شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 19 ...   

پرده بکارت ..

1. نه نمیشه دید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با عزض سلام خدمت آقای دکتر.با تشکر از سایت بسیار عالیتون.من در کودکی هنگام بالا رفتن از پله های سرسره پام لیز خورد و اندام تناسلی من روی پله های آن خورد درد شدیدی داشتم مادرم که مرا دید خونی را با دستمال پاک کرد و گفت ماله پرده نبوده اما من تا چند روز هنگام درد ادرار سوزش خیلی شدید داشتم. تا اینکه خودش خوب شد همچنین خود ارضایی با پتو داشتم خیلی میترسم ه مامانم اشتباه کرده باشه الان هم که خودمو تو آیینه نگاه می کنم بعد از لب های کوچیک یه گوشتای کمی بر جسته میبینم که مثل عکسایی که گذاشتین صاف نبود اما سوراخی نمی بینم آیا این به این معناست که من پردمو از دست دادم خیلی میترسم جرات دکتر رفتنم ندارم.مرسی.

3. yalda68 نوشته است: با عزض سلام خدمت آقای دکتر.با تشکر از سایت بسیار عالیتون.من در کودکی هنگام بالا رفتن از پله های سرسره پام لیز خورد و اندام تناسلی من روی پله های آن خورد درد شدیدی داشتم مادرم که مرا دید خونی را با دستمال پاک کرد و گفت ماله پرده نبوده اما من تا چند روز هنگام درد ادرار سوزش خیلی شدید داشتم. تا اینکه خودش خوب شد همچنین خود ارضایی با پتو داشتم خیلی میترسم ه مامانم اشتباه کرده باشه الان هم که خودمو تو آیینه نگاه می کنم بعد از لب های کوچیک یه گوشتای کمی بر جسته میبینم که مثل عکسایی که گذاشتین صاف نبود اما سوراخی نمی بینم آیا این به این معناست که من پردمو از دست دادم خیلی میترسم جرات دکتر رفتنم ندارم.مرسی.

سلام،
    با این شرح حالی که دادید، بعید است که آسیبی به پرده شما وارد شده باشد، با این حال بدون معاینه نمی توان نظر قطعی داد.

4. سلام
    من یه دختر 19 ساله هستم که تو نوجوانی از روی کنجکاوی و دقیقا اطلاعات درستی نداشتم انگشتم رو داخل کردم اما نه دردی داشتم نه خون ریزی البته دو سه بار این عمل رو انجام دادم.
    به دکتر هم نمی تونم مراجعه کنم چون واقعا خجالت می کشم!  
    می خواستم بدونم که با وجود اینکه خونریزی نداشته و دردی هم احساس نکردم امکان داره پردم پاره شده باشه؟!!!

5. سلام اقاي دكتر ايا واقعا پرده ارتجاعي هيچ نوع خونريزي ندارد   ؟؟؟؟

6. snow نوشته است: سلام
    من یه دختر 19 ساله هستم که تو نوجوانی از روی کنجکاوی و دقیقا اطلاعات درستی نداشتم انگشتم رو داخل کردم اما نه دردی داشتم نه خون ریزی البته دو سه بار این عمل رو انجام دادم.
    به دکتر هم نمی تونم مراجعه کنم چون واقعا خجالت می کشم!  
    می خواستم بدونم که با وجود اینکه خونریزی نداشته و دردی هم احساس نکردم امکان داره پردم پاره شده باشه؟!!!

سلام،
    احتمال آسیب به نوع پرده هم بستگی دارد؛ با این حال هر احتمالی وجود دارد و بدون معاینه نمی توان نظر دقیقی داد.

7. سلام خسته نباشید
    می خواستم خواهش کنم اگه امکان داره نام شکلهای دیگر پرده بکارت را بیان کنید در مطلب قبل فقط اسم دوتا از اون شکلها که در اونجا قراردادین رو بیان کردید اگه امکان داره اسم چند شکل دیگه رو بیان کنید
    ممنون از وقتی که می زارین و لطفی که می کنید برای جوابگویی به کاربران

8. با عرض سلام و خسته نباشید
    میخواستم بدونم ایا بعد از ترمیم بکارت ایا ممکنه چند ماه بعد یا 1   2 سال بعد جای بخیه ها از بین بره ومشخص نباشه؟ و اگر این طور هست ایا به تبهر ان دکتر برمیگرده یا نه؟

9. sara2131

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام یه سوال داشتم آیا وقتی پرده ترمیم میشه با لیزر جای دوختن از بین میره؟یعنی پزشک قانونی میتونه تشخیص بده یا نه؟

10. سلام،
    هر گونه ترمیمی توسط پزشکی قانونی قابل تشخیص است.

11. سلام
    خسته نباشید
    در پست قبل که در مورد پرده بکارت بود 7 عکس از انواع پرده بکارت را قرارداده بودین ولی من اسم اونها رو که جستجو کردم فقط از نوع آبکشی ،حلقوی،دوقسمتی وپاره شده وجود داشت من در مورد انواع دیگر پرده بکارت که عکس آنها در پست اول این موضوع قراردارد  اطلاعات بخواهم در این سایت باید به کدام بخش مراجعه کنم و کدام قسمت را جستجو کنم؟ لطفا راهنماییم کنید
    و می خواستم بدونم ایا درسته که پرده حلقوی خود  انواع مختلف دارد؟
    خیلی متشکرم

12. sahel نوشته است: سلام خسته نباشید
    ممنون که جواب سوالمو دادین
    برای پارگی  پرده ی بکارتم حتما باید خونریزی و درد اتفاق بیفته؟یعنی چون خونریزی اتفاق نیفتاده می تونم  به سالم بودنش امیدوار باشم؟
    2)اگر پرده ی بکارت اسیب دیده باشد مرد هنگام نزدیکی غیر از خونریزی از روش دیگری می تونه متوجه بشه؟
    3)فاصله ی پرده ی بکارت تا بیرون الت چقدره؟تو مطالب قبلی فاصله از وازن و رحم رو گفته بودین ولی به این مورد اشاره ای نشده بود
    4)و حداقل قطر لازم برای پارگیه پرده ی بکارت چقدره؟ Embarassed
    ممنون به خاطر زحمتهایی که می کشین

لام نه خون ریزی ملاک پاره شدن پرده نیست پاره شدن هایمن همراه با سوزش میباشد درضمن پرده بکارت(هایمن) از جنس مخاط هست و اگر دیواره های اطراف اون آسیب ببینه خونریزی مشاهده میشه. هایمن در ابتدای واژن(محل دخول آلت) قرار دارد/.

13. sara2131

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام آیا استفاده از تامپونهای بهداشتی در دوران پریود به پرده بکارت آسیبی وارد می کند؟در همین سایت خوندم که بعد از ترمیم بکارت با لیزر می توان احتمال تشخیص را بوسیله پزشک قانونی به کمتر از 4 درصد رسوند آیا درسته ؟ لطفا آقای دکتر خودتون جواب بدید

14. sara2131 نوشته است: با سلام آیا استفاده از تامپونهای بهداشتی در دوران پریود به پرده بکارت آسیبی وارد می کند؟در همین سایت خوندم که بعد از ترمیم بکارت با لیزر می توان احتمال تشخیص را بوسیله پزشک قانونی به کمتر از 4 درصد رسوند آیا درسته ؟ لطفا آقای دکتر خودتون جواب بدید

سلام

تامپون اصولا می تونه به بکارت آسیب بزنه
    و بنظر من تنها فایده اش که عدم نمایان شدنش در لباسهای تنگ و چسبان است به مضرات این مدلیش بخصوص در جامعه ما نمی ارزه
    بهتره روزه شک دار نگیرید

در مورد ترمیم بکارت هم هر مدلی ترمیم بشه پزشکی قانونی می تونه متوجه بشه
    و این درصدی هم که در مورد پایین آمدن احتمال تشخیص داده شده مثل آمارهاییست که اینروزا زیاد از تلوزیون می شنویم

کی آمار گرفته مثلا ؟ یعنی نشستن حساب کردن ببینن از هر 100 تا ( یا هر جمعیتی ) چند نفر رو تشخیص دادن ؟
    بنظر من اینحرفا پایه علمی نداره و از روی ناآگاهی مطرح میشه

15. سلام
    من چند ماهی که میشه با دوستم رابطه ندارم
    اما چند هفته دیگه میخوام نامزد کنم
    چند باری خون مشاهده کردم
    ممکنه این خون ناشی از بین رفتن بکارتم شده باشه؟ (با توجه به اینکه من ترشح بدنم خیلی بالاس)

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 19 از 36
رفتن به صفحه :    ... 19 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید