شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خود ارضایی با شیوه متفاوت

1. با سلام من دختری 23 ساله چندین ساله خود ارضایی میکنم اما نه با مالش ولمس دست. من با فشار دلخواه آب شلنگ فقط به ناحیه کلیتوریس این کارو میکنم  که اول تحریک بعد به اورگاسم همراه با لرزش میرسم.البته تصمیم به ترک گرفتم و تا الان موفق بودم.آیا این روش میتونه به پرده آسیب بزنه یا هر مشکل دیگه؟(بخاطر انجام اینکار برای مدت طولانی چند ساله چطور)؟آیا فقط من از این روش استفاده کردم یا مورد مشابه بوده؟البته من همیشه اینکارو نمیکردم بعضی مواقع برای چندین ماه انجام نمیدادم.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  2. سلام
    شما همچین گفتید " با شیوه ای متفاوت " فکر کردم قصد شرکت در جشنواره خوارزمی و ثبت اختراعتون رو دارید !!
    جدا از شوخی
    باید خدمتتون عرض کنم خودارضایی با آب توسط دخترخانمها نه تنها روش اختصاصی شما نیست بلکه تقریبا یکی از روشهای مرسوم خودارضایی دخترخانمهاست
    اگر چیزی داخل واژن نکردید خیالتونم راحت باشه که با فشار آب روی سطح خارجی آسیبی به بکارت نرسیده و نمی رسد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  3. سلام

تو این روش در صورت باکره نبودن اب با فشار وارد رحم نمیشه؟؟
    عفونت ایجاد نمی کنه؟؟؟

4. tarakhanom نوشته است: سلام

تو این روش در صورت باکره نبودن اب با فشار وارد رحم نمیشه؟؟
    عفونت ایجاد نمی کنه؟؟؟

سلام
    البته من تجربه ای در این مورد خاص نمی تونم داشته باشم
    اما تصورم اینه که فشار آب رو به سمت قسمت خارجی عضو تناسلی بخصوص قسمت کلیتوریس می گیرند . در این حالت ممکنه دهانه واژن هم هدف قرار بگیره اما مشکلی پیش نمیاد .
    بله اگر شلنگ رو داخل بکنن و آب رو با فشار وارد کنند احتمال آسیبهای جدی تر هم هست اما معمولا در خودارضایی با فشار آب این اتفاق نمی افته و فشار آب وارد شده به اون ناحیه خیلی متفاوت با زمانی که داخل استخر شیرجه می زنید نیست و مشکلی هم پیش نمیاد .

البته این تصور منه  .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. gule

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام و خسته نباشید ..من از 15 سالگی خود ارضایی داشتم و حالا که رابطه ی جنسی برقرار میکنم از اون لذت نیبرم ..و هنوز هم خود ارضایی رو بیشتر دوست دارم..میترسم این حالت برام مشکل ایجاد کنه..چکار باید کنم؟؟؟؟؟

6. سلام.من به مدت طولانی خودارضایی داشتم ولی نمی دونستم اسم کاری که می کنم خودارضاییه و چه عواقبی داره . از 2ماه پیش عقد کردم ولی حالا که رابطه جنسی کامل رو دارم تجربه میکنم هیچ لذتی نمیبرم البته خودارضایی را گذاشتم کنار.تا الان توی ترکش موفق بودم هرچند مدت زیادی نمیگذره.حالا می خواهم بدونم با ترک این کار منم به اون لذتی که توی رابطه جنسی دو طرفه باید باشه میرسم؟خواهش میکنم کمکم کنید این مسئله خیلی ازارم میده

7. banafshe22 نوشته است: سلام.من به مدت طولانی خودارضایی داشتم ولی نمی دونستم اسم کاری که می کنم خودارضاییه و چه عواقبی داره . از 2ماه پیش عقد کردم ولی حالا که رابطه جنسی کامل رو دارم تجربه میکنم هیچ لذتی نمیبرم البته خودارضایی را گذاشتم کنار.تا الان توی ترکش موفق بودم هرچند مدت زیادی نمیگذره.حالا می خواهم بدونم با ترک این کار منم به اون لذتی که توی رابطه جنسی دو طرفه باید باشه میرسم؟خواهش میکنم کمکم کنید این مسئله خیلی ازارم میده

سلام

تنها تفاوت خودارضایی و رابطه جنسی اینه که شما خودارضایی رو دقیقا مطابق خواسته خودتون و در شرایط روحی بهتری انجام می دید اما در رابطه جنسی ممکنه رفتار شریک جنسی اصلا مطابق اون چیزی که شما انتظار دارید نباشه و یا شرایط روحی نامناسب مثل " استرس و ترس و دلسردی و عدم علاقه و کلا هر گونه نگرانی " روی روند به اوج رسیدن شما تاثیر منفی بگذاره

بنظر من نگذارید این حالت در شما تشدید بشه و خیلی به خودارضایی ربطش ندید
    با همسرتون مشورت کنید و از مشاور و پزشک کمک بگیرید

8. از این که راهنماییم کردید ممنونم دلیل اینه لذت نبردن از رابطه جنسی رو به خودارضایی ربط دادم بخاطر مطالبی که خواندم هرجا که از خودارضایی یاد شده بود لذت نبردن با شریک جنسیم یاد شده بود.و هر کسیم که خود ارضایی داشته از رابطه جنسی لذتی نبرده.منم همین مشکل رو دارم واسه همین خیلی نگرانم.البته از زمانی که این عادت ترک کردم رابطه جنسی نداشتم چون خیلی میترسم که بازم همون بی احساسی تکرار بشه!

9. به حرفهای بی پایه و اساس خیلی بها ندید
    اگر قرار بود هرکسی یکزمانی خودارضایی کرده از رابطه جنسی لذت نبره که الان 90% مردم دنیا باید در حسرت لذت بردن از رابطه جنسی بسوزند !
    ضمن اینکه اگر از خودارضایی هم باشه تبعا با ترک اون مشکل حل میشه
    ولی اگر می بینید که ماهها و سالها بعد از ترک خودارضایی همچنان از رابطه جنسی لذت خاصی نمی برید به مسائل مختلف روحی و جسمی و هورمونی بستگی دارد که قبلا توضیح دادم و باید مورد بررسی قرار بگیرد
    خانمها خیلی خیلی بیشتر از آقایان برای رسیدن به اوج ، به داشتن پیش زمینه های روحی مناسب احتیاج دارند ، گاهی کمترین نگرانی و ناراحتی می تونه روی روند به اوج رسیدنشون تاثیر بگذاره

بهرحال مشکل در رابطه زناشویی مسئله بی اهمیتی نیست و توصیه می کنم نگذارید طولانی بشه که عواقب جالبی نداره

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  10. سلام دکتر
    من حدود یکی دو ساله که خود ارضایی دارم.
    البته الان حدود یک ماهه که ترک کردم.یعنی بعد از اینکه عوارضشو فهمیدم.
    14 سالم هم بیشتر نیست.
    در ضمن من پسرم.
    حالا برای درمانش چکار کنم.
    می خوام بدونم که آیا ممکنه عقیم شده باشم و یا اگه بتونم بچه دار بشم ممکنه بچم ناقص بشه.
    در مان داره و آیا تفاوتی هم داره که الان شروع به درمان کنم یا اینکه چند سال بعد؟
    در مان طبیعی نداره؟
    که لازم نباشه دارو بخورم؟
    راستی بابای خودم هم پزشکه.صلاح می دونین که باهاش موضوع رو در جریان بذارم.

11. lamers نوشته است: سلام دکتر
    14 سالم هم بیشتر نیست.
    در ضمن من پسرم.
    می خوام بدونم که آیا ممکنه عقیم شده باشم و یا اگه بتونم بچه دار بشم ممکنه بچم ناقص بشه.
    در مان داره و آیا تفاوتی هم داره که الان شروع به درمان کنم یا اینکه چند سال بعد؟
    در مان طبیعی نداره؟

دوست عزیز
    ضمن عدم تایید این کار باید بگم خودارضایی هیچ عارضه ی جسمی نداره! ... و تنها ضررهای روحی ممکنه درپی داشته باشه .. این که شما وابسته به این کار بشید و لدت جنسی رو فقط از این راه بدست بیارین و از رابطه ی جنسی با جنس مخالفتون لذت نبرید و ارضا نشید .. این عارضه ی مممکن این عمله .. که اون هم با میزان کمش پیش نمیاد ...
    عقیم شدن و این حرفا چیه ؟!
    خودارضایی یه روش پاسخ به نیاز جنسیه .. اعضای بدن شما کاری به این ندارن که از چه راهی این نیاز رو برآورده میکنین که تاثیر سوء بگیرن! ... چه راه طبیعیش (گه رابطه با جنس مخالفه) چه غیر طبیعیش .. فرآیند درونی بدن شما یکیه ... فقط از لحاظ فکری و روحی ممکنه دچار این عوارضی که گفتم بشه که دیدید چند مورد هم توی همین تاپیک ذکر شد...

12. سلام .من دخترم ،متاسفانه از 9 سالگی خودارضایی میکردم بدون اینکه بدونم چیه ،تقریباً چند سال فهمیدم.
    چند بار سعی کردم این کارو نکنم،حتی تا 6 ماه هم موفق بودم.اما نمیشه ،متاسفانه میل جنسی من خیلی زیاده گاهی روزی 3/4 بار باید این کارو انجام بدم.صحنه های محرک هم نمیبینم ،نمیدونم علتش چیه!
    میشه کمکم کنید و بگید چه کار میتونم بکنم که میل جنسیم کم بشه،واقعاً از این مشکل عذاب میکشم

13. taro

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    lamers نوشته است: سلام دکتر
    14 سالم هم بیشتر نیست.
    در ضمن من پسرم.
    در مان طبیعی نداره؟

سلام دوست خوبم!!
    خيلي کار خوبي کردي عزيزم که مي خواي خود ارضايي رو ترک کني مطمئن باش منم برات دعا ميکنم که موفق بشي.... (گرچه به دعاي گربه سياه بارون نمياد)
    ببين دوست من اينکه بهت آسيب رسيده يا نه بستگي داره به اين موضوع که به چه ميزان بهش اعتياد داشتي و روزي چند بار اين کار رو ميکردي همچنين من توي مقالاتي خوندم که علاوه بر اين ممکنه کسي بار ها و بارها براي مدت طولاني هم اين کار زشت و ميکرده اما قدرت باروري خودش و از دست نداده که اين به خاطر توان جسمي بالا اون شخص بوده. پس به توان بدنت هم بستگي داره!
    اما براي تشخيص اينکه هنوز قدرت باروري داري يا نه مي توني از يک پزشک بخواي که برات آزمايش اسپرم بنويسه که البته بعيد مي دونم با توجه به سن کمت اين کار و بکنه ...
    ولي در کل اين و بگم که خيلي نگران نباش و ديگه تکرار نکنش و خيالت راحت باشه که با ترکش ديگه جاي نگراني نيست چون حتي اگه آسيبي هم ديده باشي جلوي ضرر رو هر وقت که بگيري سود کردي!!   به اون امضاي من که زير نوشتم مياد توجه کن و بدون اگه واقعا با خدا عهد کني و ازش کمک بخواي خدا مي تونه هر کاري برات بکنه (من تجربه کردم) حتي اگه آسيبي بهت رسيده باشه (که البته بعيد مي دونم) فقط به خدا نشون بده که واقعا پشيمون شدي و ميخواي جبران کني!

راجع به اينکه به پدرت بگي يا نه هم من ميگم اگه رابطه ي خوبي با پدرت داري و درکت ميکنه چرا نگي؟ البته نظر من اينه که اول خودت سعي کن که ديگه اين کار رو نکني و اگه بعد نتونستي از پدرت راهنمايي بخواه. در کل نتيجه گفتن اين موضوع به پدرت فقط در صورتي خوب خواهد بود که رابطه پدرو پسري خوب و قويي داشته باشين! تصميم با خودته...

در ضمن کی گفته خود ارضایی عارضه ی جسمی نداره؟؟ لطفا اطلاعاتتون و افرزایش بدین آقایی که جواب دادین به این دوستمون

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  14. Alpha

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با taro موافقم. متاسفانه دوستانی اینجا هستند که زیادی روشن بین و روشن فکرن!! حتی تجربیات افراد رو هم ایگنور میکنند و باز روی نظر خودشون تاکید دارند...

15. bita_sh28 نوشته است: سلام .من دخترم ،متاسفانه از 9 سالگی خودارضایی میکردم بدون اینکه بدونم چیه ،تقریباً چند سال فهمیدم.
    چند بار سعی کردم این کارو نکنم،حتی تا 6 ماه هم موفق بودم.اما نمیشه ،متاسفانه میل جنسی من خیلی زیاده گاهی روزی 3/4 بار باید این کارو انجام بدم.صحنه های محرک هم نمیبینم ،نمیدونم علتش چیه!
    میشه کمکم کنید و بگید چه کار میتونم بکنم که میل جنسیم کم بشه،واقعاً از این مشکل عذاب میکشم

سلام

اول باید بدونید که خودارضایی مشکل خاصی براتون ایجاد نمی کنه اگر بشکل افراطی نباشه و اگر حین انجام این عمل ناخوادآگاه چیزی رو وارد واژن نکنید ...
    و در ادامه
    میل جنسی زیاد نشون از سلامت جنسی و جسمی شما داره
    تنها کاری که باید بکنید کنترل هیجاناتتون هست
    برای اینکار توصیه می کنم وقتتون رو با مطالعه و ورزش و رفت و آمد دوستانه و ... پر کنید .
    از فکر کردن به مسائل محرک بپرهیزید و هروقت فکرشم اومد سراغتون سعی کنید خودتون رو مشغول کار دیگه ای بکنید .
    و خودارضاییتون رو کم و کمتر کنید و بخصوص مراقب باشید در حین هیجاناتتون به بکارتتون صدمه نزنید ...

تشکر شده توسط : 5 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید