شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خونریزی بعد از دومین رابطه جنسی(دخول کامل)

1. با سلام و تشکر بابت پاسخ های پیشین شما.
    من چند وقت پیش با نامزدم اولین رابطه جنسی رو داشتیم که البته دخول کاملی انجام نشد.فقط به اندازه ابتدای آلت مردانگی دخول انجام شد که با درد همراه بود و بعد از آن نامزدم کمی خونریزی(نه خیلی شدید) به صورت خون رقیق و شفاف داشت که البته فکر کنم 1روز بعد هم تمام شد.در اینجا ÷اسخ دادن دوستان که احتمالا پرده بکارت ایشون آسیب دیده و به طور کامل از بین نرفته.
    بعد از این جریان دیگر اصلا دخولی صورت نگرفت تا 2روز پیش که من و ایشون رابطه داشتیم و دخول هم به صورت کامل انجام شد.در پایان رابطه متوجه شدم که خیلی خیلی کم خونریزی داره نامزدم.ابتدا هم گویا این خونریزی با کمی درد و سوزش همراه بود اما کم کم و در پایان روز بهتر شد اما در کل الان 2روزه(از زمان رابطه) ایشون خونریزی دارن(کم نه شدید).
    می خواستم بدونم آیا این خونریزی به خاطر انجام دخول کامل هست و از بین رفتن کامل پرده یا نه ممکنه بیماری خاصی باشه؟(سابقا دکتر به نامزدم گفته بود که کیست تخمدان داره و مدتی هم تحت درمان بوده)و اینکه اگر مربوط به رابطه و پرده هست این خونریزی(هرچند کم)به طور طبیعی تا چه مدت باید ادامه داشته باشه؟
    بابت طانی شدن مطلب عذرخواهی می کنم.می خواستم توضی مشکل گویا باش
    با تشکر

2. سلام

بنظر نمی رسه ایشون بیماری داشته باشند .
    احتمالا بار اول بکارت تاحدی آسیب دیده و اینبار کامل از بین رفته
    مدل خونریزی هم به نوع بکارت و وضعیت فیزیکی طرفین مربوطه اما ممکنه خونریزی اندک و خونابه تا 2-3 روز هم ادامه پیدا کنه
    ضمن اینکه ممکنه در نزدیکی بعدی بازهم بدلیل تازه شدن زخم ها خونریزی مختصری صورت بگیره
    توصیه می کنم در این مدت اگر همسرتون درد و سوزش دارند زیاد اصرار به رابطه نداشته باشید .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. سلام دوست عزیز
    شما میتوانید با مراجعه به پزشک زنان از سلامت همسرتان اطمینان کامل پیدا کنید.کلیه نظراتی که دوستان ارائه میدهند بر حسب احتمال  اما امکانش زیاد است.به نظر من در دنیای امروز زنان باید به صورت چند ماه یک بار زیر توسط پزشک متخصص زنان معاینه شوند.
    موفق و پیروز

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید