شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

امپول سقط جنین و بارداری

1. سلام
    من 2 ماه پیش با امپول سقط جنین داشتم  بعد از سقط پریودم بعداز تاریخ سقط جنین سر یک ما ه شد بعد از ان برای نزدیکی از کاندم استفاده کردم خیلی در د شدید داشتم حالا یک هفته از موقع پریود گذشته پریود نشدم مطمئنم نزدیکی مان با مراقبت کامل بوده می خواهم بدونم ممکنه من حامله باشم امپول سقط جنین تا کی جلوی حاملگی می گیره تورا خدا جواب بدید دارم دیوانه می شوم  ایا این شایعه درست که تا 5 سال بعد از این امپول حاملگی رخ نمی دهد

2. shirinasal_2 نوشته است: سلام
    من 2 ماه پیش با امپول سقط جنین داشتم  بعد از سقط پریودم بعداز تاریخ سقط جنین سر یک ما ه شد بعد از ان برای نزدیکی از کاندم استفاده کردم خیلی در د شدید داشتم حالا یک هفته از موقع پریود گذشته پریود نشدم مطمئنم نزدیکی مان با مراقبت کامل بوده می خواهم بدونم ممکنه من حامله باشم امپول سقط جنین تا کی جلوی حاملگی می گیره تورا خدا جواب بدید دارم دیوانه می شوم  ایا این شایعه درست که تا 5 سال بعد از این امپول حاملگی رخ نمی دهد

سلام

اون شایعه که جهانشمول نیست و درست نیست
    شما هم اگر بعد از سقط در روابط بعدیتون از کاندوم استفاده کردید باردار نیستید و عقب افتادن پریود دلایل هورمونی و روحی متفاوتی می تونه داشته باشه . مثلا استرس و فشار روحی و ...
    و اینکه صحبت درباره سقط خلاف قوانین سایت هست

بنظر من بهتره شما اول تست خون بتا اچ سی جی بدید و اونوقت اگر خدایی نکرده باردار بودید دنبال چاره باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. با سلام خدمت دوستان بزرگوار
    من کورش هستم ! مدتی پیش با خانمی آشنا شدم که بر اثر تجاوز به عنف باردار گشته است حدودا 6 هفته از بارداری ایشان میگذرد پس از آزمیشات مشخص شد ایشان باردارند!من نیز در این مدت نمیدانستم که این اتفاق افتاده است و من نیز در این مدت از ایشان به شدت علاقه مند شدم و الان هم میخواهم کمکشان کنم اما برای سقط این جنین به هر جا میروم مبالغ واقعا هنگفتی را به من میگویند از 300.000 تومان تا 1.500.000 تومان من هم واقعا اینقدر ندارم که کاری کنم چگونه میتونم این جنین ناخلف را سقط کنم !؟
    واقعا در حال دیوانه شدن هستم اگر آمپول یا راهی هست تو رو خدا بفرمایید تا از این وضع نجات پیدا کنم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. آمپول فایده نداره خواهرشوهرمن بچش مشکل داشت آمپول زد بچه سفت تر شد مجبور شد بره کورتاژکنه باید پیش یه متخصص خوب بره چون خیلی حساسه و درد خیلی زیادی داره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید