شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد در سینه

1. nili

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دختری 24 ساله و مجرد هستم.مشکلم این هست که حدودا چند روزی است که درسینه سمت راستم درد خفیفی دارم که این درد با فشار نوک سینه بیشتر شده و این درد به سمت راستم و نزدیک به زیر بغلم منتقل میشه ووقتی فشاری به نوک سینه  واردنمیشه درد چندان اذیتم نمی کنه.در ضمن هر چند ساعت یکبار کتف وقسمت  پشت قفسه سینه ام دردی شروع میشه و بعد خودبخود خوب میشه .میخواستم بدونم که این دو درد به هم ربطی دارن؟ایا ممکنه مشکل جدی داشته باشم؟همچنین باید بگم سینه سمت راستم نسبت به سینه چپم کوچکتر هست.بخش معاینه سینه رو از سایت شما خوندم اگه میشه بیشتر بهم توضیح  بدین.

2. nili نوشته است:
    دختری 24 ساله و مجرد هستم.مشکلم این هست که حدودا چند روزی است که درسینه سمت راستم درد خفیفی دارم که این درد با فشار نوک سینه بیشتر شده و این درد به سمت راستم و نزدیک به زیر بغلم منتقل میشه ووقتی فشاری به نوک سینه  واردنمیشه درد چندان اذیتم نمی کنه.در ضمن هر چند ساعت یکبار کتف وقسمت  پشت قفسه سینه ام دردی شروع میشه و بعد خودبخود خوب میشه .میخواستم بدونم که این دو درد به هم ربطی دارن؟ایا ممکنه مشکل جدی داشته باشم؟همچنین باید بگم سینه سمت راستم نسبت به سینه چپم کوچکتر هست.بخش معاینه سینه رو از سایت شما خوندم اگه میشه بیشتر بهم توضیح  بدین.

سلام،
    بعید به نظر می رسد دردی که شما بیان کردید مشکل خاصی باشد. در ضمن معمولا در حوالی پایان دوره قاعدگی اینگونه علایم در پستان مشاهده می شود و با شروع قاعدگی از بین می رود .
    تفاوت اندازه دو پستان نیز امری طبیعی است و اصولا در طرف بدن دقیقا به یک شکل نمی باشند.
    در مورد معاینه پستان توسط خود فرد راهنمایی های لازم در همان قسمت (اینجا) شده است. این روش برای تشخیص توده های پستانی در مراحل اولیه و توسط خود فرد بسیار مفید می باشد. با توجه به اینکه در کشور ما مراجعه به متخصصین برای معاینات دوره ای کمتر انجام می شود امید است با انجام این روش توسط خود افراد بتوان در مراحل اولیه ضایعات پستانی را تشخیص داد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام
    من
    20 سالمه از چند ماه پیش دردی مثل نیش زدگی تو سینه هام البته بعضی مواقع در  نقاط دیگر بدنم نیز مشاهده می کنم دلیلش چی می تونه باشه؟
    در ضمن  از 13 - 14  سالگیم مقداری موی زاید تو سینه هام رشد کرده سونوگرافی هم دادم از رحم و تخم دانهام ولی مشکلی نداشتم
    3.بدون معاینه ی پزشک خودم می تونم بفهمم پرده ی بکارتم سالمهه یا نه خیلی نگرانم چطور می تونم از سالم بودنش مطمئن بشم
    ممنون به خاطر زحماتتون

4. shaghaiegh نوشته است: سلام
    من
    20 سالمه از چند ماه پیش دردی مثل نیش زدگی تو سینه هام البته بعضی مواقع در  نقاط دیگر بدنم نیز مشاهده می کنم دلیلش چی می تونه باشه؟

سلام،
    بعید به نظر می رسد مشکل خاصی باشد از این اتفاقات (دردهای پراکنده) همیشه می تواند به وجود آید.
    نقل قول: در ضمن  از 13 - 14  سالگیم مقداری موی زاید تو سینه هام رشد کرده سونوگرافی هم دادم از رحم و تخم دانهام ولی مشکلی نداشتم

موهای زاید در یک خانم نشان دهنده اختلال هورمونی است و می بایست علت آن مشخص شود. (هیرسوتیسم را جستجو کنید)
    نقل قول: 3.بدون معاینه ی پزشک خودم می تونم بفهمم پرده ی بکارتم سالمهه یا نه خیلی نگرانم چطور می تونم از سالم بودنش مطمئن بشم
    ممنون به خاطر زحماتتون

نه ممکن نیست. شاید هم به دلیل عدم آشنایی با آناتومی دستگاه تناسلی باعث آسیب به آن نیز شوید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید