شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پوست نازک صورت

1. سلام
    آقای دکتر پوست صورت من خیلی نازکه طوری که رگهای خونی (رگه) صورتم مشخص این خیلی ناراحتم میکنه اگه ممکنه راهنماییم کنید من باید چکار کنم؟

ممنون

2. سلام

با استفاده از لایه بردارها ( برخلاف اسمشون ) می تونید به ضخیم تر شدن لایه پوست کمک کنید
    اما اینکار حتما باید زیر نظر پزشک متخصص پوست صورت بگیرد چون استفاده نادرست از لایه بردار و بخصوص عدم استفاده صحیح از کرم ضدآفتاب طی این دوره ، نتیجه عکس در برخواهد داشت

در ادامه هم بتون بگم که نباید از این وضعیت خجالت بکشید چون ابدا عیب و ایراد محسوب نمی شود . برای اغلب افراد جامعه اصلا مهم نیست و متوجه این موضوع نمی شوند ، اما چون شما روی خودتون حساسید هر نگاهی رو توجه به این مسئله تفسیر می کنید .
    الان که مده همه خاطره می گن
    منم یه خاطره بگم
    من دبستان که بودم یه همکلاسی داشتم که پوست روشن و سفیدی داشت بطوری که بعضی از رگ های صورتش دیده میشد ، من همیشه این حالت رو دوست داشتم و از نظرم بامزه بود . اصلا بابت این چیزا خودتون رو آزار ندید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید