شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جنبه روانی قرصا!!!!!!!!!!

1. سلام به دکتر عزیز.
    مدتی است که با یک احساس بد موجب آزار اطرافیانم شدم.تماس جنسیم رو با نامزدم محدود به روی لباس کردم هر بار که پیششم بدون اینکه کار خاصی صورت بگیره  و ارتباطم در حد مسایل عشق بازیه احساس میکنم حامله شدم.مثل دیوونه ها قرص ضد بارداری مصرف میکنم.حتی وقتایی که تماس جنسی دارم و سطحیه به مقدار زیاد قرص مصرف میکنم به طوری که طی 72 ساعت10 تا اچ دی به روش اورزانس خوردم هر 12 ساعت 2تا!!!!!!بازم با این همه مصرف قرص نگران بارداری ام.گاهی به خودم میگم تو آبروی علم رو هم بردی!!!!!!!!!!!!به روش اورژانس هم ایمان نداری.مثل معتادها شدم قرصای ضد بارداری واسم جنبه روانی پیدا کرده گاهی میگم قرصا خودتو از پا انداخته زورش به اسپرم کوچولو نمیرسه؟؟؟؟؟

دکتر کمکم کن بگین من روانی شدم یا حرفام درسته.کسی کمکم نمیکنه همه میترسوننم.ممنونم ازتون

2. سلام

كاش اينقدر كه نگران باردار شدن هستين نگران سلامتيتون بودين.

اگه قصد دارين تا مدتهاي طولاني از بارداري جلوگيري كنين به متخصص مراجعه كنين و تحت نظر ايشون و با دستور پزشكي از اين قرصها استفاده كنيد.

سعي كنيد رابطه احساسي و عاطفيتون رو با نامزدتون بيشتر كنيد تا اين حساسيت و وسواس بيش از اندازه كاهش پيدا كنه . زن و  مردهاي كه از لحاظ عاطفي رابطه محكمتر و قوي تري دارن خيلي وقتها بدون داشتن رابطه جنسي هم از بودن در كنار هم به آرامش مي رسن و لزومي ندارن هميشه نزديكي جنسي داشته باشن .

بهتره نسبت به عوارض جانبي قرصهاي HDآگاهي حاصل كنيد.

هيچ دارويي حتي وقتي مصرفش الزاميه بدون عوارض جانبي نيست.

عوارض جانبي قرصهاي hd

بالا بردن احتمال سرطان پستان، ترومبوآمبولیسم وریدی‌، زیادی فشار خون، بروز لکه‌های قهوه‌ای یا بی‌رنگ بر پوست بدن، ورم و افزایش حساسیت پستانها، افزایش بیماری‌های صفراوی و تشکیل سنگ کیسه‌صفرا، تهوع‌، استفراغ، سردرد ملایم یا سردردهای‌ میگرنی شدید، افزایش وزن، خون‌ریزی‌های نامنظم در دوره قاعدگی، آکنه و پرموی

عوارض جانبي قرصهاي ld

لكه بيني و بي نظمي عادت ماهانه، تهوع، سردردهاي خفيف، دردناك شدن پستانها، مختصري افزايش يا كاهش وزن و تغيير خلق و خو.

شاد و سلامت باشي

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید