شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

انزال زودرس شدید

1. با سلام . آقای دکتر
    قبل اینکه سوالم رو بپرسم میگم که جواب حضرتعالی رو در مورد پرسشهایی از این دست که میخوام بپرسم خوندم ولی خواستم یه جواب کلی از خود شما بیگیرم چون فکر میکنم وضعییتم حادتره.
    من یه مدت کوتاهیه که ازدواج کردم . از قبل از ازدواج هم میدونستم که مشکل انزال زودرس دارم . تنها با دیدن یک صحنه شهوت انگیز تحریک میشم و اگه تماسی چه مستقیم و چه غیر مستقیم به مدت یکی دو دقیقه باعث انزالم میشد. امام حالا بعد از ازدواج با بکار بردن اسپری (Dooz 60000 ) این زمان در تماس مستقیم و پر تحریک به 4 تا 5 دقیقه رسیده . با این حال میدونم این زمان برای رسیدن شریک جنسی به ارگاسم زمان خیلی کمیه . بنده دوستانی دارم که این زمان براشون 45 دقیقه و گاهی با زمان معاشقه چیزی نزدیک به 90 دقیقه است . خواهش میکنم منو راهنمایی بفرمائین . چون میترسم تو آینده این مشکل اساسی برام بشه .
    ممنون

2. سلام
    دوست عزیز
    معمولا مشکل زود انزالی در آقایان با گذشت زمان و روش های متعدد قابل درمان است.
    از کاندوم تاخیری بشتر از اسپری استفاده کنید اسپری بر ارگاسم همسرتان تاثیر گذار خواهد بود.
    شما باید سعی کنید که در هنگاه نزدیکی تمرکز و کنترل بیشتری بر روی انزال داشته باشی این روش یکی از روشهای ماندگار در زود انزالی است.
    سعی کن این را به خاطر داشته باشی یکی از وظیفه های شما در رابطه جنسی اول ارضا همسرتان و به ارگاسم رساندن ایشان است بعد ارضا کردن خودتان.
    به یاد داشتن این وظیفه کمک بسیاری به حفظ کنترل و تمرکز شما خواهد کرد.
    تاپیک زیر رامطالعه بفرمایید:

http://www.roham.ws/web/ftopict-5456.html

چند نکته را به یاد داشته باشید از کاندوه تاخیری بیشتر از اسپری استفاده کنید اگر از اسپری استفاده میکند جهت انتقال کمتر لیدوکایین به واژن همسرتان از کاندوم استفاده بفرمایید.
    لیدوکایین ضرر های بسیاری مخصوصا برای خانوم ها دارد از جمله این مضرات میتوان ایجاد قارچ های عفونی را نام برد.
    و تاثیر بسزایی به دلیل اینکه دهانه واژن پوشیده از سلول های عصبی است بر روی ارگاسم دارد و در دراز مدت امکان به وجود آمدن عدم ارگاسم کامل را به همراه دارد.
    در ضمن شما با اسپری هم انزال خودتان را به تاخیر میاندازید هم ارگاسم همسرتان را.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سعی کن این را به خاطر داشته باشی یکی از وظیفه های شما در رابطه جنسی اول ارضا همسرتان و به ارگاسم رساندن ایشان است بعد ارضا کردن خودتان.

یعنی چی ؟ پس و ظیفه زن چی میشه ؟ فقط همینطور دراز بکشه ......باید اون هم فعال باشه نه مثل یک تیکه یخ ! لطفا اگه میخواید از وظیفه زناشویی صحبت کنید از وظیفه دو طرف رابطه بگید ! ممنون

4. با سلام
    دوست عزیز منظور اینست که در مرحله اول میبایست با معاشقه و به آرامی شریک جنسی خودتون رو تحریک کنید و بعد هنگام نزدیک شدن ارگاسم ایشون(اوج تحریک شدن خانمها)  ،چون طبعاً خودتون هم تحریک میشید عمل دخول رو هم همزمان داشته باشید .لذا در یک زمان هم شما و هم همسرتان ارضا خواهید شد. ضمناً با عنایت به گفته های شما ، اگر نخست ، همسر تان شروع به تحریک شما نماید طبیعی است سریعاً به نقطه انزال خواهید رسید.
    در پایان اگر به یک متخصص مراجعه کنید فکر میکنم مشکل حل خواهد شد.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید