شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ایا راست می گوید

1. مژده عزيز.منم واقعا با اين حرف آقاي maepc موافقم كه تو ازدواج بايد سنتي عمل كرد. منم تو شرايطي شبيه به شما گير كردم. خيلي سخته فراموش كردن.ولي بايد سعي كني كه قاطع باشي. ايشون اگر تو همه اين چيزايي كه گفتيد اينگونه رفتار كرده باشن بعيد ميدونم اگه ازشون بخوايد بيان خاستگاري، بيان. چنين آدمي كه نميتونه با خودش كنار بياد چجوري ميشه با كسه ديگه كنار بياد؟اميدوارم كه بتوني تصميم درست بگيري.

2. ایشون هیچ علاقه ای بشما ندارن
    ایشون دارند اذیتتون میکنند
    بودن با شما لیاقت میخواد

3. سلام ببنین عزیزم من می دونم تو الان عاشق شدی واسه همین منتظری یه نفر بهت یه جواب مثبت در مورد اون اقا بده تا امیدوار بشی
    من میدونم شما الان بیشتر احساست داره دستور میده نه عقلت

اما ما ها که نسبت به ایشون اصلا احساسی نداریم با عقل میایم جلو ونظر میدیم.
    به نظر من هم شما باید اون را فراموش کنید.می دونم خیلی سخته چون خودم عاشق شدم ولی این که دل بکنی ازش و فراموشش کنی بهتره یا اینکه مثل یه عروسک تو دستش باشی و اون تو را به بازی بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم اگه بخوای من راهنماییت می کنم که چجوری دوره حاد و سخت دل کندن را طی کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4. خدمت همه دوستان عزیز سلام عرض میکنم چندروز پیش بعد از اینکه بهش گفتم به خاطر این رفتارات ازت متنفر شدم گفت اینجوری راجع به من قضاوت نکن من الان حدود 3 ماهه که پدرم فوت کرده و مادرم هم مریضه و از کل صحبتهایی که کرد گفت که بسیار به من علاقه داره و اگه نتونه بامن ازدواج کنه تا اخر عمرش هم دیگه ازدواج نمیکنه و به هیچ زن دیگه ای هم فکر نمیکنه و گفت که اگه من میخوام با کس دیگه ای ازدواج کنم مانع نمیشه ولی اگه یه موقع شکست خوردی همیشه با اغوش باز ازت استقبال میکنم و اینکه الان به خاطر یه سری از مشکلات و مسائل مالی که براش پیش اومده نمیتونه ازدواج کنه و این مشکلات احتما داره زود حل بشه و امکانش هم هست که خیلی طول بکشه تا حل بشه و گفت اگه دوست داری منتظرم بمون و اگر نمیتونی برو و قبل از اینکه با مادرش هم در مورد من صحبت کرده در صورتیکه قبلا میخواست تا به نتیجه ای نرسیدیم مخفی بمونه و اینکه اگه نخوام منتظرش بمونم تا اخر عمرش با فکر ویاد من  زندگی میکنه من نمیدونم چیکار کنم از طرفی دوسش دارم از طرفی هم میخوام که هرچه زوتر ازدواج کنم چون دیگه نمیتونم از زیر بار ازدواج شونه خالی کنم چون از طرف خونواده تحت فشارم که یه نفر برای زندگی انتخاب کنم و به هیچ طریقی نمیتونم ونمیخوام که بگم من کسی تو زندگیمه و اینکه این اقا همونه که من سالهاست به دنبالشم دیگه اعصاب ندارم نمیدونم چیکار کنم چه تصمیمی بگیرم نمیخوام به راحتی از دستش بدم تور خدا بگید چیکارکنم

5. متاسفانه بعضی از آدما ( مرد و زنش توفیری نداره ) وقتی وارد رابطه میشن, نمی دونن که از این رابطه چی میخوان و هنوز به بلوغ احساسی نرسیدن ... به سن هم متاسفانه دخلی نداره ...
    اما شما حتما می بایست برای چنین تصمیمی عاقلانه تر برخورد میکردید ... دنیای مجازی کمتر پیش میاد که با آدمی صادق باشه ...

من هم با ازدواج سنتی کاملا موافقم  == > گرچه سنت شکنی داشته ام و خیلی هم متضرر شدم

6. mojdehh نوشته است: خدمت همه دوستان عزیز سلام عرض میکنم چندروز پیش بعد از اینکه بهش گفتم به خاطر این رفتارات ازت متنفر شدم گفت اینجوری راجع به من قضاوت نکن من الان حدود 3 ماهه که پدرم فوت کرده و مادرم هم مریضه و از کل صحبتهایی که کرد گفت که بسیار به من علاقه داره و اگه نتونه بامن ازدواج کنه تا اخر عمرش هم دیگه ازدواج نمیکنه و به هیچ زن دیگه ای هم فکر نمیکنه و گفت که اگه من میخوام با کس دیگه ای ازدواج کنم مانع نمیشه ولی اگه یه موقع شکست خوردی همیشه با اغوش باز ازت استقبال میکنم و اینکه الان به خاطر یه سری از مشکلات و مسائل مالی که براش پیش اومده نمیتونه ازدواج کنه و این مشکلات احتما داره زود حل بشه و امکانش هم هست که خیلی طول بکشه تا حل بشه و گفت اگه دوست داری منتظرم بمون و اگر نمیتونی برو و قبل از اینکه با مادرش هم در مورد من صحبت کرده در صورتیکه قبلا میخواست تا به نتیجه ای نرسیدیم مخفی بمونه و اینکه اگه نخوام منتظرش بمونم تا اخر عمرش با فکر ویاد من  زندگی میکنه من نمیدونم چیکار کنم از طرفی دوسش دارم از طرفی هم میخوام که هرچه زوتر ازدواج کنم چون دیگه نمیتونم از زیر بار ازدواج شونه خالی کنم چون از طرف خونواده تحت فشارم که یه نفر برای زندگی انتخاب کنم و به هیچ طریقی نمیتونم ونمیخوام که بگم من کسی تو زندگیمه و اینکه این اقا همونه که من سالهاست به دنبالشم دیگه اعصاب ندارم نمیدونم چیکار کنم چه تصمیمی بگیرم نمیخوام به راحتی از دستش بدم تور خدا بگید چیکارکنم

بذار من حرفهای این آقا رو ترجمه کنم

اینجوری راجع به من قضاوت نکن من الان حدود 3 ماهه که پدرم فوت کرده و مادرم هم مریضه
    یعنی : من مظلومم ، گناه دارم ، گول بخور ، دلت بحال من بسوزه لطفا

گفت که بسیار به من علاقه داره و اگه نتونه بامن ازدواج کنه تا اخر عمرش هم دیگه ازدواج نمیکنه و به هیچ زن دیگه ای هم فکر نمیکنه
    اگر 16 سالتون بود می گفتم داره احساسی حرف می زنه . اینکه تا آخر عمرش رو پیشبینی کرده رسما حرف عاشقانه اما بچگانه  ایست اونم با این مدل عشق ورزیدنی که ایشون دارند !

گفت که اگه من میخوام با کس دیگه ای ازدواج کنم مانع نمیشه
    اینو میذارم کنار جمله بالایی و بهش می گم : با دست پس زدن و با پا پیش کشیدن !! این یعنی برام مهم نیست اگه بری ، فعلا با من باش ، رفتی هم رفتی . خلاصه من هیچوقت بهت اصرار نمی کنم بمونی و هیج تضمینی هم بهت نمی دم

ولی اگه یه موقع شکست خوردی همیشه با اغوش باز ازت استقبال میکنم
    اینم از اونحرفاس که روی اعصاب دخترای ساده و احساساتی راه میره ! همین الانش هیچ استقبالی از شما نشده و عملا یک بدرقه غیررسمی همراهت هست ، همین الانش هیچ تلاش واضح و رسمی حاضر نیست برای بدست آوردن شما بکنه بعد اونوقت اگر شکست خوردید اون منتظر شماست ؟!!!
    وای ! گاهی ما پسرا برای رسیدن به مقصود چه دروغهایی که نمی گیم

اینکه الان به خاطر یه سری از مشکلات و مسائل مالی که براش پیش اومده نمیتونه ازدواج کنه و این مشکلات احتما داره زود حل بشه و امکانش هم هست که خیلی طول بکشه تا حل بشه و گفت اگه دوست داری منتظرم بمون و اگر نمیتونی برو
    این یعنی ، شما همیشه منتظر بمون . یعنی بیم و امید . یعنی ممکنه مشکلات من حل بشه ممکنه نشه . ممکنه بیام خواستگاریت . ممکنه نیام . ممکنه فردا بیام . ممکنه هزار سال دیگه . ممکنه ...
    یعنی طرف رو در برزخ قرار دادن
    یعنی در یک حالتی که نه می تونه بگه نه ، نه می تونه بگه آره
    یعنی وقت طرف رو هدر دادن
    یعنی به بازی گرفتن احساساتش
    یعنی ...
    این یعنی اگر فردا که رابطه جنسی با شما ( تلفنی و ... ) دیگه براش جذاب نبود به یکی از همین بهانه ها ( یکسری مشکلات و مسائل مالی ) بذاره بره و بعد هم بگه منکه از روز اول گفتم ممکنه مشکلاتم به این زودی ها حل نشه !!

نه مریضی مادر و فوت پدر
    نه مشکلات امروزش
    هیچکدوم نباید باعث بشه از زیر بار تعهد خارج بشه و بخواد یک رابطه مبتنی بر مسائل جنسی رو مخفیانه برقرار کنه . همه این حرفها رو می تونه در حضور خانواده ها بزنه و یا شما می پذیرید یا نه ، اما اگر پذیرفتید یک تعهدی هم شکل می گیره که فردا ایشون به راحتی از زندگیت غیب نشه .

ایشون که بقول خودشون عاشقانه شما رو دوست داره و اگر شما نباشی می خواد دنیا نباشه و ...
    خب دیگه مشکلش چیه ؟ بیاد حرفش رو بزنه و بصورت نیمه رسمی تعهد بده . ایشون که بقول خودش تا آخر عمر ( چه مشکلش حل بشه و چه نشه ) فقط به شما فکر می کنه ، خب بیاد و موضوع رو علنی کنه ، تا آخر عمر قرار یواشکی شما رو دوست داشته باشه ؟! اگر پسری از علاقه خودش مطمئن باشه خیلی جدی میاد جلو و حتی اگر طرف بگه نه ، باز ناامید نمیشه و از راه دیگه دوباره میاد جلو . این چه جور عاشقیه که مطمئنه تا آخر عمرش عاشق شماست اما قایم شده ؟! اونیکه باید دودل باشه شمایی ، این آقا که خیلی محکم از علاقه اش می گه و البته هر پسری می دونه که
    همه اینها حرفه عزیزم
    کمترین تعهد اخلاقی و قلبی اگر بین اون و شما بود ، با کوله باری از مشکلات ریز و درشت هم پا پیش می گذاشت
    من بعنوان یک پسر تمام هشدارهای لازم رو دفعه قبل هم بهت دادم اما  تو بعنوان یک دختر دوست داری حتما تجربه کنی
    پس ادامه بده تا به حرفهام برسی ولی بعدش 90% از خودت گله داشته باش و 10% از این آقا

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. سلام

حرفهاي آقاي سامي اونقدر خوب و مفيد بود كه من دلم نيومدفقط با يه تشكر مفيد بودنش رو اعلام كنم.

آقا سامي شما چطوري به اين تجربه ها رسيدين؟من خيلي سعي مي كنم نسبت به رفتارهاي آقايون شناخت پيدا كنم ولي بعضي وقتها انگار صد تا نقاب دارن ،آخرش نمي شه به شخصيت واقعيشون پي برد.

مژده خانم به نظر من همون روزها بايد همه چيز رو تموم مي كردي.چرا تا الان ادامه دادي؟

حتما طرف شما متوجه ترديدها و احساساتي بودن شما شده كه اينطوري رفتار ميكنه.

فكر ميكنم اون فقط مي خواد شما رو موقتا در رابطه اي كه مي خواد نگه داره و هيچ تصميمي مبتني بر عشق و علاقه براي زندگي با شما نداره.

ترديد نكن ،همه چي رو تموم كن. هر طوري مي توني مانع ادامه رابطه شو.

8. با سلام به همه دوستان عزیز

از من به شما یه نصیحت خواهرانه:

حتما به حرفهای آقای سامی فکر کن و.....       عمل کن.

9. سلام
    من احساستو کاملا درک میکنم
    شما یه دختر کاملا پاستوریزه و ایضا استریلیزه هستین!!

شما یه دل مهربون دارین
    ساده ی ساده
    به اطرافتون هم ساده نگاه میکنین
    انگار نه انگار که اینجا ایران است!!

این سایتها شاید تو سایر دول کارایی دشته باشه ولی تو ایران اسم یه چیه و کارایی یه چیزه دیگه
    همسریابی نیستند یه جی اف یا بی اف واسه تفریحاتن

در مورد اون آقای مذکور (کماکان این آقایون قلق دخترا رو زود کشف میکنن)وقتی تعهدات شما و دیده زود دم از ازدواج زده ولی ....یکی نبود بهش بگه خودتی
    اگه قرار به این حرفا بود آمار مجرد جماعت که این نبود

به هر حال اگه کسی بهم همچی پیشنهادی میداد منم اسم بچه دوم رو بهش میگفتم!!!

شما هم بهتره به جا اینکه اعصابتون رو بخاطر این جور آدما خورد بکنین ،اساسی به فکر آیندتون باشین
    در مورد خواستگاراتون خوب فکر کنین
    تو این دوره زمونه به میمنت وجود اینترنت حتی اون تسبیح به دست هم یه 4تایی فرند اینترنتی زیر سرش داره
    اینکه قبلا با یکی آشنا شدین مهم نیست
    مهم اینه که در رابطه ات با همسرت با کسی که با انتخاب درست و از صمیم قلب جلو اومده بهترین براش باشی

10. mojdehh نوشته است: خانوم پوران من یه زن ساده نیستم که شما از این لفظ استفاده کردین ممنون از نظرتون ولی فکر نمیکنم که اینطور که شما فرمودین این اقا شیطان باشه هرچند که دفاع من اینجا حمل بر احساساتی بودنم و عاشق شدنم و ساده بودنم میشه بازم مرسی از نظرات دوستان خوشحال میشم نظرات دیگران را هم بشنوم

منم با نظر همه دوستان 100 در 100 موافقم اما اگه تو واقعا نمیتونی فراموشش کنی خب یک کلام ختم کلام بهش بگو یا ازدواج یا بای برای همیشه.به قول معروف مرگ یک بار شیونم یک بار

11. رابطممون دیشب تموم شد با بحث و ناراحتی و قهر از دیشب تا حالا از بس اشک ریختم دیگه دارم کور میشم  امروز حتی سر کلاس نتونستم برم  اصلا نمیتونم با هیچکس حرف بزنم  خیلی عصبی  و پرخاشگرشدم سر همه دادو فریاد میکنم  اون دفعه خیلی طول کشید تا یه ذره اروم شدم  این دفعه رو نمیدونم چیکار کنم  دارم دیوونه میشم چیکار کنم  نمیخوام یه دفعه از شدت غصه برم و بهش زنگ بزنم بگید چیکار کنم فقط نگید با دوستات برو بیرون با یکی حرف بزن ورزش کن هیچکدوم از اینا رو نمیخوام چون اصلا حوصله هیچکسو هیچ چیزو ندارم  نگین برو ازدواج کن که اصلا از هر چی مرد بدم اومده  این که اینقدر ادعای مردی و وجدان میکرد این شد وای به حال بقیه  چطوری تحمل کنم  

12. اميدوارم واقعا تموم شده باشه.درسته جدائي از كسي كه دوسش داريم خيلي سخته حتي فكرشم آدم و عذاب ميده.ولي چاره چيه؟ بايد تحمل كني عزيزم.اين بهتره تا اينكه بعدها به خاطر پشيموني اشك بريزي.ظاهرا قصدم نداري ازدواج كني يا ورزش كني يا......
    به خدا كه ميتوني تكيه كني.به خدا توكل كن تا آرامش پيدا كني.انشالا آتشي كه در دلت به پاست خاموش ميشه.به فكر آينده باش عزيزم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید