شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

همجنس بازی

1. سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم اگه زنی مطلقه همجنس باز شد آیا میشه اون رو برگردوند و به جنس مخالف علاقه مند کرد . راهش چیه ؟ عوارض همجنس بازی زنان رو هم میخواستم کامل بدونم اگه محبت کنید زود پاسخ بدید ممنون میشم .؟ منتظرم ؟

2. سلام

قطعا همجنسگرایی به هرشکلش از لحاظ دینی محل اشکال هست ولی ما بدلیل عدم تخصص در مورد مسائل دینی در اینباره اظهار نظر نخواهیم کرد .
    همجنسگرایی امروزه در کشورهای پیشرفته بیماری تلقی نمی شود و نیاز به درمان هم ندارد و شما هم نمی تونید و اصلا بدترین کار ممکن همین هست که یکنفر رو که بدلایل زمینه های جسمی و روحی و هورمونی به همجنس خود گرایش دارد با جبر و زور و حتی با ملایمت و نرمش تغییر دهید .
    هرگونه تغییر اگر خودجوش نباشد قطعا زندگی فرد را مورد مختل خواهد کرد . درست مثل چپ دستها که 50-60 سال پیش به زور به نوشتن با دست راست مجبور می شدند .

باید از مشاور و روانکاو کمک بگیرید ، البته اگر ایشون خودشون هم تمایلی داشته باشند .

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. از قول من به ایشون بگید.:گشتم نبود

4. سلام
    من 25 سال دارم به نظر خودم به جنس موافق بيشتر علاقه دارم ايا اين مشكل در زندگي مشترك كه قراره به زودي تشكيل بدم ممكنه واسم مشكل ايجاد كنه؟

5. mr_mamali نوشته است: سلام
    من 25 سال دارم به نظر خودم به جنس موافق بيشتر علاقه دارم ايا اين مشكل در زندگي مشترك كه قراره به زودي تشكيل بدم ممكنه واسم مشكل ايجاد كنه؟

سلام

بسته به شدت این حالت و اینکه روز به روز بیشتر هم می شود یا خیر ، می تواند زندگی زناشویی شما رو تحت تاثیر قرار بدهد
    اگر احساس می کنید در رابطه با جنس مخالف ، مشکلی دارید حتما به مشاور مراجعه کنید .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. با سلام معلومه این مشکل شما انقدر زیاد نیست که مانع ازدواجتون با جنس مخالف بشه
    و دوم این که شما نگران این مورد هستید پس می خواهید درمان بشه و کافیه به یه مشاور مراجعه کنید چون فاکتور دوم که مهمترین فاکتور در درمان بیماری های اینچنینی هست رو دارید و مشکلتون هم که زیاد نیست حتما حل  میشه ولی حتما قبل از رابطه جنسی و ازدواجتون باشه خیلی بهتر خواهد بود.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. باسلام و تشکر از مطالب مفیدتان
    حقیقتش من یه مشکل دارم که نیازمند راهنمایی شما هستم.
    من پسری 33 ساله هستم که از دوران جوانی به پسرا بیشتر علاقمند بوده ام تا دخترا و کلا از پسران خوشتیپ خوشم می آید و آنها را به دختران ترجیح میدهم.میخواستم دلیل آنرا بدانم و اینکه آیا من دچار مشکلی هستم یا اینکه این امر عادیه؟

8. با سلام
    به طور کلی اگر بخواهیم حساب کنیم ممکن مشکل ژنتیکی هر چند کم وجو داشته باشد
    ولی ممکن چیز مهمی هم نباشدولی بهتر با مشاور مشورت کنید

9. سعی کنین خودتونو با سایر مسائل مشغول کنین
    احتمالا اگه ازدواج کنین و از رابطه تون لذت ببرین این مشکل هم حل میشه
    اما چون ریسک خطرناکیه چون پای یه نفر دیگه هم در میون میشه بهتره با یه روانپزشک مشورت کنین
    اونم مثل سایر مشکلات راه حل داره

10. دوست عزیز علاقه به جنس موافق نمیتونه ثابت کنه شخصی حتما هم جنس باز میشه یانه.

بعضی از دخترها هم هستند که با دیدن اندام یک دختر دیگه تحریک میشن و علاقه زیادی به دوست خودشون نشون میدن ولی همجنس بازی در اونها دیده نمیشه.

پس تا اینجا این امر ممکنه عادی باشه ولی اگر با دختری ارتباط احساسی برقرار کردید و بعد متوجه شدید که از رابطه جنسی با جنس مخالف لذتی نمی برید یا ارتباط با یک پسر رو به یک دختر ترجیح می دید ممکنه نیازمند مشاوره باشید.

شاد باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. narin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همنطور كه دوست عزيز گفتند اگه از لحاظ جنسي به پسرا گرايش داريد بهتره به يك مشاور مراجعه كنيد تا براي زندگي اينده ات و شريك زندگيت مشكل ايجاد نشه

12. با تشکر از دوستان عزیز
    در تکمیل نوشته هایم میخواستم بگویم که من از رابطه با دختران خوشم می آید اما علاقه زیادی هم به پسران خوشگل دارم تا حدی که حاضرم با آنها رابطه جنسی داشته باشم به صورت دوطرفه وبا عرض معذرت باید بگویم که مخصوصا از آلت تناسلی پسرا خیلی خوشم میاید و دوست دارم که آنرا بخورم.(البته میدانم که این کار درستی نیست اما این تمایل به شدت در من وجود دارد)
    میخواستم بدانم آیا این تمایل در همه پسرا وجود دارد یا نه؟
    ضمنا در مورد مشاور که دوستان پیشنهاد داده بودند آیا به نظر شما تاثیری دارد و اینکه مشاور چکار می کند؟با مشاوره یا با دارو درمان می نماید؟

13. اصلا چنین تمایلی در همه ی پسرها وجود نداره !
    اصولا آقایون علاقه ای به آلت تناسلی مردانه ندارن .. به خصوص خوردنش !!

حتما به یک مشاور مراجعه کنید ...

14. پس حتما دوست عزیز به یک مشاوره مراجعه کنید.

مطمئن باشید که مشاوره در هر زمینه ای و هر مشکلی که سر راهتون قرار می گیره میتونه کمک بیشتری به شما بکنه .
    چون این افراد از نظر روانشناسی متخصص هستند و شما رو بهتر از من و بقیه می تونن راهنمایی کنندو حتی اگر لازم باشه به پزشک متخصص مربوطه شما رو معرفی می کنند.
    شاد باشید.

15. با تشکر از خانم saye
    منظورتان از مشاور چه مشاوری می باشد و به کجا باید مراجعه کنم؟ آیا میتوان همه این حرفها را به مشاور زد؟ چونکه اینجا یک محیط مجازی است میتوان راحت تر حرفها را زد.
    راستی آیا ممکنه که من دو جنسی باشم ؟ چونکه علاقه خاصی به پسرها دارم.

ممنون از راهنمایی هایتان

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید