شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ريزش موي سر

1. سلام آقاي دكتر رهام
    من 33سال سن دارم ومتاهل هستم در حال حاضر حدود سه سال است كه دچار ريزش موي سردر قسمت جلو وفرق سر شده ام به دكتر نيزمراجعه كرده ام ولي فقط برايم هزينة بيخودي داشت ونتيجه نگرفتم مو سرم نازك شده وريشه آن سست شده در ضمن موهايم خيلي چرب ميشود وبه نظر خودم دليل ريزش مو سرم همين است نه سشوار ميكشم نه ژل و نه واكس موميزنم چون نيازي به انها ندارم رژيم غذايي خواصي هم ندارم كه باعث آن به شود فقط در اين چند سال اخير حدود 15كيلو به وزنم اضافه شده وچاقتر شدم وزنم در حال حاضر89كيلواست وموي سرم را باشامپوي جوانه گندم وصابون 12گياه عطارباشي مي شويم وگاهي نيز حناي بي رنگ نيز استفاده ميكنم  كه به اندازه يك روز از چرب شدن موي سرم جلوگيري ميكند ولي ريزش مو سرجاي خودش است وتعدادموهاي سفيد در سرم رو به افزايش گذاشته است در ضمن محيط كارم يك مقدار از حد معمول دود بيشتر دار چون نزديك فرودگاه قراردارد لطفا در صورت امكان من را راهنمايي نمايد متشكرم

2. با سلام دوست گرامی با توجه به تجربیات من در این زمینه باید خدمتتان عرض کنم که ریزش مو عوامل بسیلری دارد که شما به چند تا از آنها اشاره کردید
    من پیشنهاد می کنم شما ابتدا یک آزمایش خون بدهید چون گاهی اوقات ریزش مو از کم خونی می باشد ضمنا" از مواد غذایی مانند سیر _روغن زیتون استفاده کنید همچنین 1 ساعت قبل از حمام موهای خود را به مدت 20 دقیقه با روغن زیتون مالش بدهید(قسمت ملاج سر)
    با ارزوی سلامتی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام

آیا در خانواده پدری و بخصوص مادری ، طاسی وجود دارد ؟

بهرحال ابتدا باید علت ریزش مو مورد بررسی قرار بگیره و بعد درمان صورت بگیره
    از شامپو انتظار عملیات محیرالعقول نداشته باشید . شامپو همینقدر که به موها ضرر نزنه کافیه و باعث رشد مجدد مو و ... نمیشه . یک شامپوی مناسب برای موهای چرب که بعد از استحمام حالت خوبی به موهاتون بده انتخاب کنید .
    پیشنهاد می کنم شامپو T/GEL مخصوص موی چرب اگر گیرآوردید امتحان کنید .

بعد از اون باید علت ریزش مو مورد بررسی قرار بگیره
    شاید کم خونی - که البته در آقایان کمی بعیده - شاید مشکلات تیروئید و شاید مسائل دیگری در بین باشد

در حالت ریزش موی هورمونی
    شما باید از PROPECIA استفاده کنید . نمونه های ایرانی و هندیش هم با قیمتهای کمتر موجوده
    و در کنارش می تونید از ماینوکسیدیل و زینک پلاس هم بهره بگیرید
    استفاده منظم از هرکدوم اینها شرط اصلی درمان هست و اگر نمی تونید منظم استفاده کنید ، انتظار جواب گرفتن هم نداشته باشید .

در نهایت شما لااقل 6 ماه اینها رو مصرف می کنید و اگر نشانه های نتیجه گرفتن ( کم شدن ریزش  مو و رشد موهای کرکی ) دیده شد ادامه می دهید
    در غیراینصورت تجربه به من می گه کسی که از propecia نتیجه نگیره از هیچ چیز دیگری هم نتیجه نمی گیره و باید به پیوند مو فکر کنه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید