شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

من التم خیلی زشته.

1. سلام من دختری هستم 21 ساله که از بچگی به خود ارضایی عادت دارم.من ناحیه تناسلیم خیلی زشته. لب کوچیک سمت راستم اویزون و بزرگه تازه تیره هم هست.لب سمت چپ هم یه کم اویز و تیره است ولی نه اندازه لب راست که یادمه از پچگی اویزون بود. کلیتوریسم هم بزرگه. مشکل بزرگی که الان من دارم اینه که دونه هاییکه تقریبا سفیده اطراف لبه ایجاد شده که از قبل هم بود . ولی امسال یکی هم روی کلیتوریسم ایجاد شده. این دونه ها زیر پوستی ان. هر چی هم فشار دادم مایعی خارج نشد. این دانه ها درد ندارند خارش و هیچ علامتی هم ندارند. من روم نمیشه برم دکتر. از طرفی هم میترسم ازدواج کنم. اگه شوهرم هنگام دیدن التم از من بدش بیا و طلاقم بده...... ایا ممکنه من سرطان داشته باشم؟من خیلی میترسم. حالا من  چطوری شوهر کنم؟؟؟؟؟؟؟؟چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. اصلا به خودارضایی ربط نداره.
    میتونه مقداریش ژنتیک و مقداریش هم به بهداشت خودتون برگرده به نظرم.

3. دوست عزیز اصلا نگران نباش این مساله هیچ ربطی به خود ارضایی نداره .
    آلت تناسلی همونطور که د ر مردها شکلهای مختلفی داره د ر زنها هم به همین صورته. بعضی روشن بعضی تیره بعضی بزرگ و بعضی هام کوچیک ولی این مساله کاملا طبیعی هست و به نژاد بر می گرده همانطور که شکل صورت شما چشم و ابرو و ... با بقیه متفاوته این عضو هم باید با دیگران متفاوت باشه و کاملا طبیعیه . اینکه حالا زشت باشه یا قشنگ هم اصلا مهم نیست!
    جهت اطلاعت خیلی از مردها از اینکه طرفشون کلیتوریس بزرگ داشته باشه لذت می برن.
    اون دونه هایی هم که گفتی روی آلت تناسلی بعضیها هست پس نگران نباش و اگه میخوای خیالت راحت تر باشه برو پیش یک دکتر تا اون هم این مساله رو بهت بگه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. مرسی سایه جون. ولی اون دونه ها امسال احساس میکنم زیاد شده . روی کلیتوریس هم یکی به وجود اومده. من روم نمیشه برم دکتر میترسم هم روم هم نمیشه . اگه دکتر بگه بیوپسی کن چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایا شما مورد مثل من دیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟بازم کمکم کن سایه جون.

5. سلام
    اصلا نگران نباشین
    من از این موارد دیدمم
    نگرانی بی مورده
    کلیتوریس بزرگ که جز مزایا حسب میشه در مورد اون دونه هام باس بگم  اگه درد و خارشو... چیزی نداره نگران نباشید
    من حستونو درک میگنم
    اینا با ازدواج مشکلی ایجاد نمیکنن:d

6. من براساس اینکه این دون دونها روی الت تناسلی مخصوصا قسمت داخلی لبهای کوچیک برای بعضی ها وجود داره گفتم به نظرم مشکلی نداره. ولی ااگر خودت فکر می کنی که اینها به مرور بیشتر شدند و نگرانی برو پیش یک پزشک . شاید اصلا نیاز به معاینه هم نداشته باشی و با شرح حالی که به پزشکت می دی راهنماییت کنه و از نگرانی درت بیاره .
    درضمن هیچوقت مراجعه به یک پزشک رو زشت ندون !! واسه اونها عادیه.

7. Mohzens

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    یک نکته ای که وجود داره اینکه تنها چیزی که مرد ها در هنگام ازدواج یا انتخاب همسر بهش توجه نمی کنند، شکل و زنگ و خصوصیات آلت است. اصولا مرد ها از نظر ظاهری بیشتر به زیبایی صورت و زیبایی فرم بدن توجه می کنند، وگرنه کسی نمیاد بخاطر زشتی آلت زن زنش رو طلاق بده!

8. خانومی      بنای  مسائل جنسی  بین دو شریک چیز مهمیه
                   اما ستونی  که این  بنا رو نگه می داره عشق و محبت و گذشته

9. فکر نمیکنم کسی بجای اهمیت به زیبایی ظاهری و صورت و زیبایی بدن و حسن اخلاق و رفتار , قناعت ، مهربانی ؛ صداقت ؛ احترام و ادب ؛ طبع گرم  و شر و شور جنسی و بسیاری صفات حسنه دیگر بفکر شکل آلت جنسی شریک جنسی دائم اش (ازدواج) باشد !

10. سلام
    به نظر بنده نیز که یک مرد هستم این چیزی نیس که ما مردا بهش اهمیت بدیم خیلی خیلی هم زیبایی واسه مرد مهم باشه اون زیبایی ظاهریه نه چیز دیگه و به قول دوستان این محبت و صمیمیت بین طرفین و لذت بردن از نزدیکیه که واسه مردا مهمه نه شکل و ظاهر الت و ظاهر اون چیزی نیس که مردا بخوان بخاطرش از کسی خجالت بکشن چون یه مسئله بین زن و مرده و اینم اگه همدیگه رو دوس داشته باشن که دیگه حله
    موفق باشین خیالتون راحت

11. به نظر منم چیز مهمی نیست در مقایسه با عشق واقعی ای که بین طرفین وجود داره.مخصوصا که ،همونطور که شکل آلتها مختلفه سلیقه ها هم مختلفه و به قول دوستومن چه بسا شریک آینده شما از افرادی باشه که نه تنها از فرم آلتتون بدش بیاد که اونو تحریک آمیز تر و جذاب تر بدونه.

12. وقتی یه نفر عاشق شما بشه زشتی هاتون هم به نظرش زیبایی میاد ...

کسی به خاطر شکل آلت شما به شما علاقه پیدا نمیکنه! ولی برعکسش هست... که علاقه به شما باعث بشه آلتتون هر شکلی که داشته باشه براش جذاب باشه ...

اصلا چیزی نیست که بخواید بهش فکر کنید ...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید