شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استمنا در افراد متاهل

1. باسلام وعرض خسته نباشید.
    سولی که داشتم ایا استمنا یاخود ارضایی برای  رابطه جنسی مردان متاهل ضرر دارد؟
    ایا این عمل قبل از رابطه جنسی به دیرانزالی کمک می کند یا بالعکس باعث زودانزالی میشود؟

2. سلام دوست عزیز
    به نظز من خود ارضایی بعد از متاهل شدن بسیار عمل ناپسندی میباشد مخصوصا اگر همسر شخص این موضوع را بفهمد باعث سرخوردگی و عدم تمایل به رابطه جنسی با فرد میشود.در کل دچار پوچ گرایی میشود.
    به دلیل اینکه شخص این فکر را میکند که حتما نتوانسته است رضایت شریک جنسی اش را جلب کند.این مساله در خانوم ها بیشتر میتواند زیان آور باشد.هستند خانوم هایی که از خود ارضایی همسرشان شکایت دارند و این کار همسرشان را نوعی قدر نشناسی میدانند.
    جواب سوا دوم شما :
    خود ارضایی در کل عاملی است برای زود انزالی.اما اگر پس از خود ازضایی به رابطه جنسی بپردازند به دلیل ارضا قبلی انزال با کمی تاخیر انجام میپذیرد.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام
    من به مدت دو سال خود ارضایی داشتم و حالا ترک کردم.
    14-15 سالمه و یکی از پستون هام از دیگری یه ذره متورم تره.البته یه باربا تیغ زخم شده و هر از گاهی تورمش رو از دست می ده.ولی هر وقت فشارش میدم یه درد خیلی خفیف داره.
    البته من تمام نشانه های بلوغ رو دارم مثل:سبیل و قد و صدا و....
    با این اوضاع می ترسم که برای بچه دار شدن مشکل پیدا کنم.
    خواهش می کنم علاوه بر سوالات بالا بگویید آیا نگرانیم بجا هست یا نه؟
    در ضمن من پسرم.

4. ariaiha نوشته است: سلام
    من به مدت دو سال خود ارضایی داشتم و حالا ترک کردم.
    14-15 سالمه و یکی از پستون هام از دیگری یه ذره متورم تره.البته یه باربا تیغ زخم شده و هر از گاهی تورمش رو از دست می ده.ولی هر وقت فشارش میدم یه درد خیلی خفیف داره.
    البته من تمام نشانه های بلوغ رو دارم مثل:سبیل و قد و صدا و....
    با این اوضاع می ترسم که برای بچه دار شدن مشکل پیدا کنم.
    خواهش می کنم علاوه بر سوالات بالا بگویید آیا نگرانیم بجا هست یا نه؟
    در ضمن من پسرم.

با سلام!
    اگر این اتفاق بعد از بریده شدن با تیغ افتاده ممکنه دچار عفونت شده باشه که البته این خودش با علایم بیشتری همراهه!
    در قدم اول شما به یک متخصص داخلی مراجعه کنید. البته هر ناحیه ای از بدن با فشار دادن زیاد ممکنه درد بگیره و بستگی داره این درد در آستانه ی تحمل فرد باشه یا نه!!!
    در مورد استمنا اگر طولانی و افراطی باشه ممکنه باعث بیماری های جنسی تناسلی در آینده شده و همچنین بر روی روابط زناشویی در آینده تاثیر بگذارد. حالا که شما ترک کردین و دیگه استمنا ندارین پس نگران نباشین و اگر احساس کردین مشکل خاصی همراه با علایم بالینی مثل درد یا سوزش هنگام ادرار کردن و ... دارین به متخصص اورولوژی مراجعه کنین.
    موفق باشی!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. Alpha

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوست عزیز. تمام پسرها همینطورن. طبیعیه و مشکلی نیست. اصولا قسمتی که متورم هست، باید سرف راست باشه. درسته؟ اگر اینطوره، این در تمام مردان دنیا صادقه. حالا برای بعضی ها بیشتر و برای بعضی ها کمتر...

6. اقا ناصر:
    1-به گفته maepc همسرتون دچار مشکل میشه و این کار برای خودتون هم نامطلوبه و شما دیگه از رابطه جنسیتون لذت بایسته رو نمیبرید و چیزی که براتون میمونه خستگی زیاد بدنتونه که به کارهای روزمرتون اثر گذاره!

2- الت شما بعد از یک بار انزال تحریک پزیری کمتری داره که به این دلیل دیرتر به اوج لذت(نزال)میرسید.
    -------------------------------------------------
    ariaiha:
    درده حاصله از فشار دادن سینتون با توجه به سن شما میتونه از علائم بلوغ باشه.البته فرمایشmomenaهم محترمه.

مطمئن باش که مشکلی برات پیش نمیاد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید