شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دو نوع پرده بکارت!!

1. سلام.من برای معاینه پرده بکارت به متخصص زنان مراجعه کردم و ایشون گفتن که سالمه و دیگه هیچ توضیحی ندادن وقتی نوع پردمو پرسیدم گفتن حلقوی اما من قبلا به متخصص دیگری مراجعه کرده بودم نظر ایشون کنگره دار بود!!!!!!!
    الان ذهن من مشغول شده.مگه همچین چیزی امکان داره؟
    چرا بعضی پزشک های ما اینقدر بی دقت شدن بعضی موقع ها خیال آدمو راحت نمیکنن هیچ به نگرانی هاشم اضافه میکنن.به هر حال باید یه فرقی بین متخصص زنان و ماما باشه یا نه! بیمار ها بخاطر سلامتی و تشخیص درست به متخصص مراجعه میکنن وگرنه دلشون نمیخواد پول بیشتری بدن! (درد و دل)

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. با سلام:
    متاسفانه بعضی از دکترها(با عرض پوزش به دکتر رهام)فقط مسایل مادی رو در نظر میگیرند و به مشکلات ما اهمیت نمیدهند!
    در جواب شما باید بگم که نگران نباشید پرده بکارت تبدیل به نوع دیگه نمیشه!!!و منظور از کنگره ای و حلقوی,کشسان بودن و خاصیت ارتجاعی ان است.

3. نه دوست من کنگره ای هیچ ارتباطی با ارتجاعی نداره این ها هر کدوم یک نوع مختلف از انواع بکارت هست.
    بهتره برای مشخص شدن این موضوع به پزشک متخصص مراجعه کنید نه ماما

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. دوست عزیز سلام
    به شما برای نگران شدن حق میدم .

احتمالا شما از این ناراحتین که شاید حلقوی باشین و نامزد الان یا بعدنتون از این موضوع به شما شک کنه . البته هستن کسانی که از این نوع پرده اطلاعی ندارن ولی شما نگران چیزی نباشین

میتونید به همراه ایشون در زمان معین به پزشک زنان برای بار آخر مراجعه کنید تا اگه حلقوی درست بود ، در حضور ایشون مورد تایید پزشک متخصص قرار بگیرید .

به نظر من نباید نگران چیزی باشین ( اگه بعضی از این پزشک ها بذارن و به آدم استرس وارد نکنن)

موفق و شاد باشین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید