شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لطفا منو از هنگ بودن در بیارید

1. ساناز عزیز
    من به  این عقیده رسیدم:
    که تا مردی به زنی تعهد اخلاقی و شرعی نده
    و تا زمانی که برای این تعهد دادن جلو نیاد نباید باهاش رابطه جنسی برقرار کرد
    با مردی میشه رابطه برقرار کرد که نه در ظاهر بلکه در واقع برات به عنوان یه انسان نه بعنوان یه زن احترام قائل باشه

"اگر قصد ازدواج داشت حتما با شما ازدواج می کرد ولیچون قصد نداره نمی خواد الکی به شما قولی بده میگه شاید تا چند سال دیگهقصد ازدواج پیدا کنم و با شما ازدواج کنم شایدم نه"
    این همه شاید!
    تو عشق واقعی هیچ قید و شرطی حتی شایدی هم وجود نداره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. مرجع قانونی رسیدگی به اوضاع بکارت ! فقط پزشکی قانونی هست و گواهی پزشک زنان اعتبار خاصی نداره و چون در این مورد تجربه حرف اول رو میزنه احتمال اینکه متخصص زنان اشتباه کنه یا نتونه تشخیص بده هست . دخترا با بکارت سالم هم که متخصص زنان مراجعه می کنند ، یکی می گه خونریزی خواهی داشت ، یکی می گه خونریزی نداری ، یکی هم میگه بنظرم میرسه یک قسمتیش پاره شده !
    واقعا تجربه حرف اول و آخر رو می زنه

اما در مورد خودت
    چه کاریه که اول عروسی کنی و بعد که خونریزی رخ نداد بری دنبال علت و ...
    خب شما همین فردا برو پیش یک دکتر باتجربه ( دکتر زنان )
    ایشون معاینه ت می کنند و فرضا می گن " بکارتت حلقوی و در اولین نزدیکی درد و خونریزی ( شدید یا مختصری ) خواهی داشت " یا فرضا " بکارتت حلقویه اما خونریزی دهنده نیست ( ارتجاعیه ) " و یا ...
    اونوقت واسه اطمینان می تونی به پزشک دیگری هم مراجعه کنی
    حسن اینکار اینه که میتونی مطمئن بشی که در اولین نزدیکی خونریزی خواهی داشت یا نه ؟ و اگر نه ، اقدامات لازم رو قبلش بکنی ( مثلا قبل از عقد خودت بری گواهی سلامت بگیری )

* من هم مثل خودت امیدوارم ، همسر آینده ات انقدر انسان باشه که اگر خودتم پیشنهاد گرفتن گواهی سلامت دادی ، نپذیره ولی واقعیت اینه که اینجا ایرانه و هیچ چیزی رو نمیشه پیش بینی کرد ، آخرین نفری که من دیدم از همسرش گواهی سلامت خواست ، یک آقای دکتری بود که خارج تحصیل کرده بود ! واقعا نمیشه آدمها رو پیشبینی کرد

3. سلام دوست عزيز مي دونم تصميمتو گرفتي ولي بزار تصميمتو محكمتر كنم من خودم اين تجربرو داشتم كه با اين صراحت بهت ميگم اين كارو نكن البته تجربهي يه ارتباط سالم البته خشكه خشكم نبود 3 سال با استادم كه 8 سال از من بزرگتر بود رابطه داشتم به قدري كه من واسش ميمردم و از طرف اونم اين علاقه بود با سامي موافقم برتريتي كه پسرا نسبت به ما دخترا دارن چرب زبونيشونه ما با هم قرار ازدواج گذاشتيم با اين كه كاملا مطمن بودم تمايلش به ازدواج فقط رابطه جنسی ه اخه چند باري پيشنهادايي داد ولي مثل دوست مورد نظر تو ميگفت اصراري نداره ولي كاملا واضح بود كه داشت ميمرد منو كه ميديد دست و پاش شل ميشد ولي تو طول اين سه سال يه بارم قبول نكردم با اين كه داشتم ميمردم و وقتي ازش جدا ميشدم چند ساعتي گريه ميكردم ولي من در يه خانواده مذهبي بودم و حالا اگه كاري هم به خانوادم نداشتم اعتقاداتمو به همه چي ترجيح ميدادم ادم خيلي معتقدي هستم داشتم ميگفتم درست موقعي كه از من خواستگاري كرد ومن گوشزد كرده بودم ممكنه پدرم مخالفت كنه و اون هم پذيرفته بود كه به خاطر من پاي همه چي وايساده گذاشتم و رفت و بيشتر از هر چيز منو پيش خانوادم شرمنده كرد يه باره ديگم ميگم ما با واسه هم ميمرديم البته ظاهر اون اين جوري بود چيزي كه از اين دوستي نسيب من شد يه افسردگيه و يه عشق نافرجام كه هوز كه هنوزه دوسش دارم ولي دو ماهه كه نديدمش و دارم از لحاظ روحي داغون ميشم به خاطرش خيلي از موقعيتا رو از دست دادم من از نظر موقعيته اجتماعي هيچي كم ندارم 21 سالم داره ميشه و دانشجوي رشته حقوقم تك فرزند خانوادهي خيلي خوبي دارم الان روزي هزار بار خدارو شكر ميكنم كه به پشنهاداش تن ندادم و سرم بالاس اما ميخواستم بهت بگم دوستي كه هيچ هدفي نداشته باشه ميتونه سه تا چيزو ازت بگيره يا احساساتتو يا اگه براي موقعيت اجتماعيت باشه پولتو و يا اگه براي رابطه جنسی باشه ابروتو و در اخر بايد از سامي جان تشكر كني كه به عنوان يه پسر اينقدر در مورد خصوصيات جنس موافقش بدون هيچ غروري راهنماييت كرد .اين ايميل منه كاري داشتي در خدمتمsima.tavallaei@yahoo.com يا علي.........

4. sanazzzzz نوشته است: سلام
    جواب سوالی که تو پاراگراف اول پست پیش پرسیدم (سلامت بکارت بعد ازدواج) ندادی؟؟؟؟؟؟؟ منظورم از گفتن جریان قهر با خانواده  اش این نبود که مغرور بودن ربطی به ازدواج داره منظورم این بود که من فکر می کنم  الان چون قهره شرایط ازدواجو نداره و برای همینم میگه قصد ندارم

درسته که داری لطف می کنی و منو راهنمایی می کنی ولی لطفا توهین نکن( خر و مخملی و ...)

ضمنا من با حرف خانم raha250 کاملا موافقم اگه دوست من آدم بدی بود وواقعا قصد خر کردن منو( به قول آقای sami28 داشت ) با وعده وعید و قول ازدواج که بهتر می تونست این کارو کنه!!!!!!!!

و در آخر اینکه چرا وقتی پسرا هر کاری دلشون می خواد می کنن کسی مشکلی نداره ولی دخترا کاری نکرده و فقط با گفتن حرفشم متهم می شن؟؟؟
    مرسی

بیاین با خودمون رو راست باشیم دیگه
    آقایونه محترم لطفا بی خیاله این پست نشن،میخوایم خلوت دوستانه ای با خودمون داشته باشیم
    منموافقم که تو جامعه ما متاسفانه برخلاف به به چه چه هایی که از قوانین میشه ،هنوز هم زنان به عنوان ضعیفه به حساب میان !
    ولی این هم نباید دلیلی بشه که کاری بکنیم یا چیزی بگیم که (اگرچه ظاهرا یه نوع نشان دهنده ی جسارت ما تو این جامعه ی مضحک هستش) که به جای اینکه ارزش زنان رو بالا ببره ،بیشتر متزلزل کنه !باید محتاطانه رفتار کنیم
    گفتن اینکه چرا وقتی پسرا هر کاری دلشون می خواد می کنن کسی مشکلی نداره ولی دخترا کاری نکرده و فقط با گفتن حرفشم متهم می شن؟؟؟
    اصلا دلیل موجهی  نیست

در ضمن در مورد اون دوست پسر مذکورتون(که بیچاره شد تو این پستا!)آدم فوق العاده زرنگیه
    اینکه تونسته شما رو خوب بشناسه و با توجه به خصوصیات روحی شما خودشو به شما شناسونده :یه آدم رک لارژ...
    یه سوال ،چقدر احتمال داره که  ایشون نخواستن بازرنگی و گفتن اون جملات ...قاپتونو بدزدن؟!
    فکر کنم تو این دوره زمونه نوع دلبری پسرا هم تغییر کرده
    تنها ما دخترا نیستیم که جسور و آدم شناس شدیم

و اما در مورد ازدواج
    من هم با خانوادتون موافقم اما نه با اون شدتی که گفتن
    ازدواج میتونه پله ای برا تکاملت باشه
    اما باید تو انتخاب دقت کنی
    قبل از اینکه هم انتخاب کنی باید مطمئن بشی که خودت هم به اون حد از بلوغ رسیدی که بتونی تو زندگی مشترک موفق بشی یا نه
    این نوع بلوغ هم ربطی به سن جسمی نداره
    تو هر کاری باید (حداقل با خودمون) رو راست باشیم
    زندگی رو خودمون بکنیم و لذت ببریم و به دیگرون هم لذت ببخشیم نه اینکه فقط وسیله ای باشیم برا لذت!!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید