شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد نوک سینه

1. سلام آقای دکتر . الان یه هفته ست نوک سینه هام درد می کنه  یکمی هم می سوزه . به نظرتون علت چیه ؟ مراجعه به پزشک لازمه ؟
    در ضمن دو سه روز دیگه باید پریود شم . تا حالا هیچ وقت اینجوری نشده بود . فقط این ماه نوک سینه هام بدجوری درد می کنه حتی نمی تونم سوتین بپوشم.
    ممنون می شم اگه راهنمایی کنید

2. سلام

درد گرفتن نوک سینه می تونه بخاطر تغییرات هورمونی و در آغاز پریود شکل بگیره و در واقع یک حالت طبیعی پیش از آغاز پریود هست .
    ضمنا یکی از علائم زود هنگام بارداری همین موضوع هست که اگر شما رابطه ای نداشتید منتفیه
    همچنین بهم خوردن بالانس هورمونی بدلایل مختلف داخلی و خارجی ( کیست و مصرف قرص و ... ) می تواند باعث این موضوع بشود

همچنین مشکلات پوستی اون ناحیه و گاهی آبسه های زیر پوستی بی تاثیر نیست

دیگه خودتون باید ببینید کدومش به شما می خوره

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  3. مرسی . البته من نه رابطه ای داشتم نه قرص بخصوصی مصرف کردم .
    ببخشید آبسه های زیر پوستی یعنی چی ؟ ممکنه این دردها که هی شدیدتر می شه از علایم اولیه سرطان سینه باشه ؟ در ضمن  تو فامیلمون هیچ کس سرطان سینه نگرفته.

4. سلام

در سن و سال شما بروز سرطان سینه خیلی بعیده ضمن اینکه معمولا - معمولا - سرطان سینه بدون درد آغاز میشه
    بنظر من تغییرات هورمونی باعث بروز این حالت در شما شده
    و همونطور که گفتم بهم خوردن بالانس هورمونی لزوما به داشتن رابطه جنسی یا خوردن قرص ضدبارداری و هورمونی محدود نمیشه و گاهی بدن بدلیل تغییرات داخلی دچار تغییرات هورمونی میشه که این اتفاق در نزدیکی پریود محتمل تر هست

از اونجایی که بهم خوردن بالانس هورمونی بخصوص اگر خود بخودی باشد باید مورد بررسی قرار بگیرد توصیه می کنم اگر بعد از شروع قائدگی درد فروکش نکرد و اگر در دوره بعدی بازهم این درد سراغتون اومد حتما به پزشک زنان مراجعه کنید .
    البته نظر من اینه که الانم مراجعه کنید اما چون می دونم اینکار رو نمی کنید ، یکم محدودترش کردم

ضمنا آبسه هم بدین معناس که عفونی زیرجلدی وجود دارد که سر باز نمی کند ، فقط موضع درگیر ، ملتهب می شود و درد می گیرد .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  5. من هم گفته دوستمان آقا سامي را تاييد ميكنم ودر ادامه به شما ميگويم كه اكثريت خانمها زماني كه به عادت ماهيانه خود نزديك ميشوند دوچار چنين دردي در نوك سينه ميشوند وبه خاطر تنوع غذاهاي كه مصرف ميكنند يك هرمون بيشتر وديگري كمتر ميشود واين مساله باعث بروز درد كمتر ويابيشتر ميشود كه البته بعد از پريودي اين درد فروكش ميكند پس نگران نباش

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید