شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

افزایش سایز سینه

1. راه حلی برای افزایش  سایز سینه میخواهم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. 1818 نوشته است: راه حلی برای افزایش سایز سینه میخواهم

با سلام
    به غیر از جراحی هیچ راه حل مناسب و ماندگار برای این مورد وجود ندارد
    بقیه راه کارها هم اگر از آن استفاده شود مثل دارو یا سوتینهای مجیک برا یا هر چیز دیگر فقط موقتی است و توصیه شده از آنها استفاده نشه
    موفق باشید

3. دوست عزیز

آقای Clooney درست میگن .

ولی من میخواستم بگم بعضی مسائل رو خانم ها این قدر بزرگش میکنن که طرف مقابلشون ( همسر یا نامزد ) به خودش میگه حتما یه چیزی هست ( عیب ) که خودشم قبول داره و مدام میگه !!!

البته موارد خاص ممکنه باشه که نیاز به جراحی باشه . ولی در کل سعی نکنید از خودتون عیب بگیرید . کم هستن کسانی که این چیزا رو عیب میدونن

خیلی ها شاید سینه هاشون کوچیکه ولی تو زندگیشون خوشبختن .

موفق و شاد باشین

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. من هم با نظر اقای allahyar موافقم.کوچک یا بزرگ بودن سینه ها عامل خوشبختی یا خدای ناکرده....نیست.خیلی ها از سایز کوچیک خوششون مییاد خیلی ها هم از سایز بزرگ.الکی مساله رو بزرگ نکنید

5. 1818 نوشته است: راه حلی برای افزایش  سایز سینه میخواهم

سلام عزيزم.
    اين خوبه كه دوست داشته باشيم اندامي جذاب و متناسب داشته باشيم. اما گاهي اوقات اين احساس باعث مي شه كه ديگه خودمون رو فراموش كنيم و دائماً كارهايي رو انجام بديم كه باعث بشه ديگران به ما توجه كنن و درباره ما حرف بزنن و يا اينكه فلان عمل جراحي رو انجام بديم تا سايزمون بزرگ يا كوچيك بشه.

و چيز ديگه اينكه اكثر خانومها بعد از ازدواجشون به دليل تغييرات هرموني كه تو بدنشون به وجود مي ياد ، سايز سينه هاشون تغيير مي كنه . من خودم سينه هاي كوچكي داشتم. اما الآن در هر متوسطه .

6. سلام
    من یه سوال داشتم ترجیح دادم اینجا بپرسم
    من سینه ی چپم کمی از سینه ی راستم کوچکتره
    ایا من مشکلی دارم؟؟؟؟؟؟

7. سلام. تا جاییکه میدونم طبیییه ومشکلی نیست .

8. majoON نوشته است: سلام
    من یه سوال داشتم ترجیح دادم اینجا بپرسم
    من سینه ی چپم کمی از سینه ی راستم کوچکتره
    ایا من مشکلی دارم؟؟؟؟؟؟

سلام

در حد کمی ، طبیعیه
    اما گاهی تلقی ما از " کمی " متفاوته . بهرحال عدم تقارن جدی و واضح سینه ها یکی از مواردی هست که یک خانم باید به متخصص زنان مراجعه کنه تا بررسی بیشتر صورت بگیره اما در حالت طبیعی و کلی ، تقریبا هیچ اندام زوجی از بدن ما دقیقا مشابه هم نیستند ...

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  9. سلام دوست خوبم
    اصولا اعضای چپ و راست بدن کمی با هم متفاوت است مثل چشم راست و چپ البته خیلی کم - سایز پا که هنگام کفش خریدن متوجه آن می شویم و همچنین سینه ها ولی اگر در حد خیلی مشخصی باشه که دیگران هم متوجه آن می شوند حتما به پزشک مراجعه کنید./
    با آرزوی خوشبختی و سلامتی

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید