبی داشته باشی    به زودی./

12. سلام
    من خودم یه پسری هستم که تا حالا با دختر جماعت دوست نبودم و صحبتی هم نداشتم باهاشون از این بابت ناراضی نیستم ولی به شما به عنوان یه برادر کوچیکتر که با پسرا رابطه دارم میگم خیلی از پسرا بخاطر لذت بردن از جنس مخالف باهاش دوست میشن و همچنین هنوز که از شما سنی نگذشته که اینطوری میگین.بازم خودتون میدونید

13. من با حرفای سامی موافقم .
    نوشتید که مرتب و زیبا هستید راطه نسبتا خوبی هم دارید پس خودتون رو خوب معرفی نکردید.داشتن فاکتورهایی که اقایون از خانمها می خوان و نشون دادن اونا خیلی مهمه  یعنی مردا بفهمن شما خوبید
    اگه می خواهید بعد از سلام و احوال پرسی بیان خاستگاری خیلی از پسرا مثل اقا سامی فراری میشن اصلا معنی اشنایی و ...از بین میره ازدواج سنتی هم همینه دیگه مامانش میاد بعد پسره خودش میاد تو یه اتاق حرف میزنند و شناخت اصلا کافی و کامل نخواهد بود
    اگر می خواهی مثل من که متاسفانه سنتی ازدواج کردم و هنوزم بعضی از مشکلاتمون به خاطر عدم شناخت کافی قبل از ازدواجه یا علی !هیچ کاری نکن ولی اگه اشنایی قبل ازدواج برات مهمه(باید مهم باشه)بهتره یه کم از جدیتت کم کنی موفق باشی

14. mona22

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من کاملا با سامی جان موافقم.
    من فکر میکنم درسته که ظاهر زیبا عامل مهمی در جذب افراد میتونه داشته باشه اما عامل مهمتر اینه که به فکر دیگران باشی و در یک کلام مهربون باشی و خیلی هم خشک نباشی. میدونی من تا جاییکه شنیدم و دیدم مردها خیلی دوست دارند تایید بشن و بهشون توجه بشه پش دنبال کسی میرن که به این خواسته شون برسن.  در عین حال میتونی خیلی هم سنگین باشی.  حالا نمیدونم اقایون چه نظری دارند در باره حرفام
    مخصوصا اگر میخوای که رابطه خوب و سالمی رو ادامه بدی و حفظش کنی.
    این نظر من بود. برای همه دوستان ارزوی موفقیت میکنم

باور کنید که از عشق افریده شده اید پس عشق را بیافرینید
    نیروی ادمی بیکران است
    و اکنون مهمترین لحظه است
    شما هم میتوانید

15. دوست عزیز چرا فقط توی محیط کاریت دنبال یه علاقه واسه خودت میگردی؟(طبق گفته خودت کسانی که با من هستن و بامن همکار هستن به من علاقمند نمیشوند ) شاید جایی که شما کار میکنید خواهانی ندارید چرا مکانهای دیگرو امتحان نمیکنید؟ مطمئنا هستن کسانی که به شما علاقه نشون بدن در ضمن خشک بودن در روابط باعث دوری دیگران از شما خواهد شد هم جنس مذکر و هم مونث پس با رعایت وقار و متانت با جنس مذکر  ارتباط برقرار کن موفق باشی راستی خیلی جوش نزن واسه ازدواج هنوز واست خیلی زوده گلم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید