شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 45 ...   

احتمال بارداری ..

1. اقدام به موقع جلوگیری؟
    ولی من جلوگیری نکردم  اصلا، اتفاقا میخوام حامله شم
    من اینا رو گفتم   میخوام بدونم اینا میتونه نشانه حاملگی باشه؟ الان 4،5 روز هست که عقب انداختم  . همچنان درد کمر (خفیف) دارم. گلوم جوشیدنش تقریباً کمتر شده

2. ParvanehZ نوشته است: اقدام به موقع جلوگیری؟
    ولی من جلوگیری نکردم  اصلا، اتفاقا میخوام حامله شم
    من اینا رو گفتم   میخوام بدونم اینا میتونه نشانه حاملگی باشه؟ الان 4،5 روز هست که عقب انداختم  . همچنان درد کمر (خفیف) دارم. گلوم جوشیدنش تقریباً کمتر شده

سلام

برخی از این علائم می تونه علائم بارداری هم تلقی بشه اما
    توصیه می کنم انقدر علائم رو تفسیر نکنید . اگر بیش از یکهفته از آخرین رابطه تون گذشته می تونید آزمایش خون بدید و اگر 21 روز گذشته می تونید از طریق تست خانگی بارداری ( بی بی چک ) از طریق ادرار متوجه بشید که باردار هستید یا خیر ؟

گاهی ما می نشینیم و علائم رو سبک و سنگین می کنیم ، در حالیکه باردار هستیم ولی چون از طریق علائم به نتیجه نمی رسیم طی این مدت رفتاری می کنیم یا دارویی مصرف می کنیم که برای نطفه مضر هست . توصیه می کنم تفسیر علائم رو کنار بگذارید و از طریق علمی به ردیابی بارداری بپردازید

ضمنا افزایش ترشحات ، تغییر رنگ و بو ترشحات و ... می تونه از علائم عفونت دستگاه تناسلی هم باشه .

3. با سلام خدمت همه دوستان
    من وقتی از روش اورژآنسی استفاده میکنم 3الی 5 ساعت بعد از مصرف قرص HD دوچار حالت تهوع و سرگیجه و خفگی میشم معدم باد میکنه شدید .
    نمیتونم سر کار بشینم خیلی احساس بدی بهم دست میده . حالت خفگیم خیلی زیاده انگار کسی دستاشو دور گردنم انداخته و خفم میکنه . درضمن اصلا نمیتونم استفراغ بکنم تا که راحت بشم . میشه راهنماییم کنید که چه کاری انجام بدم ؟؟؟؟؟......

4. somaieh_m نوشته است: با سلام خدمت همه دوستان
    من وقتی از روش اورژآنسی استفاده میکنم 3الی 5 ساعت بعد از مصرف قرص HD دوچار حالت تهوع و سرگیجه و خفگی میشم معدم باد میکنه شدید .
    نمیتونم سر کار بشینم خیلی احساس بدی بهم دست میده . حالت خفگیم خیلی زیاده انگار کسی دستاشو دور گردنم انداخته و خفم میکنه . درضمن اصلا نمیتونم استفراغ بکنم تا که راحت بشم . میشه راهنماییم کنید که چه کاری انجام بدم ؟؟؟؟؟......

روش جلوگیریتون رو تغییر بدید ..
    بهترین روش استفاده از کاندومه ...

5. ممنون از جوابتون ولی همسرم به کاندوم حساسیت دارن .

6. somaieh_m نوشته است: با سلام خدمت همه دوستان

سلام

همسرتون یک کلمه می گن حساسیت دارم ! و انوقت شما خفگی و تهوع رو بحد مرگ تجربه می کنید !!
    حساسیت همسرتون شدید تره یا خفگی شما !!
    یکمم به فکر خودتون باشید ...

توصیه ها

1- اولا در هر دوره فقط یکبار می تونید از روش اورژانسی کمک بگیرید . پس زیاده روی کنید چون بدجوری ضرر می کنید
    2- به همسرتون بفرمایید که یکمم به شما فکر کنه
    3- بجای اچ دی از ال دی استفاده کنید شاید مشکل کمتر بشه ( هر بار بجای 2 تا اچ دی باید 4 تا ال دی بخورید )
    4- در این مواقع از قرص ویتامین b6 جهت جلوگیری از تهوع استفاده کنید شاید مفید باشه
    5- اگر ماهی چند بار آمیزش دارید و همسرتون شدیدا با کاندوم مخالفه . از یک ماه قبلش روزی یک عدد ال دی یا یاسمین بخورید ( ماه اول کاندوم فراموش نشه ) و از ماه بعد با خیال راحت نزدیکی کنید .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. آقای سامی ممنون ومتشکرم از اینکه به این سرعت جوابم رو دادین . از راهنمایی ها و توصیه هاتون حتما استفاده خواهم کرد . بازم از شما متشکرم بی نهایت

8. سلام .من خیلی نگرانم لطفا جوابم رو بدین.من روز 13 خرداد  نزدیکی سطحی داشته و امکان می دهم مقداری پیشاب به دریچه خورده باشد.دوره پریود من30ام بوده من در 28ام خونریزی همراه با درد بی سلبقه داشتهام که این خونریزی در روز دوم خیلی کم و قطع شد به نظر شما دلیلش چیه؟خواهش می کنم جواب بدید

9. با سلام

من يه سوال و كمك مي خواستم و اون اينه كه من 19 خرداد نزديكي داشتم كه مني به داخل واژن ريخته نشده و 25 پريود شدم.قبلا هميشه همين موقع پريود مي شدم ولي از 2 ماه قبل 28 تا 30 هر ماه پريود مي شم.ولي اين ماه 25 پريود شدم و پريودم كاملا طبيعي بود ولي روز 6 از زمان پريود كمردرد و درد خفيف زير شكم داشتم.آيا احتمال اينكه حامله باشم هست؟خيلي مي ترسم

10. pgah18 نوشته است: با سلام

من يه سوال و كمك مي خواستم و اون اينه كه من 19 خرداد نزديكي داشتم كه مني به داخل واژن ريخته نشده و 25 پريود شدم.قبلا هميشه همين موقع پريود مي شدم ولي از 2 ماه قبل 28 تا 30 هر ماه پريود مي شم.ولي اين ماه 25 پريود شدم و پريودم كاملا طبيعي بود ولي روز 6 از زمان پريود كمردرد و درد خفيف زير شكم داشتم.آيا احتمال اينكه حامله باشم هست؟خيلي مي ترسم

پریود شدن شما این احتمال بارداری رو از بین میببرد نگران نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. با سلام و خسته نباشید.
    دکتر جون میخواستم بدونم منظور از حساسیت سینه د رعلائم بارداری چیه؟ منظور همون درد سینه هاست؟واینکه اگر کسی بعد از نزدیکی حامله شده باشه و دو هفته به زمان پرید شدنش مونده باشه آیا با نزدیک شدن به زمان پرید بازهم علائم پریود رو داره مثل درد سینه ها و نفغ کردن شکم؟یا هیچ علائمی نداره و پریود نمیشه.

12. سلام
    27 فروردین پریود شدم  و در دوران تخمک گذاری چند بار با همسرم نزدیکی داشتم با توجه به اینکه احساس میکنم الت همسرم به طور کامل داخل نرفته و باتوجه به اینکه جواب تست باردای مثبت بوده چقدر میتونم به بارداری امیدوار باشم  چقدر احتمال حاملگی خارج از رحم وجود داره؟

13. با سلام .میخواستم بدونم اگر خانمی باردار شده باشه وقتی نزدیک عادت ماهیانه میشه بازم علائم پرید رو داره ؟ یا دیگه هیچ علائمی از پرید شدن مثل درد سینه و ورم شکم رو نداره؟آیا اگر علائم رو داشته باشه یعنی حامله نشده؟

14. سلام
    در هنگام بارداری خونریزی ماهیانه قطع میشود

15. mohamadrezajoon نوشته است: سلام
    27 فروردین پریود شدم  و در دوران تخمک گذاری چند بار با همسرم نزدیکی داشتم با توجه به اینکه احساس میکنم الت همسرم به طور کامل داخل نرفته و باتوجه به اینکه جواب تست باردای مثبت بوده چقدر میتونم به بارداری امیدوار باشم  چقدر احتمال حاملگی خارج از رحم وجود داره؟

با سلام!
    در بارداری خارج رحمی عدد تیتر خیلی کمتر از بارداری معمولیه و این رو پزشک متخصص به راحتی می تونه تشخیص بده. هنگامی احتمال بارداری خارج رحمی داده میشه که اول از همه عدد تیتر ÷ایین تر از حد نرمال باشه و در قدم دوم سونوگرافیه!
    شما به پزشکتون مراجعه کنین، ایشون حتما دقیقا تشخیص میدن! و اگر احتمال بارداری خارج رحمی داده شده بود حتما مراحل بعدی در مورد شما طی می شد. پس خیالتون راحت باشه!
    موفق باشی!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 45 از 57
رفتن به صفحه :    ... 45 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید