شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پوكي استخواااااان

1. با سلام ....
    بنده27 سال دارم ....
    سال 81 تصادف كردم كه طي اين تصادف استخوان ساق پام شكست .. ( 6 انگشت بالاي مچ پا )
    چند بار عمل جراحي شدم ....
    2 سال پيش طي يك ازمايش بنام ازمايش تراكم استخوان قرار گرفتم كه نتيجه ازمايش نشان ميداد كه بجز در لگن دچار پوكي استخوان  در دست پا و ...  هستم ( بنا به گفته پزشك مربوطه نسبت به سنم كمي زياد بود )
    مي خواستم بپرسم چه كاري ميتونم انجام بدم يا چه دارويي بايد مصرف كنم تا حداقل از پوكي استخوان جلوگيري كنم ....با اينكه به خاطر شكستگي پام فعاليت ورزشي سنگين ( دويدن ....كوهنوردي ...اعمال فشار زياد روي پا  و ... )نمي تونم انجام بدم ....

2. سلام

امروزه برای درمان و یا کنترل پوکی استخوان راههای مختلفی وجود داره
    قرص و اسپری استنشاقی و ...
    اما درست نیست ما به شما داروی خاصی توصیه کنیم

پوکی استخوان در این سن برای یک آقا مسئله کوچکی نیست که بسادگی از کنارش رد بشید و بخواید با توصیه بروبچه های محل و استفاده از تجویزات گیاهی به نتیجه برسید

توصیه اکید دارم به پزشک متخصص مراجعه کنید . ارتوپد ، جراح ستون فقرات و ...

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید