شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حساسیت در اصلاح موهای زاید

1. Alpha

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام. سوالی داشتم در مورد اصلاح موهای زائد .
    این مشکل رو نمی دونم فقط من دچارشم یا همه همینطورن. من نسبت به تیغ و اصلاح با اون به شدت حساسیت دارم. طوری که وقتی موهای زاید اطراف آلتم رو اصلاح میکنم، تا 2-3 روز مجبورم خارش و سوزشش رو تحمل کنم و بعد هم جوشهای زیادی که اون ناحیه میزنه. از افتر شیو و ژل ها و کف های مخصوص اصلاح هم استفاده کردم. همه خرج اضافه بودند. هیچ کدوم کوچکترین تاثیری نداشتن. آیا راهی هست که بشه بدون دردسر اصلاح کرد یا اصلا موهای زاید اون قسمت رو برای همیشه از بین برد؟ (از موبر به خاطر بوی بدش نمی تونم استفاده کنم. چون خیلی معلومه و تو خونه خیلی ضایع هست)
    ممنونم
    خدانگهدار

2. به طور دقیق نمی دونم ولی فکر میکنم بتوانید لیزر کنید ولی پیشنهاد می کنم از مومک استفاده کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. بهتره از موبر های جدیدی که معطر هستن و بدون بوی بده استفاده کنید.لیزر هم دوباره برمیگرده و خرجشم بالاست.افتر شیو و کف ریش هم برای اون ناحیه استفاده نباید بشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. با سلام
    شما میتونید از ویتامین آد استفاده کنید ب همراه کرم بتامتازون البته هر روز موقع خواب بهتره استفاده کنید .(تجویز یه خانم دکتر رو براتون نوشتم)

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. Alpha

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام.
    موبرهای جدید و کرم های AD + Betamethasone هم ایشالا استفاده میکنم. فکر کنم داشته باشیم خونه مون. به هر حال. ممنون از دوستان.

6. خواهش میکنم
    اگر مبتلا به جوش های عفونی که سرش سفیده شدید از پماد اریترومایسن استفاده کنید (.پماد نه قرص  و فقط روی جوش ها تا وقتی بروند.و اگه زیاد روی پوست بزنید پوست رو خشک میکنه)

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید