شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

احتمال حاملگی

1. sara884 نوشته است: سلام

من به طور اورژانسي قرص hd خوردم 2 تا در بار اول و 2 تا ديگه 12 ساعت بعد .حالا در تاريخي كه بايد پريود بشم مدت 1 هفته هست كه لكه بيني دارم .در ضمن اولين باره اي قرص رو مصرف كردم.آيا بايد به پزشك مرجعه كنم؟ البته اين قرص رو با دستور پزشك خوردم

سلام،
    تغییرات در دوره بعد از مصرف قرص طبیعی است.

2. roksanna نوشته است: با سلام من 12 روز بعد از نزدیکی از بی بی چک استفاده کردم که یک خط پررنگ بالا و یک خط خیلی کمرنگ در پایین بود البته بی بی چک را عمودی نگه داشته بودم ایا جواب تست من مثبت است؟یا تست را اشتباه انجام داده ام؟

سلام،
    در صورتی که شک دارید طبق دستورالعمل سازنده آزمون را انجام نداده اید آن را تکرار کنید؛ با این حال آزمایش خون جواب قطعی را مشخص خواهد کرد.

3. nilofarane نوشته است: سلام
    بازم سوال دارم من 3 روز جلوتر از وقتم پریود شدم و خونم  قهوهای روشنه ربطی به حامله بودن داره یا نه؟

سلام،
    با وقوع خونریزی دیگر شما حامله نیستید.

4. meysam_b نوشته است: سلام
    من با نامزدم در تاریخ 26 اردیبهشت یک نزدیکی سطحی داشتیم...که منی من از روی آلت ایشون رد شد.اما بعد از چند دقیقه ایشون منی رو شستن...و همچنین در تاریخ 6 خرداد آب پیش از منی من با واژن ایشون در تماس بود.البته دخولی صورت نگرفت...
    و ایشون معمولا از 1 تا 15 هر برج معمولا پریود می شوند...اما تا این تاریخ پریود نشدن...
    حال احتمال بارداری و جود دارد.درصد زیاد یا کم.مرسی

سلام،
    1 تا 15 هر ماه خیلی زمان وسیعی است و با این توصیف فرد موردنظر دارای دوره های قاعدگی نامنظم است و در این صورت هر احتمالی وجود خواهد داشت، بی بی چک یا آزمایش خون می تواند به شما کمک کند.

5. سلام
    من با نامزدم رابطه داشتم و قرار بود 25 اردیبهشت پریود شم که نشدم.
    6خرداد از ترس و استرسی که داشتم یک عدد hd خوردم و تا امروز که 14 خرداد هست خبری نشد.
    دوباره در 14 خرداد یعنی امروز یه قرص ld خوردم و منتظر هستم که خدا کمکی کنه و شر نشه.
    نمی دونم چی بگم اما زیاد بلد نیستم که چی کار کنم یا چطور می شه حاملگی و تشخیص بدم.
    از اونجایی که پریودی فوق العاده نامنظمی دارم قدرت تشخیصم زیر صفره. کمکم کنید.
    چرا بعد از این همه که از خوردن hd گذشته پریود نشدم؟!!!!!!!!!!!!!!!!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. neda_ghahramani نوشته است: سلام
    من با نامزدم رابطه داشتم و قرار بود 25 اردیبهشت پریود شم که نشدم.
    6خرداد از ترس و استرسی که داشتم یک عدد hd خوردم و تا امروز که 14 خرداد هست خبری نشد.
    دوباره در 14 خرداد یعنی امروز یه قرص ld خوردم و منتظر هستم که خدا کمکی کنه و شر نشه.
    نمی دونم چی بگم اما زیاد بلد نیستم که چی کار کنم یا چطور می شه حاملگی و تشخیص بدم.
    از اونجایی که پریودی فوق العاده نامنظمی دارم قدرت تشخیصم زیر صفره. کمکم کنید.
    چرا بعد از این همه که از خوردن hd گذشته پریود نشدم؟!!!!!!!!!!!!!!!!

با سلام

شما بدون داشتن اطلاعات کافی نباید رابطه جنسی برقرار کنید . این اولین توصیه هست
    دوم آنکه اگر منی به هرترتیبی به واژن وارد شده باشد اونوقت در 72 ساعت نخست با استفاده از روش اورژانسی ( سرچ کنید ) می توان جلوی بارداری رو گرفت در غیر اینصورت و بعد از 72 ساعت با قرص کار خاصی نمی شود کرد .
    روش اورژانسی هم باید مطابق استاندارد اجرا شود و این مدلی که شما قرص خوردید حتی در 72 ساعت نخست هم نمی توانست مانع لقاح شود ( البته اگر منی وارد واژن شده باشد )

الان راه پیش روی شما اینست

1- تشریف ببرید آزمایشگاه و تست خون بتا بدید تا مشخص بشه باردارید یا خیر ؟
    2- اگر 21 روز از رابطه گذشته تشریف ببرید داروخانه و تست خانگی بی بی چک تهیه فرمایید تا از طریق ادرار متوجه بشوید که باردارید یا خیر ؟ ( روش کار بی بی چک داخل بروشورش هست )

دعا می کنم باردار نباشید
    و اگر خدایی نکرده بودید از ما کاری بر نمیاد چون طبق قوانین صحبت درباره سقط جنین ممنوع هست و باید خودتون تشریف ببرید پیش چند متخصص زنان تا ببینید آیا حاضرند کمکی بکنند یا خیر ؟
    امیدوارم مشکلی پیش نیومده باشه و استرس و قائدگی نامنظم شما هردو باعث این تاخیر شده باشند

* ضمنا بعد از اینکه این مشکل رو پیگیری و رفع کردید دنبال علت قائدگی نامنظمتون هم برید چون اغلب پیگیری لازمه

7. سلام آقاي دكتر
    من با نامزدم هر بار آميزش داريم پريودش عقب ميوفته و هر بار ذهن ما چند روزي درگير اين قضيه است كه چرا دير شد و نگران مي شيم از اينكه نكنه حاملگي در ميون باشه، اول خرداد باهم هم بستر شديم و كمي مني بر روي شكم او ريخت كه پاك كرديم و او بايد 5 يا 6 پريود ميشد كه باز هم مثل دفعه هاي قبل نشد، ما هربار 1بار بدون كاندوم و 1 بار بي كاندوم آميزش مي كنيم.اما قبل از خروج مني آلت رو در ميارم.
    ميخوام بدونم آيا اين روال براي همسر من طبيعيه؟ در ضمن ما هر 3 تا 4 ماه رابطه داريم آيا اين ميتونه موثر باشه؟
    خواهش مي كنم جواب بديد؟

8. amandaa

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام من 30 اسفند رابطه ی سطحی داشتم و احساس میکنم کمی از پیشاب نامزدم با الت تناسلیم خورد در اون موقع هم 3 یا 2 روز از تموم شدن پریودم میگذشت بعد از اون رابطه باید 23 فروردین پریود میشدم که با تاخیر حدودای 10 12 اردیبهشت پریود شدم که اولش خون قهوه ای بود و لخخته های خون بعد پریود معمولی که 10 روزه تبدیل به لکه بینی شده میخوام ببینم احتمالش هس که باردار باشم؟یا چون پریود شدم احتمال نداره؟خاهش میکنم اگه کسی میدونه کمکم کنه اینم بگم که پریودای من چن ماه منظم و چن ماه نامنظم اتفاق می افته لطفا کمکم کنین

9. پریود شدن شما مساله بارداری رو منتفی میکنه
    اینم برای 1000 مین بار فقط ذر صورتی که منی وارد واژن شه بارداری اتفاق میفته در غیر این صورت احتمالش کمه

10. sadeghsamiee نوشته است: سلام آقاي دكتر
    من با نامزدم هر بار آميزش داريم پريودش عقب ميوفته و هر بار ذهن ما چند روزي درگير اين قضيه است كه چرا دير شد و نگران مي شيم از اينكه نكنه حاملگي در ميون باشه، اول خرداد باهم هم بستر شديم و كمي مني بر روي شكم او ريخت كه پاك كرديم و او بايد 5 يا 6 پريود ميشد كه باز هم مثل دفعه هاي قبل نشد، ما هربار 1بار بدون كاندوم و 1 بار بي كاندوم آميزش مي كنيم.اما قبل از خروج مني آلت رو در ميارم.
    ميخوام بدونم آيا اين روال براي همسر من طبيعيه؟ در ضمن ما هر 3 تا 4 ماه رابطه داريم آيا اين ميتونه موثر باشه؟
    خواهش مي كنم جواب بديد؟

1بار بی کاندوم و یه بار بدون کاندوم !؟

عقب افتادن پریود به احتمال فراوان به خاطر استرس همسرتونه که نگران باردار شدن هستن ...
    روش رابطه ی منقطع هم که گفتین انجام میدید روش خیلی مطمئنی نیست چون حتی با پیشاب شما هم که در حین رابطه و بعد از کمی تحریک ایجاد میشه و در رابطه احتمالا به دیواره ی واژن همسرتون مالیده میشه احتمال بارداری هست .. البته احتمالش خیلی کمه ... ولی به هر حال شما روزه ی شک دار نگیرید .. همیشه با کاندوم رابطه داشته باشید تا مطمئن باشید ...

11. سلام
    من از روز 5 پرییو د طبق نظر پزشک شروع به خوردن قرص اچ دی کردم در روز 8 نزدیکی داشتم که منی داخل واژن ریخته نشد اما مایع ابتدایی که شنیده ام میتواند حاوی اسپرم باشد وارد واژن شد من با وجود استفاده از قرص که هرروز میخورم در نیم ساعت بعد از نزدیکی از روش پیشگیری اورژانسی مطابق آنچه در سایت شما موجود بود استفاده کردم چه مقدار احتمال بارداری هست؟؟
    ممنون میشم اگه سوالم رو جواب بدید من بارها در انجمن سوال پرسیدم و بی پاسخ مانده ام

12. roshanakk نوشته است: سلام
    من از روز 5 پرییو د طبق نظر پزشک شروع به خوردن قرص اچ دی کردم در روز 8 نزدیکی داشتم که منی داخل واژن ریخته نشد اما مایع ابتدایی که شنیده ام میتواند حاوی اسپرم باشد وارد واژن شد من با وجود استفاده از قرص که هرروز میخورم در نیم ساعت بعد از نزدیکی از روش پیشگیری اورژانسی مطابق آنچه در سایت شما موجود بود استفاده کردم چه مقدار احتمال بارداری هست؟؟
    ممنون میشم اگه سوالم رو جواب بدید من بارها در انجمن سوال پرسیدم و بی پاسخ مانده ام

با سلام
    اگر به آنچه که در سایت گفته شده عمل کردید جای هیچ نگرانی وجود ندارد و احامال بارداری از بین میره
    خوبه که صبر کنید حداقل یکی از علایم بارداری دی شما بوجود بیاد بعد شک کنید
    موفق باشید

13. roshanakk نوشته است: سلام

سلام

شما باردار نمی شید
    نه به دلیل استفاده منظم از اچ دی بلکه بخاطر روش اورژانسی که در پیش گرفتید
    یادتون باشه در ماه نخست استفاده منظم از قرصهای پیشگیری همواره احتمال بارداری هست و بهتره موقع نزدیکی از روش دیگری برای جلوگیری مثل کاندوم هم استفاده کنید .

14. با سلام
    ممنون از سایت خوبتون، من 27 سالم و3 ساله ازدواج کردم و  پریودی های منظم با فاصله 28 روز دارم و معمولا در روز 14 دل درد کمی دارم
    این دفعه در روز هفتم پریودیم ( روز آخر) نزدیکی مشکوک داشتم که البته مطمئنم مایع منی در وازن ریخته
    با توجه به دوره پریودیم آیا احتمال حاملگی هست در ضمن بعد از نزدیکی احساس تهوع بهم دست داده و تا یکی دو روز بعدش هم کمی  ادامه داشت

در ضمن من به دلیل زخم کوچک دهانه رحم داروی تریپل سولفا مصرف باید بکنم که می خواستم بعد از پاک شدن شروع کنم ولی حالا با این وضع می ترسم مصرف کنم چون اگه حامله باشم برای بچه خطرناک لطفا منو راهنمایی کنید ممنون

15. بعد از چند ساعت نزدیکی به روش اورژانسی که فکر میکنم غلطتم باشه قرص خوردم ساعت 9 شب 4تا قرص و ساعت 5 صبح 4 تای دیگه خوردم البته ساعت 7 صبح حالم بد جوری بهم خورد قرص ها ld بود .میخوام ببینم حامله هستم و اینکه اگه نباشم چه تاریخی پریود میشم دیگم نیخوام قرصارو بخورم چون مرگو جلو چشمام دیدم انقدر حالم بد بود .
    تاریخ اتمام آخرین پریودم 28/03/88

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 6 از 24
رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید