شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

موهاي زايد

1. سلام
    1-آيا زدودن موهاي قسمت هايي از بدن مثل موهاي سينه ‌‌،پاها يا كمر باعث بيشتر شدن آن ها مي شود.اگر ممكن است اثرات وسايل مختلف مثل ،كرم،ماشين،تيغ و....را بيان كنيد.
    2-من موهاي روي پوست بيضه و اطراف ان را كوتاه مي كنم،اآيا همه مردها يا اكثرشان اين كار را مي كنند يا نه؟در ضمن اين كار باعث ضخيم شدن موها شده است ؛از چه وسيله اي استفاده كنم بهتر است؟ايا استفاده از ماشين صورت تراشي اثر نامطلوبي روي بيضه مي گذارد؟
    3-استفاده از تيغ در زدودن موهاي زهار كه بعظاّ زخم هايي را ايجاد مي كند توصيه نميشود؟
    4-واكسي كه بعد ازاصلاح ناحيه تناسلي استفاده ميشود چيست و چگونه استفاده مي كنند؟
    لطفاْ به سوالات مطرح شده يك به يك پاسخ دهيد .متشكرم

2. phoenix7891 نوشته است: سلام
    1-آيا زدودن موهاي قسمت هايي از بدن مثل موهاي سينه ‌‌،پاها يا كمر باعث بيشتر شدن آن ها مي شود.اگر ممكن است اثرات وسايل مختلف مثل ،كرم،ماشين،تيغ و....را بيان كنيد.
    2-من موهاي روي پوست بيضه و اطراف ان را كوتاه مي كنم،اآيا همه مردها يا اكثرشان اين كار را مي كنند يا نه؟در ضمن اين كار باعث ضخيم شدن موها شده است ؛از چه وسيله اي استفاده كنم بهتر است؟ايا استفاده از ماشين صورت تراشي اثر نامطلوبي روي بيضه مي گذارد؟
    3-استفاده از تيغ در زدودن موهاي زهار كه بعظاّ زخم هايي را ايجاد مي كند توصيه نميشود؟
    4-واكسي كه بعد ازاصلاح ناحيه تناسلي استفاده ميشود چيست و چگونه استفاده مي كنند؟
    لطفاْ به سوالات مطرح شده يك به يك پاسخ دهيد .متشكرم

با سلام
    1- در اپیلاسیون استفاده از کرمها معمولا باعث کم شدن موها و نرم شدنشون می شود الکترولیز هم خوب است اما هزینه بر و قت گیر است
    اما در استفاده از تیغ و ماشین چون موها از ریشه کنده نمی شود تاثیری ندارد فقط موها را زبرتر و شاید بیشتر هم کند
    2- در مورد سوال دوم فکر کنم همه ادمهای تمیز این کار را میکنند کار خیلی دور از انتظاری نیست کوتاه کردن خوب است اما از ژیلت هم میشه اتسفاده کرد باز باعث زبر شدن میشود شاید بشه از کرم موبر استفاده کرد
    3- در کل اگر با دقت از تیغ استفاده شود نباید باعث ایجاد زخم شود
    در آخر هم فکر میکنم یک اقا نیازی نداشته باشد که موهای سینه اش را از بین ببرد
    و لطفا چه در سایت و چه در نامه خصوصی مارک کرم از ما نخواهید که نمیشه مارک خاصی را معرفی کرد چون عوارضش قابل پیش بینی نیست

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. sheida1

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من  همیشه یعد از اصلاح موهای زائد تناسلی دچار خارش شدید میشم تا جائی که پوست ناحیه مذکور قرمز میشه و جوشهای ریز میرنه از چه روشی میشه اصلاح کرد تا پوست اینقدر تحریک نشه لطقا راهنمائی کنید...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. sheida1 نوشته است: من  همیشه یعد از اصلاح موهای زائد تناسلی دچار خارش شدید میشم تا جائی که پوست ناحیه مذکور قرمز میشه و جوشهای ریز میرنه از چه روشی میشه اصلاح کرد تا پوست اینقدر تحریک نشه لطقا راهنمائی کنید...

با سلام
    با این تفاسیری که شما ذکر کردید من فکر کنم شما از تیغ یا ژیلت استفاده میکنید
    پس بدویند برای اینکه دیگه با این مشکل روبرو نشوید حتما از تیغ نو استفاده کنید در هر بار اپیلاسیون از تیغ جدید استفاده کنید بعد استفاده از ژیلتهای معتبر خیلی خیلی بهتر و کم خارش تر از تیغی هست که در دستگاه میگذارند
    منظورم این هست که این دستگاههایی که خود تیغ فقط عوض میشه خوب عمل نمیکنه و باعث این عوارض میشه
    بعد از ان هم حتما در جهت رویش مو از ژیلت استفاده کنید نه در خلاف جهت معمولا در خلاف جهت درست هست که خیلی تمیز تر میکنه اما اسیب بیشتری از جمله ایجاد خراش و سوزش را باعث میشه
    بعد از ان هم از کرمهایی که برای بعد از ابیلاسوین است یا مرطوب کننده های معتبر استفاده کنید
    اما در کل زیادی هم خودتون را درگیر ان قسمت از بدن نکنید جون خیلی حساس است
    کرم موبر هم اگر قبلا استفاده کردید و حساسیتی ندارید خوب است

5. سلام .ممنون از جوابتون اما خواهش ميكنم اينو به طور كامل جواب بدين كه آيا كوتاه كردن موهاي روي پوست بيضه(فقط اين ناحيه مورد نظرا ست) با ماشين ريش تراش كه وسيلهاي برقي است مي تواند روي بيضه ها اثر سوء بگذارد ؟
    آيا مردها اصلا موهاي اين قسمت را كوتاه مكنند؟ با  چه وسيله اي؟
    اگر آقايان جواب بدهند ممنون مي شوم؟

6. phoenix7891 نوشته است: سلام .ممنون از جوابتون اما خواهش ميكنم اينو به طور كامل جواب بدين كه آيا كوتاه كردن موهاي روي پوست بيضه(فقط اين ناحيه مورد نظرا ست) با ماشين ريش تراش كه وسيلهاي برقي است مي تواند روي بيضه ها اثر سوء بگذارد ؟
    آيا مردها اصلا موهاي اين قسمت را كوتاه مكنند؟ با  چه وسيله اي؟
    اگر آقايان جواب بدهند ممنون مي شوم؟

سلام .
    ببین یکم کار خطرناکیه با ریش تراش!
    به نظرم بهترین کار استفاده از پودر موبر (واجبی) هست . اینا در داروخانه ها هستند .
    البته میدونم یکم وقت گیره (یعنی باید 7-8 دقیقه صبر کنی) ولی برای پوست اون ناحیه (بیضه) به نظرم بهترین انتخابه!

7. اگا ممكنه به هر سه سوال پاسخ دقيق بدهيد و آنچه خواسته شده.ممنون

8. دوست عزیز این که کی چی کار میکنه سلیقه ایه و اکثر آقایون با روشهای مختلف کوتاه میکنن . که آقای علی آپولو کامل گفتن

ولی از آسیب رسوندن اون چیزی نمی دونم
    اگه رعایت احتیاط تو هر روشی بشه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

9. با سلام
    قطعاً از نظر بهداشتی ، اغلب قریب به یقین جمله آقایان این کار رو میکنند و دیگه اینکه اگر حساسیت ندارید  بهترین راه ممکن استفاده از پودر و یا کرمهای موبر استاندارد هست که تقریباً کمترین خطر را داره ودر داروخانه ها به وفور یافت میشه.ضمناً استفاده از ریش تراش جدای از خطرناک بودنش ، درد هم خواهد داشت لذا از شر آن بگذری بهتر است.
    موفق باشید.

10. بنده چون موهای سینم داشت زیاد میشد تصمیم گرفتم با اپیلیوتور همشو بزنم و چه خوب که این کارو کردم.
    چون غیر از عرق نکردن تو گرما ظاهری هم خیلی بهتره .چیز تره دیگه.نپرس..!
    دفه اول درد داشت ولی اگه نذارید زیاد بلند بشه و دوباره مثلا سه هفته یه بار اپیلاسیون کنید موها کم کم نازک و کم پشت میشه و دیگه یواش یواش در کل میشه گفت از شرش راحت میشید

این حرفا رو هم که نه مرد باید بذاره بمونه و این حرفا رو بریزید دور.
    الان قرن 21 و موی زائد نه نشانه مرد بودن نه نشانه شخصیت.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. ممنون از جوابتون .اما مشكل من اينه كه در 15 سالگي موهاي روي پوست بيضه ام رو با تيغ زدم و از اون موقع بيشتر شد.و مجبور بودم هر يه مدت يه بار كوتاه كنم .حالا نميدونم ايا اين كار من موجب افزايش موها شده يا همه مردها موهاي اين ناحيه رو كوتاه ميكنند؟
    اگر اين كا رو مي كنند معمولا با تيغ يا كرم ؟
    من با ماشين اين كار رو مي كنم ايا استفاده از اين وسيله برقي اثر بدي روي بيضه ها خواهد داشت يا نه؟
    لطفا اقايون به سه سوال كامل جواب بدن.من از تكرار سوالم و جواب هاي نامربوط خسته شدم.ممنون

12. دوست عزیز

روی بیضه موهای زائد هست و ربطی به این که با تیغ زدین و زیاد شده نداره

چون اصلاح موهای این قسمت با تیغ سخته و خطرناکه اکثرا از کرم های موبر استفاده میکنن

اینکه کسی موهای زائدشو میزنه یا نه برمیگرده به فرهنگ اون کشور ، که تو کشور ما این جا افتاده که بزنن یعنی بیشتر می پسندند .

اگه با ماشین میخوای از ته بزنی ، که هیچیم که نشه به پوستش اسیب میرسه چون حساسه

میتونی یواش یواش با کرم کار کنی تا وارد بشی

از خطرش اطلاعی ندارم ( ماشین اصلاح رو میگم )

موفق باشی

13. Alpha

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    یه سوالی داشتم. آیا موبر یا واجبی باعث نمیشه که پوست اون ناحیه به دلیل حساس و ظریف بودن، بسوزه؟ چون موبر همون آهکه با چند تا ماده ی دیگه، که باعث میشه ریشه ی مو بسوزه و اگر کمی زیاد بمونه خود پوست رو هم میسوزونه. نظر شما چیه؟

14. اگه پوست جایی که موبر میزنید رطوبت داشته باشه یا خیس باشه ( کلا خشک نباشه ) ، و یا زیاد روی پوست بمونه باعث سوختن پوست آن ناحیه شده و یا زخم های موقتی را در پی خواهد داشت .

در کل استفاده از آن برای آقایون بیشتر توصیه میشه تا روشهای دیگه . با چند بار استفاده کردن میتونید بفهمید که چطوری میشه استفاده کرد

15. با سلام
    با اجازه اقای دکتر
    استفاده از واجبی روی پوست های حساس توصیه نشده بعضی از واجبی ها با مارکهای دپ.. و... برای پوست های حساس کمی بهترند .به نظر من استفاده از اسپری های موبرب هتره  درسته کمی گرونه ولی بوی بد نداره روی پوست شوره نمیده و حساسیت کمتری ایجاد میکنه

در کل اگر بعد از رفع موهای هر نقطه بدن از کرم بتامتازون و ویتامین آ د استفاده کنید (البته به طور مرتب تا نوک موها در بیاد) کمتر جوش و التهاب خواهد داشت

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید