شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ریش های زبر

1. با سلام خدمت آقای دکتر

مو های ریش و سبیل من بسیار زبر و شبیه سوزن هستند . به طوری که ختی زمانی که تازه آن ها را کوتاه کرده ام ، اگر کسی را ببوسم ، از تیزی ریش و سبیلم شکایت می کند . و این در حالی است که مو های سر و سینه ام شلال و نرم می باشد . در ضمن من اصلاً از تیغ و ژیلت و امثال این ها استفاده نمی کنم و مو های صورتم را با ماشین سر تراشی کوتاه می کنم. لطفاً مرا راهنمایی فرمایید با تشکر .

2. zizozizo نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر

مو های ریش و سبیل من بسیار زبر و شبیه سوزن هستند . به طوری که ختی زمانی که تازه آن ها را کوتاه کرده ام ، اگر کسی را ببوسم ، از تیزی ریش و سبیلم شکایت می کند . و این در حالی است که مو های سر و سینه ام شلال و نرم می باشد . در ضمن من اصلاً از تیغ و ژیلت و امثال این ها استفاده نمی کنم و مو های صورتم را با ماشین سر تراشی کوتاه می کنم. لطفاً مرا راهنمایی فرمایید با تشکر .

سلام،
    موهای صورت از نوع موهای ترمینال هستند که معمولا زبر و خشن می باشند، راه حل خاصی وجود ندارد به جز تراشیدن از ته با وسایل مناسب که تا حد ممکن از ارتفاع موها بکاهد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. تيغ ژيلت فيوژن شش تيغه بگير بعد يک سري اول از جهت روي موها بزن بعد که کامل صاف شد
    بعد مجدد صابون و برعکس بزن خمير ريش به نظرم خوب نباشه من حال نمي کنم با خمير ريش چون ديگه هيچي روي صورت مشخص نيست صابون بهتره
    صبح ها صورت رو بتراش که پوست استراحت کرده و راحت مي زنه

4. عزیزم متاسفانه برای این درد هیچ درمانی تا حالا اتخاذ نشده .من خودم ریشام دست کمی از سیم خاردار نداره و تا حالا هر کاری بگی کردم ولی فایده نداره.فقط تنها راهش اصلاح زود به زود و استفاده از ژیلت های مرغوبه که بتونه کامل از ته شیو کنه

5. سلام دوست عزیز
    همه آقایون ریش و سیبیل های عین هم ندارند به عنوان مثال خود من موهای زیر چانه ام به حدی خوابیده هستند که به هیچ وجه با ماشین صورت تراشی نمیتوان آنها را زد با تیغ هم به سختی هر کاری میکنم آخرش یه مقدار از موها باقی میمونه.
    به نظر من استفاده از ماشین میتواند صورت شما را زبر کند به دلیل اینکه موهای صورت را از ته نمیزند شاید به نظر بسیار تمیز و ته تراشیده بیاید اما اینطور نیست.
    استفاده از تیغ های مرغوب و تراشیدن به صورت طرف مخالف رویش موها بسیار موثر خواهد بود.
    حالا شما مجبور نیستی همش ببوسی یا بوس بدی.(شوخی کردم)
    موفق باشی.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید