شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کم بودن میل جنسی

1. با سلام و تشکر از سایت جالبتون
    من 28 ساله هستم و الان 3 سال ازدواج کردم.
    اوایل ازدواج به دلیل ترس زیاد همسرم از رابطه جنسی معمولا زیاد رابطه نداشتیم ولی الان که همسرم از این نظر مشکلی نداره من زیاد میل جنسی نسبت به همسرم ندارم.ولی نسبت به زن دیگه میل قوی دارم .البته به دلیل علاقه زیادم به همسرم هرگز فکر رابطه با زن دیگه هم ندارم.
    الان وضعیتم طوری شده که دچار زود انزالی شدم.
    چند بار با مشاور صحبت کردم ولی ایشون منو به تقوا دعوت کرد و فرد دیگری هم در محل زندگی ما وجود نداره.
    لطف بفرمایید منو راهنمایی کنید.

2. با سلام
    زود انزالی یک مشکل نیست و دلیل مختلفی داره فکر می‌کنم دلیل زودانزالی شما این باشه که رابطه جنسی‌ کمی‌ با همسرتون دارید ، چون هرچه فواصل رابطه جنسی طولانی‌ باشه فرد در رابطه بعدی زود به انزال یا ارگاسم میرسه؛ و اما اینکه شما توضیح کاملی در مورد اینکه چرا میل به رابطه با همسرت ندارید نگفتید و اینکه چرا به خانوم دیگه‌ای میل دارید؟؟؟ من فکر می‌کنم که شما در اون خانوم دیگه فاکتور هایی‌ رو دیدید که در خانوم خودتون وجودنداره ، پس سعی‌ کنید با خوش زبونی از همسرتون بخواید که  کار هایی‌ که شما دوست دارید انجام بده یا از لوازم و وسایلی‌ که باعث جذابیت می‌شه استفاده کنه
    موفق باشید

3. سلام دوست خوبم
    اگر شما میل به رابطه ندارید یا کم هست پس باید به طور کل اینچنین باشد نه اینکه با کس دیگه ای میل دارید و با همسرتون میل ندارید اگر فقط با همسرتون اینچنین هستید پس میل جنسی در شما کم نیست بلکه به قول دوستمون در قسمت بالا فاکتورهایی را دوست دارید که در دیگران می بینید ولی در همسرتون به دلایل مختلف نیست مثلا آرایش کردن لباسهای زیبا پوشیدن .... که در بیرون از منزل می بینید پس تقوا پیشه کنید که همسرتان از تمامی خانومهای دیگر زیباتر و بهتر است فقط شما نمی بینید و اونچه را که دوست دارید از همسرت بدون خجالت بخواهید و فقط اون وقته که همسرت برات لذتبخش و آرامش بخش خواهد شد .
    به امید خوشبختی

4. sasanemehraban نوشته است: با سلام و تشکر از سایت جالبتون
    من 28 ساله هستم و الان 3 سال ازدواج کردم.
    اوایل ازدواج به دلیل ترس زیاد همسرم از رابطه جنسی معمولا زیاد رابطه نداشتیم ولی الان که همسرم از این نظر مشکلی نداره من زیاد میل جنسی نسبت به همسرم ندارم.ولی نسبت به زن دیگه میل قوی دارم .البته به دلیل علاقه زیادم به همسرم هرگز فکر رابطه با زن دیگه هم ندارم.
    الان وضعیتم طوری شده که دچار زود انزالی شدم.
    چند بار با مشاور صحبت کردم ولی ایشون منو به تقوا دعوت کرد و فرد دیگری هم در محل زندگی ما وجود نداره.
    لطف بفرمایید منو راهنمایی کنید.

سلام

زودانزالی و کاهش میل جنسی نسبت به همسرتون با تقوا و پرهیزکاری حل نمیشه دوست من
    زودانزالی مشکلیست که دلایل مختلف داره و اگر یکبار عبارت زودانزالی رو در این سایت جستجو کنید به اطلاعات خوبی دست خواهید یافت . در این مورد توصیه می کنم به اورولوژیست مراجعه کنید  و از طرفی اگر کلا میل جنسی شما کاهش پیدا کرده بود ، من بهتون می گفتم در این مورد هم اورولوژیست مراجعه کنید اما اینکه می فرمایید میل جنسی در شما هست اما فقط نسبت به همسرتون این میل رو ندارید اونوقت بنظر من مسئله به مشکلات روحی و عاطفی بین شما و همسرتون باز می گرده ،
    در بهترین حالتش ممکنه عدم پاسخ دهی به میل جنسی شما در سالهای اولیه ازدواج باعث دلسردی و دلخوری پنهان شما نسبت به ایشون شده باشه و از طرفی ممکنه مسائل دیگری در این سالها باعث شده شما علاقه ای به رابطه با ایشون نداشته باشید .

در این مورد توصیه می کنم ، یکبار به این فکر کنید که چه چیزی در خانمهای دیگه باعث میشه شما تحریک بشید و علاقه به رابطه جنسی داشته باشید که در خانم خودتون نیست ؟
    اگر مسائل فیزیکی و نمایانی هست می تونید از همسرتون بخواید که رعایت کنند و اگر چیزی دستگیرتون نشد کار سختتر میشه و باید در لایه های زیرین روابط عاطفی و روحی تون دنبال علت بگردید
    در این حالت توصیه می کنم از مشاور کمک بگیرید اما نه مشاوری که شما رو به پرهیزکاری دعوت می کند
    پرهیزکاری خیلی خوب و ارزشمند هست اما دوای درد شما نیست
    بهتره به مشاور بهتری مراجعه بفرمایید تا این مشکل از این حاد تر نشده

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید