شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زنان از چه رفتارهایی...

1. سلام
    خانمها از چه رفتارها و حرکات و صحبتهایی خوششون میاد و از چه رفتارها و حرکات و صحبتهایی بدشون میاد؟؟؟؟؟
    مرسی

2. اگه بخوام كمي راهنمائيت كنم اينكه يك خانم رو هيچوقت نبايد مجبور به كاري كني تا خودش ميلش رو نشون بده و اون هم همراه تو بشه و بايد امادگي همه چيزو داشته باشه چون به نظر من زود اعصابشون خورد ميشه و استرس پيدا ميكنن
    در مورد صحبت تو هر فردي كاملا فرق ميكنه و بايد با توجه به شناخت فرد زده بشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. tarapink

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    در مورد خانمها باید بگم بیشتر از مورد توجه بودن خوششون میاد یعنی دوست دارند دیده بشن و مورد توجه قرار بگیرند همچنین از شنیدن حرفای عاشقانه و رمنتیک واقعا لذت میبرند و مهمتر از همه دوست دارند مورد تحسین قرار بگیرند و از کادو گرفتن هم بدشون نمیاد بهت توصیه میکنم اگه قصد داری دل خانومی رو به دست بیاری از  زیباییهاش تعریف کن براش حرفای عاشقانه بزن و براش هدیه بگیر البته سعی کن هیچوقت بهش دروغ نگی چون خانوما به شدت از دروغ بدشون میاد ویه توصیه مهمه دیگه اینکه سعی کن همیشه تاریخای مثل تاریخ تولد تاریخ اولین اشنایی واگه کار بالا گرفت تاریخ خواستگاری عقد و ازدواج رو یادت باشه وبراش کادو بگیری چون برای خانوما خیلی مهم و حیاتیه ببخشید روز زن یادم رفت   برات ارزوی موفقیت میکنم

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. بستگی به خود خانمها داره متفاوت هست به مرور زمان می فهمید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. tarapink نوشته است: سلام
    در مورد خانمها باید بگم بیشتر از مورد توجه بودن خوششون میاد یعنی دوست دارند دیده بشن و مورد توجه قرار بگیرند همچنین از شنیدن حرفای عاشقانه و رمنتیک واقعا لذت میبرند و مهمتر از همه دوست دارند مورد تحسین قرار بگیرند و از کادو گرفتن هم بدشون نمیاد بهت توصیه میکنم اگه قصد داری دل خانومی رو به دست بیاری از  زیباییهاش تعریف کن براش حرفای عاشقانه بزن و براش هدیه بگیر البته سعی کن هیچوقت بهش دروغ نگی چون خانوما به شدت از دروغ بدشون میاد ویه توصیه مهمه دیگه اینکه سعی کن همیشه تاریخای مثل تاریخ تولد تاریخ اولین اشنایی واگه کار بالا گرفت تاریخ خواستگاری عقد و ازدواج رو یادت باشه وبراش کادو بگیری چون برای خانوما خیلی مهم و حیاتیه ببخشید روز زن یادم رفت   برات ارزوی موفقیت میکنم

ببخشید بهتر نبود بگید خانمها از چیا بدشون میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ضمنا خیلی خیلی خیلی ممنونم

6. تجربه شخصی من

خانمها از ادب و متانت ، شوخ طبعی و تیزهوشی ، توجه به جزئیات و بیاد داشتن سوابق و سالگردها و تاریخ ها خوششون میاد

تقریبا از تمام چیزایی که یک مرد نمی تونه انجام بده ( شوخی کردم )

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. سلام
    خانمها از احترام و توجه و عشق لذت می برند و از دروغ و بی توجهی متنفرند.

8. من خودم به عنوان یه خانم از چند کار خیلی خوشم میاد واین باعث افزایش علاقه دو طرفه من و همسر اینده من (م)ا میشه که خدمتتون عرض میکنم:
    1- هیچ وقت رو حرف من حرف نمیزنه، نه این که زور باشما اما اگه بفهمه من از چیزی دلگیر میشم اون کارو نمیکنه.
    2- خیلی پسر سنگین و اقاییییییییییییهههههههههه . مومن باشه نماز خون باشه................
    3-قتی من رمانتیک میشم اونم رمانتیک میشه و هی قربون صدقه من میرهمنم قربون صدقه اون میرم. ناگفته نماند که دو.ست داشتن ما باید دوطرفه باشه.. که این خیلی با ارزشه.
    4-عشقش همیشگی باشه.

حالا دعا کنید که گیرم بیاد یه شوهر اینجوری و در حد ارزو نمونه...........................

9. ميشه حالا بگين آقايون از چي خوششون مي آد؟

10. توصیه من:
    برای خودتون به عنوان یک انسان ( نه یک مذکر) احترام قائل باشید
    به طرفتون به نگاه یک انسان (نه یک مونث) احترام بگذارید

11. tarapink

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    در مورد اینکه خانوما از چی بدشون میاد : خانوما از بی توجهی و کم محلی بیزارند باید سعی کنی در همه موارد به یک خانوم توجه کنی مثلا اگه ظاهرش تغییر کرده بود مثل رنگ مو نوع ارایش یا لباس جدیدی خریده حتما باید بهش بگی وسعی کنی ازش تعریف کنی مثلا بگی چقدر با این لباس یا ارایش یا رنگ مو زیباتر شدی اونوقته که معجزه میکنه ولی امان از اون وقتی که بهش توجه نکنی خدا به دادت برسه دیگه اینکه خانوما استقلال رو دوست دارند هیچ وقت سعی نکن که اونو ازش بگیری چون واقعا براش سخته از دوروغ هم بیزارن همیشه سعی کن صادق باشی نکته دیگه اینکه خانوما حس ششم خوبی دارن هیچ وقت سعی نکن چیزی رو ازش مخفی کنی چون اون باتمام وجود حس میکنه واونوقته که دیگه کارت در اومده نکته مهم اینکه خانوما خیلی حساسن البته کمی هم حسودن(به  کسی نگی) پس هیچ وقت در حضور یه خانوم از هیچ جنس مونث دیگه تعریف نکن چون واقعا دیگه اون وقت باید اشهدتو بخونی ودیگه اینکه در حضور اون به هیچ زن دیگه ای توجه نکن و با تمام وجودت به اون توجه کن وسعی کن مسولیت پذیر باشی چون خانوما از ادمای بی مسولیت بدشون میاد ودیگه اینکه خانوما به اقایون به عنوان یه تکیه گاه محکم نگاه میکنند پس بدون اینکه استقلالشو بگیری سعی کن تکیه گاه خوبی براش باشی چون اونوقته که با تمام وجودش بهت افتخار میکنه خوب امیدوارم تونسته باشم کمی بهت کمک کنم الته شخصیت خانوما خیلی پیچیده تر از این حرفاس

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. اين حرفا كاملا درست اما تنها زماني ممكن ميشه كه خانم از اقا خوشش بياد و دوستش داشته باشه وگرنه با هيچ چيزي مثل تعريف كردن/ كادو خريدن/ توجه /محبت و....نميتونه دلش رو به دست بياره البته اين در مورد اقايون هم هست و هيچ فرقي نداره.
    و يه چيز ديگه بعضي از خانم ها دوست ندارند حرفاي رومانتيك بشنوند تا عاشق اقا شن من كه خودم اينطوريم از اين حرفا زياد مخصوصا اگه تو دوستي باشه خوشم نمياد.

13. Alpha

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان. اینهمه ملت میگند خانومها پیچیدا اند. خانوم ها پیچیدا اند. من نمی فهمم منظور چیه. هیچ کسی تو این دنیا پیچیده نیست.اصلا پیچیدگی در مورد رفتار های انسان معنی نداره. زن هارو خیلی راحت میشه در طی 2-3 ماه کاملا شناخت. واقعا نمی دونم چرا اینطور تبلیغ میشه!!!!

14. asiyeh_mmm نوشته است: ميشه حالا بگين آقايون از چي خوششون مي آد؟

نیاز مرد است که احساس کند قوی و قدرتمند است. او می خواهد حامی زنش باشد. مرد می خواهد که دد و دیو را بکشد و زن را نجات بدهد.
    مردها از زنان شان می خواهند به آنها احساس قدرتمند بودن بدهند. مردها می خواهند رئیس خانواده باشند. منظورم آن نوع ریاست مردان در دوران غارنشینی نیست که موی زنان را می گرفتند و آنان را با خود روی زمین می کشیدند. اما مرد احتیاج دارد که رهبر خانواده باشد.
    یک مرد از زنش احترام، مهربانی، عشق و محبت می خواهد.
    مرد می خواهد در نظر زنش مهمترین شخص مورد علاقه ی او باشد.
    مرد به این نیاز دارد که زنش نشان دهد به قدرت او برای رسیدن به خواسته هایش در زندگی احتیاج دارد.
    مرد باید نان آور اصلی خانواده باشد. هر مرد باید در نبرد و در جبهه ای پیروز شود تا به این باور برسد که می تواند اژدها را بکشد. مراقبت از خانواده و تامین افراد خانواده اش در حکم جبهه های نبرد مرد هستند.
    مرد به این احتیاج دارد که تایید شود، مورد قدردانی واقع گردد، زنش به او احترام بگذارد، آن هم به این دلیل که او مردی واجد شرایط است، شوهر و پدر واجد شرایط است.
    مرد به این احتیاج دارد که زن به علائق او علاقه نشان بدهد.
    مرد به این احتیاج دارد که وقتی از سر کار به خانه می آید، زنش با روی خوش از او استقبال کند.
    مرد به این احتیاج دارد که زنش به روزی که او پشت سر گذاشته علاقه نشان دهد.
    مرد به تشویق های زنش احتیاج دارد تا یک مرد باشد.
    اقتباس از کتاب« آیین شوهرداری»
    اثر: دکتر لوراسی. شلسینگر

نیازهای عاطفی مردان
    1-مقبولیت
    2-اعتماد
    3-تشویق
    امیدوارم کامل باشه

15. tarapink نوشته است: سلام
    در مورد اینکه خانوما از چی بدشون میاد : خانوما از بی توجهی و کم محلی بیزارند باید سعی کنی در همه موارد به یک خانوم توجه کنی مثلا اگه ظاهرش تغییر کرده بود مثل رنگ مو نوع ارایش یا لباس جدیدی خریده حتما باید بهش بگی وسعی کنی ازش تعریف کنی مثلا بگی چقدر با این لباس یا ارایش یا رنگ مو زیباتر شدی اونوقته که معجزه میکنه ولی امان از اون وقتی که بهش توجه نکنی خدا به دادت برسه دیگه اینکه خانوما استقلال رو دوست دارند هیچ وقت سعی نکن که اونو ازش بگیری چون واقعا براش سخته از دوروغ هم بیزارن همیشه سعی کن صادق باشی نکته دیگه اینکه خانوما حس ششم خوبی دارن هیچ وقت سعی نکن چیزی رو ازش مخفی کنی چون اون باتمام وجود حس میکنه واونوقته که دیگه کارت در اومده نکته مهم اینکه خانوما خیلی حساسن البته کمی هم حسودن(به  کسی نگی) پس هیچ وقت در حضور یه خانوم از هیچ جنس مونث دیگه تعریف نکن چون واقعا دیگه اون وقت باید اشهدتو بخونی ودیگه اینکه در حضور اون به هیچ زن دیگه ای توجه نکن و با تمام وجودت به اون توجه کن وسعی کن مسولیت پذیر باشی چون خانوما از ادمای بی مسولیت بدشون میاد ودیگه اینکه خانوما به اقایون به عنوان یه تکیه گاه محکم نگاه میکنند پس بدون اینکه استقلالشو بگیری سعی کن تکیه گاه خوبی براش باشی چون اونوقته که با تمام وجودش بهت افتخار میکنه خوب امیدوارم تونسته باشم کمی بهت کمک کنم الته شخصیت خانوما خیلی پیچیده تر از این حرفاس

واقعا ازتون ممنونم.با این توصیفاتی که گفتین معلوم میشه خانومها شخصیت پیچیده ای دارند .مرسی
    بازم از سایر دوستان اگه کسی اطلاعات دیگه ای داره ممنون میشم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید