شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

میل جنسی قبی از ازدواج

1. در باره این موضوع چیزی از جستجو پیدا نکردم . گفتم شاید کسی بتونه جواب بده

چطوری میشه قبل از ازدواج از میل جنسی طرف مقابل که قصد ازدواج با او را داریم ، آگاهی پیدا کرد ؟ مخصوصا وقتی کسی میره خواستگاری که شناختی از اون از قبل در مورد میل جنسیش نداره . شاید کم باشه و ما به مشکل بربخوریم یا بر عکس زیاد باشه و مشکلات خودشو داشته باشه.

ممنون

2. سلام
    شما میتونید ازشون بپرسید که سرمزاج هستن یا گرم مزاج(این از سوالهای مشترکه که هر کدوم از زوجین باید از هم بپرسن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. ممنون ولی توضیح بیشتر میخوام
    از کجا معلوم راستشو بگه ؟مثلا چون کمه ، بگه میلم زیاده تا طرف پس نزنه

4. سلام دوست عزیز
    پرسیدن اینگونه سوالات در گفتگو های قبل از خواستگاری صحیح نمیباشد.اکثر تشخیص نوع تبع جنسی با تجربه صحیح جنسی امکان پذیر است.به نظر من اکثر اشخاص دارای سلامت جنسی می باشند و معمولا هدفشان ارضا جنسی خودشان است.
    پس ما اقایون باید نسبت به ارضا صحیح و کامل همسرمان تلاش کنیم.
    این ما هستیم که سرد مزاجی و گرم مزاجی همسرمان را کلید میزنیم.البته نه 100 % بسیار خانوم هایی هستند که دچار سرد مزاجی قبل از ازدواج میباشند که خودشان هم خبر ندارند.
    اما بیشتر این سرد مزاجی ها خدا رو شکر قابل درمان میباشد که نیمی از این درمان دست خود ما آقایون است.
    منم مثل شما از سرد مزاجی همسر آینده ام میترسم.رابطه جنسی دوطرفه لذت بخش است.
    موفق و پیروز باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. به نظر من هم آقايون در سرد مزاج بودن همسرشان خيلي مي  توانند تاثير بگذارند. برخورد هاي مختلفي كه مي توانند از خود نشان دهند كه شايد در بسياري مواقع خودشان هم متوجه آنها نباشند مي تواند خيلي موثر باشد. كه البته دوستان در بخش ها و مباحث ديگر به نكات خوبي در اين رابطه  اشاره كرده اند.ميتوانيد از آن پست ها كمك بگيريرد.

6. Allahyar نوشته است: ممنون ولی توضیح بیشتر میخوام
    از کجا معلوم راستشو بگه ؟مثلا چون کمه ، بگه میلم زیاده تا طرف پس نزنه

اگه از اول بخوای دروغ بگی تو زندگی که نمیشه!!!!!!!!باید با هم صادق باشید

7. سلام خدمت دوست عزیز jiji
    خودتان را یک لحظه جای اون لحظه بذارید و حسابی فکر کنید آیا صحیح است در ضمن گفتگوی طرفین در زمینه ازدواج مطرح شود.مطمئن باشید اگر مطرح شود اولین فکری که در ذهن اون خانوم یا آقا شکل میگیرد هوسبازی طرف میباشد.
    پرسیدن این مسائل در دوران نامزدی هیچ مشکلی ندارد اما در زمان آشنایی و بحث و گفتگو خواستگاری صحیح نمیباشد.
    موفق باشید

8. maepc نوشته است: سلام خدمت دوست عزیز jiji
    خودتان را یک لحظه جای اون لحظه بذارید و حسابی فکر کنید آیا صحیح است در ضمن گفتگوی طرفین در زمینه ازدواج مطرح شود.مطمئن باشید اگر مطرح شود اولین فکری که در ذهن اون خانوم یا آقا شکل میگیرد هوسبازی طرف میباشد.
    پرسیدن این مسائل در دوران نامزدی هیچ مشکلی ندارد اما در زمان آشنایی و بحث و گفتگو خواستگاری صحیح نمیباشد.
    موفق باشید

سلام بر شما دوست عزیز اقای maepc
    بله شما هم درست میگید اگه کسی این سوال رو همون جلسه خواستگاری بپرسه هر کی باشه همین برداشتو میکنه که طرف فقط بخاطر نیاز جنسی داره ازدواج میکنه.من تو برنامه گلبرگ که 5شنبه ها ساعت 1:30 تا 2:30 شبکه 3 پخش میکنه شنیدم که حاج اقا دهنوی مشاور این برنامه گفت 5 سوال مشترک باید افراد تو جلسه خواستگاری بپرسن و این سوالات از سوالات مشترکه(برای هر 2 طرفه)1-گرم مزاجی و سرد مزاجی 2-فرزند دار شدن3-نوع مراسم عقد وعروسی4-ملاقات دوران عقد5-انتظارات خاص
    والا منم الان موندم این سوالو از طرف مقابل باید پرسید ولی اگه تو دوران نامزدی بپرسی دیگه کار از کار گذشته و جوابش هر چی باشه باید بسازی!!!!!!!حالا هر کی میدونه این سوالو باید چطور بپرسیم دستش بالا!!!!!!!!!

9. سلام دوست عزیز
    معمولا اینگونه سوالات رو باید پرسید اما متاسفانه در فرهنگ ما ایرانی ها هنوز جا نگرفته است.
    راهی به نظرم نمیرسد.اما اکثر خانوم ها و آقایون میل جنسی متعادلی دارند اون دسته از افرادی که دچار سرد مزاجی هستند قابل درمان میباشند.میشه گفت از روری نژاد و رنگ پوست،نوع غذاهای مورد علاقه فرد از لحاظ غذاهای سرد یا گرم (از لحاظ طبع غذایی)،فشار خون متعادل بدن(معمولا افرادی که اکثر مواقع فشار خون پایین تر از نرمال دارند سرد مزاج هستند)و.........می توان تشخیص داد.
    موفق باشید.

10. مردای ایرانی واقعا جل الخالق هستند...می خوان همسرشون گرم باشه و راه حل می پرسن که چه جوری این سوال رو مطرح کنیم..آقای allahyar پرسیدن این سوال فاجعه است یه وقت بچه نشی بپرسی

11. jiji نوشته است:
    maepc نوشته است: سلام خدمت دوست عزیز jiji
    موفق باشید

سلام بر شما دوست عزیز اقای maepc
    بله شما هم درست میگید اگه کسی این سوال رو همون جلسه خواستگاری بپرسه هر کی باشه همین برداشتو میکنه که طرف فقط بخاطر نیاز جنسی داره ازدواج میکنه.من تو برنامه گلبرگ که 5شنبه ها ساعت 1:30 تا 2:30 شبکه 3 پخش میکنه شنیدم که حاج اقا دهنوی مشاور این برنامه گفت 5 سوال مشترک باید افراد تو جلسه خواستگاری بپرسن و این سوالات از سوالات مشترکه(برای هر 2 طرفه)1-گرم مزاجی و سرد مزاجی 2-فرزند دار شدن3-نوع مراسم عقد وعروسی4-ملاقات دوران عقد5-انتظارات خاص
    والا منم الان موندم این سوالو از طرف مقابل باید پرسید ولی اگه تو دوران نامزدی بپرسی دیگه کار از کار گذشته و جوابش هر چی باشه باید بسازی!!!!!!!حالا هر کی میدونه این سوالو باید چطور بپرسیم دستش بالا!!!!!!!!!

سلام.
    باید  از زیر زبونش بکشی . اصلا از طرز برخورد های طرف مقابل همه چیز رو میشه فهمید!

12. خانم raha250 با تشکر از شما :

1 : من ازدواج کردم و از زیاد بودن میل جنسی همسرم که البته تو فامیلشون ارثیه و من نمیدونستم ، دچار ناراحتی هایی شدم .

2 : منظورم از سوالم این بوده که اگه میخواستم اینو قبل ازدواج بفهمم چی کار باید میکردم؟

3 : بعضی مسائل کوچیک که قبل ازدواج کسی نمیپرسه ، بعضی وقت ها بزرگترین مشکل بعد از ازدواج میشن

4 : اگه راهی برای حل مشکل من بعد از ازدواج دارین ، ممنون میشم که بگین

13. سلام اگه احتمالا منظورتون اینه که ایشون خواهان دفعات زیاد رابطه جنسی هستند شما دلیلشو بهتره پیدا کنید.چون به صرف گرم بودن دلیل نمیشه آدم خواهان مکرر رابطه جنسی باشه.یک رابطه جنسی اگه کاملا شخص رو هم از لحاظ روحی و هم جسمی ارضا کنه به نظر من  تا چند روز شخص خودش رو لبریز میبینه و خواهان دوباره رابطه نیست.

14. با سلام
    دوست گرامی ضمن تایید سخنان سایر عزیزان ، واقعاً نمیشه این موضوع رو بصورت دقیق متوجه شد ولی قدما یک چیزهائی رو میگفتند که پایه علمی نداره ولی برای خالی نبودن عریضه چند تاشو میگم دیگه بقیه اش با خودت .
    -دخترانیکه ابرو پیوسته هستند گرم مزاجترند!
    -دخترانیکه بر و روئی سرخ تر اند (سرخ و سفیدترند) حرارت جنسی اشان بیشتر است!
    -دخترانیکه کم رو تر اند بیشتر به این موضوعات فکر میکنند!
    حال خود دانی
    موفق باشید.

15. Allahyar نوشته است: خانم raha250 با تشکر از شما :

1 : من ازدواج کردم و از زیاد بودن میل جنسی همسرم که البته تو فامیلشون ارثیه و من نمیدونستم ، دچار ناراحتی هایی شدم .

2 : منظورم از سوالم این بوده که اگه میخواستم اینو قبل ازدواج بفهمم چی کار باید میکردم؟

3 : بعضی مسائل کوچیک که قبل ازدواج کسی نمیپرسه ، بعضی وقت ها بزرگترین مشکل بعد از ازدواج میشن

4 : اگه راهی برای حل مشکل من بعد از ازدواج دارین ، ممنون میشم که بگین

سلام

دوست من ، گاهی موضوع برعکس هم هست
    یعنی این میل جنسی پایین شماست که در مقابل میل نرمال و شاید تاحدی بالای همسرتون برای شما دردسر درست کرده .
    بنظر من داشتن میل بالای جنسی درسته ممکنه گاهی باعث دردسر بشه اما انقدر مسئله وحشتناکی نیست که بخواد زندگی رو مختل کنه

مگر اینکه یطرف سردمزاج باشه و طرف دیگه میل جنسی نسبتا بالایی داشته باشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید