شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

این افزایش وزن پس کجا میره؟؟؟

1. با سلام
    بنده چن وقت پیش میخواستم حدود 5 کیلو وزن اضافه کنم
    که شد و رسیدم به 74 ولی یه مساله ای که هست اینه در کل من از ابتدای سال 87 تا الان با اختیار 12 کیلو وزن اضافه کردم ولی چیزی که واسه من عجیبیه اینه که این 12 کیلو کجا رفته چون من تغییر زیادی تو بدنم نمیبینم.
    راستش به گفته ی خیلیا 4 شونم و شاید بیشتر از خیلیا.
    با توجه به اینکه عرض لگن و عرض شانه من از اکثر افراد همقدم بیشتره، به نظرتون وزن من بیشتر به خاطر وجود استخوان بندیه که با توجه به اینکه من 12 کیلو وزن اضافه کردم ولی چیزی خاصی نمیبینم؟؟؟.

به نظرتون رسیدن به چه وزنی اون تغییری که میخوام رو نشون میده.
    راستی من قدم 180 و الان وزن 74 کیلو.
    شاید رو کاغذ اندازه باشه ولی من راضی نیستم.
    خیلی ممنون میشم چون خیلی این مساله واسم عجیبه.

2. جناب شما شما دقیقا درست میفرمایید که وزن پخش میشه تو بدن ولی مثلا من خودم خوب مقایسه میکنم.
    تو پاهام که هیچ.تو دست و صورت مثلا هیچ.فقط حس میکنم شکمم یه نمه از اون موقع خیلی کم زده بیرون/
    ینی میشه بگید که همه این اضافه وزن رفته تو شکم؟؟؟
    با سپاس.
    ولی یه چیزایی باورش سخته خدایی.

3. دوست عزیز شما هر روز و هر ساعت با این بدن روبرو هستید و طبیعی هست که 12 کیلو اضافه وزن رو در وجودتون حس نکنید
    از طرفی قد نسبتا بلند و استخوانبدی درشت هم کمک می کند تا این اضافه کردنها در سطح بدن پخش بشوند و خیلی چشمگیر بنظر نرسند

کسی که شما رو بعد از ماهها ببینه حتما متوجه اضافه وزنتون خواهد شد .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید