شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خود ارضایی و احتمال آسیب به پرده بکارت

1. rima68

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام آقای دکتر.دختری 19 ساله و مجرد. آقای دکتر من یکسال بود که خودارضایی رو ترک کرده بودم اما دیروز بر اثر یه سری فشارهای روحی دوباره اینکارو کردم. خودارضایی من بصورت مالش شدید کلیتوریس از روی لباس زیر بود و من 3 بار پشت سر هم خودارضایی کردم و سه بار ارگاسم شدم. ولی بعدش وقتی رفتم دستشویی ترشحاتم خونی بود . البته اینم بگم که دیروز اصلا نزدیک روز پریودم نبود . وسط سیکل هم نبود. آقای دکتر علت این خون ها چیست؟ آیا ممکنه من در حین مالش و تحریک کلیتوریس انگشتم به پرده برخورد کرده باشه و پرده پاره شده باشه و این خونها از پرده بوده باشه؟ممنون ازتون و منتظر پاسخ.
    یه مشکل دیگه . آقا سامی اگه شما این پست و میخونید خواهش می کنم کمکم کنید.
    من خیلی سخته برام برم دکتر ولی تصمیم گرفتم برم .چون دیگه دارم از این فکرا دیوونه می شم. احساس میکنم افسرده و منزوی و عصبی شدم. یا یه جورایی یه مریض روانی. خانوادم به شدت تاکید بر ازدواجم دارن و فردا روز خواستگاری منه و من بدبخت با این همه مشکل. برای دو روز دیگه از یه دکتر وقت گرفتم. آقا سامی من که تا به حال هیچ دخولی نداشتم اگه برم دکتر جای امیدواری هست که بگه پرده من سالمه ؟ بعد اگه دکتر ازم پرسید علتش چیه اومدی برای معاینه من چی بگم؟
    خیلی ممنونم ازتون. بی صبرانه منتظر جوابتون هستم.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. rima68 نوشته است: سلام آقای دکتر.دختری 19 ساله و مجرد. آقای دکتر من یکسال بود که خودارضایی رو ترک کرده بودم اما دیروز بر اثر یه سری فشارهای روحی دوباره اینکارو کردم. خودارضایی من بصورت مالش شدید کلیتوریس از روی لباس زیر بود و من 3 بار پشت سر هم خودارضایی کردم و سه بار ارگاسم شدم. ولی بعدش وقتی رفتم دستشویی ترشحاتم خونی بود . البته اینم بگم که دیروز اصلا نزدیک روز پریودم نبود . وسط سیکل هم نبود. آقای دکتر علت این خون ها چیست؟ آیا ممکنه من در حین مالش و تحریک کلیتوریس انگشتم به پرده برخورد کرده باشه و پرده پاره شده باشه و این خونها از پرده بوده باشه؟ممنون ازتون و منتظر پاسخ.
    یه مشکل دیگه . آقا سامی اگه شما این پست و میخونید خواهش می کنم کمکم کنید.
    من خیلی سخته برام برم دکتر ولی تصمیم گرفتم برم .چون دیگه دارم از این فکرا دیوونه می شم. احساس میکنم افسرده و منزوی و عصبی شدم. یا یه جورایی یه مریض روانی. خانوادم به شدت تاکید بر ازدواجم دارن و فردا روز خواستگاری منه و من بدبخت با این همه مشکل. برای دو روز دیگه از یه دکتر وقت گرفتم. آقا سامی من که تا به حال هیچ دخولی نداشتم اگه برم دکتر جای امیدواری هست که بگه پرده من سالمه ؟ بعد اگه دکتر ازم پرسید علتش چیه اومدی برای معاینه من چی بگم؟
    خیلی ممنونم ازتون. بی صبرانه منتظر جوابتون هستم.

سلام
    دوست عزیز آرامشتو حفظ کن
    امکان نداره بدون دخول و فقط از طریق مالش حتی از زیر لباس زیر ( چه برسه به روو ) مشکلی برای بکارتت پیش اومده باشه
    اون خونریزی ها بیشتر بخاطر آسیب به قسمت خارجی واژن هست . بخصوص شما که می فرمایید مالش شدید !!
    خب مالش شدید آنهم از روی لباس زیر می تونه باعث خونریزی های کوچکی بشه که ربطی به بکارت نداره
    گاهی وقتا حاصل فعل و انفعالات داخل رحم هست که بر اثر تحریک تشدید میشه
    بنظر من اعصابت رو خرد نکن و مطمئن باش هیچ آسیبی به بکارتت نرسیده

برای رفتن دکتر هم لازم نیست دروغ بگید . می تونید بگید اومدم چک بشم . دکتر نه می پرسه نه براش مهمه که شما رابطه خاصی داشتید یا نه . اصلا کل این جریان رو برای دکتر تعریف کنید . خودارضایی نه جرمه نه شرم آوره نه ...
    دکتر هم کاملا به این قضایا اشراف داره و بهترین راهنمایی رو بهتون می کنه
    اگر نمی خواهید به خودارضایی اشاره کنید می تونید بهانه های دیگری بیارید مثل ضربه خوردن . مثل اینکه موقع شستشو خون ریزی داشتید . اصلا همینکه خونریزی بی دلیل داشتید و نگران شدید دلیل خوبیه
    اما هنوزم توصیه می کنم انقدر از پزشک نترسید و بدونید واقعا انسانهای شریفی هستند و به مسائل خصوصی مردم کاری ندارند .
    نگران نباشید
    مشکلی ندارید و چک هم که می شید انشاالله نتیجه خوبی می گیرید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  3. با سلام
    ببخشيد سوالي داشتم در مورد خود ارضايي .اگر خود ارضايي فقط با لمس كليتوريس ومالش دادن شديد ناحيه و انقباض عضلالت ناحيه لگن باشد و انگشت يا شيئ داخل كليتوريس نشود امكان پارگي بكارت وجود دارد؟
    انقبا ض شديد عضلات لگن چطور؟
    لطف كنيد راهنمايي كنيد. با تشكر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. sana_945 نوشته است: با سلام
    ببخشيد سوالي داشتم در مورد خود ارضايي .اگر خود ارضايي فقط با لمس كليتوريس ومالش دادن شديد ناحيه  و انقباض عضلالت ناحيه  لگن باشد و انگشت يا شيئ داخل كليتوريس نشود امكان پارگي بكارت وجود دارد؟
    انقبا ض شديد عضلات لگن چطور؟
    لطف كنيد راهنمايي كنيد. با تشكر

با سلام!
    دوست عزیز شما اگر از نوار بالا ، جستجو می کردید حتما به پاسختون می رسیدین!
    در هر صورت پاسخ شما خیر است و بدون دخول و دست کاری بکارت پاره نمی شود!
    موفق باشی!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام لطفا راهي براي درمان عفونت واژن بيان كنيد ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید