شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مدل سینه

1. سلام آقای دکتر
    من احساس میکنم سینه هام کمی پایین هستن البته افتادگی ندارندفقط چند سانت پایین هستن  ظاهرا" معلوم نیست و لی خودم این احساس  دارم.من در این باره خیلی نگرانم نمی دونم باید چه کار کنم.لطفا"من و راهنمایی کنید

2. توی افراد مختلف همون طوری که شکل و جا و فاصله ی چشمها از هم فرق میکنه سینه ها هم همین طورن!
    خودتون هم میگید که ظاهرا معلوم نیست .. این فقط تصور خود شما و نگرانی بی جهتتونه..
    نگران نباشید ...

3. Alpha

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوست عزیز. درسته برای مردان سینه هم اهمیت داره. اما زمانی که چند عامل وجود داشته باشیند، دیگه فرم سینه ها به چشم نمیان. (البته اینها نظر من هست و مطمئن نیستم دیگران این نظر رو داشته باشند)
    1- اول فرم و مدل موها هست. اگر مدل موی شما زیبا باشه و چشم نواز، باعث میشه توجه به قسمت های دیگر بدنتون کم بشه و کمی توجه معطوف موها بشه.
    2- قیافه و البته آرایش ملایم هم باعث میشه که توجه به سایر قسمت ها کمتر شه.
    3- لاغر بودن نسبی و نداشتن شکم بزرگ.
    4- داشتن باسن مناسب. (نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک)
    5- خوشبو بودن
    6- نشان دادن احساس لذت کامل، از ارتباط با طرف مقابل. یعنی این رو که میگم، مطمئن باشید اگر نشون بدید که از طرف مقابلتون راضی هستید، بلا نسبت اگر اسب هم باشید، دوستون خواهد داشت. (البته باز هم میگم بلا نسبت.)
    این موارد از نظر من! می تونند ایراد های دیگر یه شخص رو بپوشونن. البته ایراد های بدنی. اگر اخلاق زیبا هم داشته باشید، که ایشالا هم دارید، دیگه میشید یه زن ایده آل.
    =========
    در آخر بگم با نظر srp_nami هم کاملا موافقم. ولی باز نظر خودم رو هم گفتم
    موفق باشید. در پناه حق

4. nazigol نوشته است: سلام آقای دکتر
    من احساس میکنم سینه هام کمی پایین هستن البته افتادگی ندارندفقط چند سانت پایین هستن  ظاهرا" معلوم نیست و لی خودم این احساس  دارم.من در این باره خیلی نگرانم نمی دونم باید چه کار کنم.لطفا"من و راهنمایی کنید

سلام

اغلب موارد این چنینی در واقع حساسیت و وسواس شخص نسبت به بدن خودشه
    اما اگر واقعا حالتی از افتادگی در کل سینه حس می کنید بهتره با ورزش زیر نظر مربی ، و تقویت عضلات زیر و بالای سینه و سرشانه ، از این مورد پیشگیری کنید .
    اگر واقعا افتادگی سینه وجود داشته باشه هرچه زودتر اقدام کنید زودتر و بهتر به نتیجه می رسید

5. دوست عزیز هیچ نگران نباش با کمی ورزشهای خاص و نرمش میتونید سینه های زیبای داشته باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید