شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

توان جنسی؟

1. جوانی هستم 20 ساله که تا یک سال پیش به علت عدم آگاهی زیاد استمنا میکردم(هفته ای 2 یا 3 بار)اما با اینکه یکسال است خود ارضایی نمیکنم مایع منی من نسبت به قبل خیلی رقیق تر شده و چسبندگی لازم رو ندارد وهمچنین من از نظر جسمی خیلی ضعیف هستم(183 قد و57 وزن)میخواستم ببینم آیا ممکن است من دچار ضعف جنسی یا ناتوانی جنسی شدباشم؟اگه شده ام آیا امکان بازگشت یا بهبود توان جنسی من وجود دارد یا خیر؟

2. momena نوشته است: جوانی هستم 20 ساله که تا یک سال پیش به علت عدم آگاهی زیاد استمنا میکردم(هفته ای 2 یا 3 بار)اما با اینکه یکسال است خود ارضایی نمیکنم مایع منی من نسبت به قبل خیلی رقیق تر شده و چسبندگی لازم رو ندارد وهمچنین من از نظر جسمی خیلی ضعیف هستم(183 قد و57 وزن)میخواستم ببینم آیا ممکن است من دچار ضعف جنسی یا ناتوانی جنسی شدباشم؟اگه شده ام آیا امکان بازگشت یا بهبود توان جنسی من وجود دارد یا خیر؟

با سلام!
    دوست عزیز رقیق شدن مایع منی به ترک خود ارضایی و حتی انجام آن ربطی ندارد . دلایل زیادی برای رقیق شدن مایع منی وجود دارد که در اکثر موارد به خصوص اگر همراه با علایم دیگری نباشد ، طبیعی است.
    در هر صورت شما می تونین برای رفع نگرانی به متخصص اورولوژی مراجعه کنید و در صورتی که همراه با علایم دیگری است، حتما به متخصص اورولوژی برای بررسی بیشتر و تشخیص نهایی مراجعه کنید.
    البته ضعف جسمی می تونه تاثیر مستقیم و غیر مستقیم در نیروی جنسی و کیفیت اون داشته باشه و بهتره برای این مورد هم به متخصص تغذیه مراجعه کنید!
    موفق باشی!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. سلام دوست عزیز
    به نظر من با توجه به گفته های خودتون خود ارضایی شما افراطی نبوده و نباید نگران باشید.
    خود ارضایی همان روند رابطه جنسی را دارد اما چون به صورت مجازی میباشد و در افکار شخص یک شریک جنسی را باید تصور کند احتمال صدمات روحی اون هم در دراز مدت بسیار است.
    به یک پزشک اورولوژی مراجعه کنید لازم نیست اطرافیانتان را در جریان بگذارید خودتان به شخصه به پزشک مراجعه کنید تا خیالتان راحت شود اما به نظر من احتمال وجود مشکل در دستگاه تناسلی تان بسیار کم است.جوان هستید و بدنتان سازنده.
    در برنامه غذایی تان موادی چون کنجد،پسته و بادام،گوشت قرمز،سبزیجات را اضافه بفرمایید.
    مصرف مولتی ویتامین ها هم البته با نظریه پزشک معالج نقش بسزایی در تقویت قوای جسمی شما دارد.
    تاپیک زیر را مطالعه بفرمایید:
    http://www.roham.ws/web/ftopict-5094.html

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با سلام
    دوست گرامی همانطور که همه میدانیم ، جلوگیری از ضرر در هر زمان فی نفسه آغاز سود بوده و همین که این موضوع رو ترک کردی مهمترین و بهترین قدم رو در جهت سلامت جسمی و جنسی و روحی برداشتید .
    و اما در خصوص سلامت دستگاه تناسلی ، از شواهد و گفته های شما اینطور استنباط میشه که مشکلی از بابت این قضیه نخواهی داشت ولی بهترین و معقولترین راه مراجعه به پزشک متخصص و انجام آزمایشهای لازم میباشد. ضمناً با عنایت به جوانی شما اگر هم خدای ناکرده مشکلی هست با تغذیه خوب و ورزش مداوم انشالله معضل بر طرف خواهد شد.
    در پایان پیشنهاد میکنم از میوه جات ، سبزیجات، خشکبار و در کل از غذاهای مقوی و کم حجم استفاده نمائید.
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید