شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پارگي پرده بكارت

1. manzomeh نوشته است: با سلام خواستم ببينم نوع پرده در مادر با دخترش ميتواند يكي باشد؟ يعني ارثي ميتواند باشد يا خير؟
    يك سوال ديگر همانطور كه شما گفتيد پرده دهانه بيروني واژن قرار دارد پس چه طور با معاينه ما خودمان متوجه نمي شويم؟آيا پرده جنسي بافتي دارد يا نازك تر از بافت است؟

سلام

بله امکانش هست که نوع بکارت مادر و دختر یکی باشه . نمی دونم ارثی هست یا نه اما این اتفاقه نادری نیست که هردو یک نوع بکارت داشته باشند
    در مورد سوال بعدیتون هم کی گفته خودتون نمی تونید متوجه بشید ؟ فقط اینجا چند مسئله وجود دارد

1- معاینه بکارت اساسا به تجربه احتیاج داره بگونه ای که گاهی حتی متخصص زنان هم نمی تونه تشخیص خیلی دقیقی در این مورد داشته باشه
    2- همیشه توصیه شده از معاینه شخصی بپرهیزید چون ممکنه طی فرایند معاینه ناخواسته به بکارت آسیب بزنید . بهتره این کار رو به متخصص واگذار کنید
    3- شکل و رنگ و ضخامت بکارت هم استاندارد ندارد . ممکن است انقدر نازک باشد که بصورت یک غشاء سفید و صدفی دیده شود ممکن است همرنگ بافت واژن باشد .

2. سلام
    من 26 ساله هستم و تا به حال رابطه جنسی نداشتم البته بطور منطقی و رابطه جنسی که بش دوست پسم داشتم از 2 مرتبه و راه مقعد بوده اما  واقعاً دیگه  نمیتونیم این طوری ادامه بدیم می خوایم 1 رابطه جنسی واقعی رو تجربه کنیم ولی من به خاطر بکارت از انجام این کار می ترسم و اطلاعی هم ندارم که پردخ من از چه نوعی هست و از اینکه به پزشک مراجه کنم و معاینه بشم می ترسم
    واقعاً نمیدونم چی کار کنم لطفاً کمکم کنید چون در شرایت روحی مناسبی نیستم
    و تا جایی که من سنیدم پزشک قانونی اگر پرده ای ترمیم شده باشه  اعلام نمی کنه که شخس بکارت نداره ایا این صحت داره؟
    ایا همه برای ازدواج باید توسط پزشک قانونی معاینه بشن ؟ (شرایط این معاینه به طور کلی چیه اگر ممکن توضیح بدین )
    متشکرم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام دوست عزیز
    دوست عزیز تجربه ای که شما در پی به دست آوردن آن هستید تاوان سنگینی را برای خود به ارمغان آوردید به نظر من افکارتان را منطقی تر کنید از سن شما گذشته که در پی کسب همچین تجربه های احمقانه و غیر منطقی باشید.از شما عذر میخواهم که اینقدر رک با شما صحبت میکنم.میتونم بپرسم شرلیط روحی بدی که دارید از همین نداشتن نزدیکی کامل هست؟؟؟
    نوع پرده بکارت فقط توسط پزشک متخصص زنان و معاینه قابل تشخیص است و این سایت کمکی به شما کاربر عزیز نمی تونه بکنه.
    پزشکی قانونی در صورت تشخیص ترمیم پرده بکارت صراحتا موضوع را در نامه درج میکند.
    گواهی سلامت بکارت توسط پزشکی قانونی اعتبار دارد اما امکان ارائه آن توسط پزشک زنان وجود دارد اما بسیار نادر است.در صورت ارائه توسط پزشک زنان هیچ گونه اعتباری ندارد و قانونا آن پزشک مجرم میباشد.
    نصیحت برادرانه ای به شما دوست عزیزدارم منطقی تر فکر کن.
    زندگی آینده ات را با دروغ به همسرت شروع نکن و بدون خدایی اون بالا ناظر اعمال ماست.
    موفق و پیروز باشد.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. shaghayeghz نوشته است: سلام
    من 26 ساله هستم و تا به حال رابطه جنسی نداشتم البته بطور منطقی و رابطه جنسی که بش دوست پسم داشتم از 2 مرتبه و راه مقعد بوده اما  واقعاً دیگه  نمیتونیم این طوری ادامه بدیم می خوایم 1 رابطه جنسی واقعی رو تجربه کنیم ولی من به خاطر بکارت از انجام این کار می ترسم و اطلاعی هم ندارم که پردخ من از چه نوعی هست و از اینکه به پزشک مراجه کنم و معاینه بشم می ترسم
    و تا جایی که من سنیدم پزشک قانونی اگر پرده ای ترمیم شده باشه  اعلام نمی کنه که شخس بکارت نداره ایا این صحت داره؟
    ایا همه برای ازدواج باید توسط پزشک قانونی معاینه بشن ؟ (شرایط این معاینه به طور کلی چیه اگر ممکن توضیح بدین )
    متشکرم

سلام

بنظر من با این فرهنگی که ما داریم و با توجه به دردسرهای بعدیش شما اگر تا الان رابطه جنسی واژنی نداشتید از این به بعد هم نداشته باشید بهتره . ترمیم بکارت البته همیشه هم در زیر زمین و محیط آلوده نیست و اتفاقا گاهی در شیکترین و مجهز ترین مراکز انجام میشه اما ترمیم بکارت اولا غیر قانونیه دوما برای بکارت ترمیم شده هرگز گواهی سلامت صادر نمیشه و در آخر چون ترمیم بکارت ، سوراخ کردن گوش نیست ! پس جایی تابلو نمی زنن که اینجا بکارت ترمیم می شود ! و شما برای پیدا کردن یک مرکز درست و حسابی روزها و هفته ها و ماهها باید بگردید ، تازه هرقدر محیط درست حسابی تر باشد قیمتها بالاتر است و ... در نهایت نیاز به معرف و پارتی بازی هم پیدا خواهید کرد و خلاصه به دردسرش نمی ارزه دوست من . اصلا نمی ارزه
    نوع بکارت رو هم پزشک مشخص می کنه

و در آخر اینجوری نیست که همه قبل از ازدواج نیاز به دریافت گواهی سلامت از پزشکی قانونی داشته باشند
    این دقیقا به فرهنگ دوطرف بستگی داره . بعضی وقتا کسی دنبال این قضیه نیست و گاهی وقتا داماد و حتی خانواده عروس اصرار دارند که گواهی بگیرند . این دیگه به فرهنگ دوطرف مربوطه
    یکی اصلا روش نمیشه حتی به شوخی به نامزدش بگه بیا بریم ببینم بکارتت سالمه ! و اصلا روش هم بشه نیازی نمی بینه
    یکی هم احتمالا به پزشک قانونی شهر خودشون هم اعتماد نمی کنه و طرف رو می بره یک شهر دیگه که یکبارم در پزشکی قانونی اونجا چک بکنند تا اگر یک عضو کاملا فیزیکی سالم بود نتیجه بگیره که طرف از لحاظ روحی و معنوی انسان شریف و سالمی هست و اگر نبود یعنی اصلا آدم نیست !!!
    از نظر من هروقت شکل بینی یا گوش کسی به شخصیتش مربوط شد بکارت هم مربوط میشه

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. چطوری شما با دو بار رابطه داشتن از پشت خسته شدید و نیاز به این شدیدی به رابطه کامل پیدا کردید؟و اینقدر به دوست پسرتون اعتماد پیدا کردید که می خواید بهش یه همچین اجازه ای بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
    این کاری که تو فکرش هستید خیلی دردسر سازه و همین طور که دوستان گفتن اصلا به فرهنگ ما نمی خوره تازه اگه شما بخواید با کسی ازدواج کنید که بکارت براش مهم نباشه هم باید کلی نگرانی و ترس رو تجربه کنید تا به ازدواج برسه، بعد هم از کجا معلوم که شما روزی عاشق پسری نشید که براش بکارت مهم باشه ؟؟
    پس ریسک نکنید و منتظر بمونید تا ازدواج کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام
    من بعد از سومین نزدیکی به پرده بکارتم صدمه وارد شده وخونریزی داشتم دکتر تشخیص داد که ارتجاعی بوده وتا حدودی هم پایین دهانه رحم پارگی به وجود امده ..
    اولین سوالم اینست که این خونریزی به دلیل پارگی دهانه رحم است یا پارگی پرده بکارت؟(چون بعد از 2بار نزدیکی خونریزی نداشتم)
    2سوالم اینست که ایا این پارگی دهانه رحم ترمیم میشود ؟واینکه ایا ممکن است به دلیل نداشتن نزدیکی به حالت اولیه برگردد؟
    ازتون خواهش میکنم جوابم رو بدین چون رو زندگیم اثر خیلی بدی گذاشته

7. سلام دوست عزیز
    رحم پاره نمی شود اون دهانه واژن است که پارگی دارد.
    عموما پرده بکارت ارتجاعی خونریزی ندارد و خونریزی شما از پارگی دهانه واژن بوده است.
    این پارگی یا به عبارتی زخمی که دهانه رحم شما در اثر دخول ایجاد شده ترمیم خواهد مثل همه زخم هایی که در بدن ایجاد میشود.اما جای این زخم یا پارگی از بین نمی رود.
    به دلیل مرطوب بودن دهانه واژن احتمال عفونت زخم زیاده پس به خاطر داشته باشید با نظافت و رعایت بهداشت خدایی نکرده دچار مشکل خاصی نشوید.
    موفق باشید.

8. با سلام
    اگر فردی پارگی پرده بکارتش ساعت 6 باشه و تا حدودی دهانه وازن هم پارگی داشته باشه ایا با ترمیم پرده بکارت پارگی دهانه وازن هم درست میشه ؟ ایا ممکنه بعد از یه مدت(بعدعمل)دوباره ماهیچه ها به حالت اولیه برگردد؟
    ممنون از لطفتون

9. azadeee2000 نوشته است: با سلام
    اگر فردی پارگی پرده بکارتش ساعت 6 باشه و تا حدودی دهانه وازن هم پارگی داشته باشه ایا با ترمیم پرده بکارت پارگی دهانه وازن هم درست میشه ؟ ایا ممکنه بعد از یه مدت(بعدعمل)دوباره ماهیچه ها به حالت اولیه برگردد؟
    ممنون از لطفتون

برای من سواله که
    وقتیکه پارگی پرده در ساعت 6 هست یعنی دخول کامل صورت نگرفته
    و وقتی دخول کامل صورت نگرفته دهانه واژن چطوری پارگی پیدا کرده ؟

شما این اطلاعات رو از پزشک زنان گرفتید ؟

نظر شخصی من اینه که بکارت معیوب رو حفظ کنید خیلی بهتر از ترمیمه
    صدمه دیدن بکارت به دلایل مختلف ممکنه رخ بده و قابل توجیه
    اما ترمیم بکارت در عرف جامعه ما فقط یک معنی می ده که معنی خوبی هم نیست !
    هر مدلی هم ترمیم کنید ، همسر آیندتون احتمالا متوجه نمیشه اما اگر قرار باشه گواهی سلامت بکارت بگیرید ، حتما ترمیم شده بودن بکارت تشخیص داده میشه

10. ممنون از جوابتون
    بله دکتر زنان این اطلاعات رو بهم دادن گفتن یعنی یه نیم دایره پاره شده که به جز ان دهانه واژن هم پارگی پیدا کرده. من این مطلبی که شما گفتین پارگی پرده در ساعت 6 هست یعنی دخول کامل صورت نگرفته رو کامل متوجه نشدم یعنی تا چقدر پارگی داره یعنی ممکنه فقط صدمه دیده باشه؟
    وایا برای ترمیم باید پیش یه دکتر  متخصص رفت؟یا فقط تجربه داشته  باشه کافیه ؟
    ممنون از جوابتون چون بعد از نزدیکی اول خونریزی نداشتم نامزدم این موضوع سالم بودن پرده رو قبول نکرد و جا زده والان تو این شرایط تنها موندم از شما خواهش میکنم من رو راهنمایی کنین چون از نظر روحی تو شرایط خیلی بدی هستم

11. دوست عزیز اگر نزدیکی کامل داشتید
    بنظر یا متخصص اشتباه می کنه که می گه پارگی درساعت 6 داشتید
    یا بکارت شما حلقوی هست و لهیدگی و ساییدگی در این ناحیه دارید

مگه میشه با نزدیکی کامل شما بکارتتون فقط دچار پارگی درساعت 6 بشه

و تکرار می کنم این ساعت پارگی نیست که خونریزی در نزدیکی بعدی رو تایید یا تکذیب می کنه
    تنها یک پزشک متخصص و با تجربه با مشاهده اوضاع بکارت می تونه به شما بگه در نزدیکی بعدی تون دچار خونریزی خواهید شد یا نه

در مورد ترمیم بکارت هم حرف جدیدی ندارم
    نظر شخصیم اینه که اگر فقط کمی آسیب دیده بهتره ترمیم نکنید چون میشه به همه چیز ازجمله خودارضایی ربطش داد
    اما اگر ترمیم کردید دیگه جامعه فقط به یک چیز فکر می کنه
    هرمدلی ترمیم کنید ، پزشک متخصص متوجه میشه و گواهی سلامت صادر نمیشه
    و بهتره اگر تصمیم به ترمیم دارید به متخصص مراجعه کنید
    بیشتر از این نمیشه در این مورد صحبت کرد و لازم هم نیست واقعا

12. shaghayeghz نوشته است: سلام
    متشکرم

سلام من خودم پسرم میدونم که پسرا هیچوقت بدشون نمیاد که اگه جنس مخالف حاضر به.......
    به ایندت فکر کن انشالله در اینده ای نزدیک ازدواج میکنی!!!اگه خدای ناکرده ..... اگه به فرض ترمیمش کردی میخوای یه عمر شوهرت دروغ بگی فکراتو بکن.من و تمامی پسرها تو رو منع میکنیم.حالا خود دانی!!!!!!!!!!

13. shaghayeghz نوشته است:

ضمنا پزشکی قانونی خواهر و برادر ما نیستند که بخوان به ما حال بدن.اونا حقیقتو میگن از هیچکسم ترس ندارن

14. سلام سامی جون
    اقا سامی ایا قبل از ازدواج تمامی دخترها باید گواهی بکارت بگیرن!!!!
    مرسی

15. سلام
    با اجازه اقای سامی
    تا زمانی که شوهری نیاز ندونه خیر ،یعنی گواهی سلامت بکارت معمولا از طرف شوهر خواسته میشه که خیلی شایع نیست مگر اینکه شک داشته باشه وبخواد مطمئن بشه .در غیر اینصورت گواهی بکارت ضروری نیست و میشه گفت یه جورایی دلبخواهیه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 3
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید