شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4 ...   

احتمال حاملگی

1. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    بتا در صورت آزمایش بصورت الایزا یا گاما کانتر بعد از 48 ساعت از لقاح "دقت کنید منظور از لقاح تشکیل سلول تخم است"در خون قابل ردیابی است و چون
    تشکیل تخم تا 48 ساعت بعد از نزدیکی هم امکان دارد  میتوان نتیجه گرفت بعد از 4 روز از نزدیکی و حداکثر 5 روز آزمایش بتا قابل اطمینان است -
    نمیدانم این اعدا 10 روز و 15 روز و 20 روز و 40 روز از کدام منبع ذکر شده!
    سوال دوم : مشکلی پیش نمی آورد بلکه مزایایی نیز دارد که در اینترنت سرچ کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. labnews نوشته است: بتا در صورت آزمایش بصورت الایزا یا گاما کانتر بعد از 48 ساعت از لقاح "دقت کنید منظور از لقاح تشکیل سلول تخم است"در خون قابل ردیابی است و چون
    تشکیل تخم تا 48 ساعت بعد از نزدیکی هم امکان دارد  میتوان نتیجه گرفت بعد از 4 روز از نزدیکی و حداکثر 5 روز آزمایش بتا قابل اطمینان است -
    نمیدانم این اعدا 10 روز و 15 روز و 20 روز و 40 روز از کدام منبع ذکر شده!
    سوال دوم : مشکلی پیش نمی آورد بلکه مزایایی نیز دارد که در اینترنت سرچ کنید

سلام. مرسی از جوابتون.
    اعداد 10، 15،و .... رو از منبعی نیاوردم، اینها روزهایی هستن که تست بتا خون رو دادم که منفی بوده، من  چون الان بعد از حدود 40 روز از نزدیکی حالت تهوع و تکرر ادرار و بی حالی زیادی داستم، سوال کردم که بازم احتمال لارداری مثلا خارج رحمی وجود داره یا نه، که البته با توجه به جوابی که دادین، حداقل مطمئن سدم که احتمال بارداری وجود نداره، چون من در روزهای مختلف بعد از نزدیکی تست بتا رو انجام دادم که همه اونها منفی بوده.
    با تسکر
    سارا

3. سلام
    من روز 12 پریودم نزدیکی مشکوک داشتم. بلافاصله 4 قرص LD و 6 ساعت بعد 4 قرص LD دیگه خوردم. اما متوجه شدم که تاریخ مصرف قرص ها مال 6 ماه پیش بوده.
    الان یعنی بعد از 17 ساعت 2 قرص HD خوردم و 12 ساعت دیگه هم 2 تا HD میخورم .

چقدر باید مشکوک باشم؟ آیا ممکنه حامله بشم؟

تورو خدا کمکم کنید....

4. سلام از آنجا كه از روش اورژانش پيشگيري از بارداري استفاده كرديد احتمال بارداري در شما بسيار پايين است و زمان پريود شما در اين دوره چند روز پيش از موعد رخ خواهد داد و احتمالاً خونريزي كمي بيشتر از ماه قبل خواهيد داشت بهتر است براي پيشگيري از بارداري از روش‌هاي مطمئن‌تري در ماه‌‌هاي آتي استفاده كنيد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  5. با سلام
    من حدود 25 روزه پیش با نامزدم نزدیکی داشتم اما مایع منی را روی شکم او ریختم و او  با دست منی را روی واژن خودش مالید .پریود او 20 روزه که به تعویق افتاده یعنی او در تاریخ 17/1/88 پریود شه بود و امروز 6/3/88 است و هیچ اتفاقی روی نداده
    حالا می خوام بدونم:
    1-با وجود پرده ی بکارت
    2-نامنظم بودن پریود
    احتمال بارداری وجود دارد البته دوره ی قبلی 12 روز عقب انداخته بود
    ما تا حالا 3 بار از تست خانگی استفاده کرده ایم(هر 5روز یک بار)اما هر 3 بار منفی بوده.
    اگر ممکنه سریع پاسخ بدین
    متشکرم

6. برای باردار شدن حتما همیشه نیاز به دخول کامل نیست.حالا به هر دلیل ممکن اگه اسپرم به داخل واژن راه پیداکنه امکان بارداری هست اگر چه کم

اولین علتی که باعث عدم پریود شدن در خانم ها می شود بارداری است... اگر بارداری مطرح نبود مهمترین علت استرس و اضطراب هست. غیر از پریود نشدن علائم دیگه هم هست و لی چندان قابل اعتماد نیستند. بهترین روش تست بارداری هست

احتمال بارداری وقتی بالا میره که اسپرم ها در حوالی تخمک گذاری وارد محیط تناسلی زن بشن... و تخمک گذاری هم همیشه 14 روز قبل از اولین روز پریود هست...حالا هر چقدر از زمان تخمک گذاری فاصله داشته باشید احتمال بارداری کم میشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. سلام

ازتون درخواست کمک دارم

نامزد من پریودش معمولا 35 روزش و حتی بیشتر هم طول می کشه و تا 50 روز هم طول کشیده و طول قاعدگیش هم 5 روزه
    در روز 15 از پریود ایشون رابطه محافظت نشده داشتیم. 26 ساعت بعد، 2 قرص HD و 12 ساعت بعدش هم 2 قرص دیگه خوردن(ایشون بار اولیه که قرص مصرف کردن.)

مساله اینجاس که هشت روز بعد یعنی روز 23 از پریودشون، خونریزی ایشون شروع شد، اگرچه بعد از 2 ساعت موقتا قطع شد اما باز هم ادامه داشت و چهار روز طول کشید. در طول این روزهامقدارش از  معمول همیشگی روزهای اول پریودش کمتر بود بیشتر مثل روز 3 و 4 بود.
    یک هفته بعد از اون تاریخ ایشون باز دچار لک بینی شدن.

سوال بنده اینه:

آیا خونریزی ایشون پریود بوده؟
    آیا احتمال بارداری وجود داره، اگه داره چه اقداماتی و چه زمانی باید انجام بدیم؟
    آیا ممکنه صرفا عوارض مصرف قرص باشه؟

8. werya نوشته است: سلام

ازتون درخواست کمک دارم

نامزد من پریودش معمولا 35 روزش و حتی بیشتر هم طول می کشه و تا 50 روز هم طول کشیده و طول قاعدگیش هم 5 روزه
    در روز 15 از پریود ایشون رابطه محافظت نشده داشتیم. 26 ساعت بعد، 2 قرص HD و 12 ساعت بعدش هم 2 قرص دیگه خوردن(ایشون بار اولیه که قرص مصرف کردن.)

مساله اینجاس که هشت روز بعد یعنی روز 23 از پریودشون، خونریزی ایشون شروع شد، اگرچه بعد از 2 ساعت موقتا قطع شد اما باز هم ادامه داشت و چهار روز طول کشید. در طول این روزهامقدارش از  معمول همیشگی روزهای اول پریودش کمتر بود بیشتر مثل روز 3 و 4 بود.
    یک هفته بعد از اون تاریخ ایشون باز دچار لک بینی شدن.

سوال بنده اینه:

آیا خونریزی ایشون پریود بوده؟
    آیا احتمال بارداری وجود داره، اگه داره چه اقداماتی و چه زمانی باید انجام بدیم؟
    آیا ممکنه صرفا عوارض مصرف قرص باشه؟

با سلام!
    معمولا بعد از استفاده از روش اورژانسی رحم دچار خونریزی می شود که از نظر کیفیت ممکنه کمی با خونریزی عادی زمان پریود فرق کنه! این اختلال به علت بر هم زدن ناگهانی هورمون ها در بدن به وجود میاد. دیدن لک هم می تونه به همین دلیل باشه و در دوره های بعدی بر طرف میشه!
    اما اگر لک بینی ایشون ادامه داشته و علائم دیگری نیز اضافه شد برای بررسی بیشتر به متخصص مراجعه کنید!
    البته در مورد این که گفتین دوره های سیکل ایشون خیلی طولانی میشه باید حتما به متخصص زنان مراجعه کنید که احتمالا به علت مشکل خاصی در ایشونه!
    موفق باشی!

9. سلام خسته نباشيد من براي اولين بار رابطه داشتم ولي نه از نوع دخول اما شك دارم كه مني به سطح يا اطراف واژنم ريخته روز دوم بعد از رابطه hd (اچ دي)مصرف كردم اما در نوبت اول بجاي دو قرص يك قرص خوردم بعد از متوجه شدن اشتباهم  در نوبت دوم سه قرص خوردم نزديك به پنج ساعت بعد حالت تهوع و استفراغ داشتم روز بعد لكه ديدم كه بيست و چهار ساعته برطرف شد و نوك سينه هام باز شده وكمي ترشح داره پريودي نامنظمي دارم اول ميخواستم ببينم احتمال بارداري چقدر هست دوم اين طرز استفاده از قرص اثر داره و براي مطمئن شدن از باردار نبودن چكار كنم؟ايا سينه هام در اثر قرص اينطوري شده؟خيلي ممنون ميشم جواب بديد خيلي نگرانم در ضمن بيست سال دارم

10. beauty نوشته است: سلام خسته نباشيد من براي اولين بار رابطه داشتم ولي نه از نوع دخول اما شك دارم كه مني به سطح يا اطراف واژنم ريخته روز دوم بعد از رابطه hd (اچ دي)مصرف كردم اما در نوبت اول بجاي دو قرص يك قرص خوردم بعد از متوجه شدن اشتباهم در نوبت دوم سه قرص خوردم نزديك به پنج ساعت بعد حالت تهوع و استفراغ داشتم روز بعد لكه ديدم كه بيست و چهار ساعته برطرف شد و نوك سينه هام باز شده وكمي ترشح داره پريودي نامنظمي دارم اول ميخواستم ببينم احتمال بارداري چقدر هست دوم اين طرز استفاده از قرص اثر داره و براي مطمئن شدن از باردار نبودن چكار كنم؟ايا سينه هام در اثر قرص اينطوري شده؟خيلي ممنون ميشم جواب بديد خيلي نگرانم در ضمن بيست سال دارم

سلام
    با توجه به شرایطی که فرمودید احتمال بارداری در شما صفر است
    فقط در صورتی که منی کاملا وارد واژن بشه یا در آن تخلیه شود میتوان احتمال بارداری رو داد
    این عوارضم فکر کنم به خاطر مصرف قرصها بوده چون این قرصها ار نظر هورمونی رو بدن تاثیر میذارن که باعث نامنظم شدن دوران قاعدگی هم میشوند
    نگران نباشید احتمال بارداری شما صفره اگرم هم خواستید دیگه 100000% مطمئن شید از بی بی چک یا آزمایش خون که دومیش دقیقتره استفاده کنید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. سلام به همه عزیزانی که همیشه کمک دهنده بودن.از محضر جناب دکتر سوالاتی دارم .

1.من همیشه پس از مصرف اورژانسی قرص تا 10 روز خونریزی دارم.آیا تا زمانی که خونریزی چه به صورت کم و چه زیاد  ادامه داشته باشد آیا امکان بارداری هست؟

2.آیا باید خونریزی قطع کامل شه که بارداری صورت بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3.من به شدت وسواسم اجازه تماس مستقیم به نامزدم نمیدم چون درکم میکنه ازم نمیخواد که لباسم و درارم!!!!از رو لباس با کاندوم انجام میده !!!!!!!!!با این حالم نگرانم نکنه از گوشه کنار باردار شم.شاید به حرفم بخندید ولی مشکل بدی برام شده.کمکم کنید حرفای شما آرامس بخشه!!

4.ممکنه بدون تماس مستقیم طوری بشه؟

5.جناب دکتر شما گاهی میگید اگر منی رو الت زن بریزه باردار میشه جای دیگه نوشتید احتمالش 1 در ملیونه!!

12. سلام
    از آخر جواب می دم

1- کی گفته اگر منی روی واژن زن یا دختر ( فردباکره یعنی ) ریخته بشه احتمال بارداری یک در میلیونه !!؟ اگر من گفتم اشتباه کردم ولی فکر نمی کنم اینحرف رو زده باشم
    درسته تخلیه منی روی واژن 100% باعث بارداری نمیشه اما شانس بارداری در این حالت بخصوص اگر خانم در زمان تخمکگذاری باشند با اینکه پایینه اما یک در میلیون نیست !

2- بدون تماس مستقیم شدنی نیست . گرده افشانی از راههای تکثیر انسان نیست دوست من . باید منی به هرترتیبی به داخل واژن برسد تا بارداری رخ بده

3- این همون روشیه که شانس بارداری در اون یک در میلیارده !
    شما بعد از این چنین رابطه ای اصلا نیازی به استفاده از روش اورژانسی ندارید . چرا بی خود خودتون رو به دردسر می ندازید ؟

4 و 5 - خونریزی اگر ناشی از پریود باشد اونوقت مادامی که درجریان هست شانس بارداری در حد صفر پایین می آید . اما وقتی می گید خونریزی کم هم می تونه جلوی بارداری رو بگیره من باید بگم که خونریزی واژن دلایل مختلفی داره و لکه بینی به دلایل مختلفی رخ میده که ممکنه در برخی از لکه بینی ها شانس بارداری وجود داشته باشه

بهرحال دوست من بطور علمی اون چیزی که جلوی بارداری رو می گیره خونریزی رحم و واژن نیست . بلکه استفاده از یکی از روشهای جلوگیری از بارداری هست . و توصیه من اینه که برای جلوگیری از انتقال عفونت و بیماری هم شده در ایام پریود هم از کاندوم استفاده کنید

وقتی ایام خونریزی شما به ده روز افزایش پیدا می کنه بهتره به متخصص زنان مراجعه کنید و از طرفی خطر کم خونی رو سخت جدی بگیرید و زیر نظر متخصص به پیشگیری و درمان بپردازید و یادتون باشه استفاده از روش اورژانسی در هر دوره حداکثر یکبار توصیه شده است .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. با سلام خدمت اقای دکتر

دختری هستم 20 ساله تقریبا پریود های منظمی دارم اما پرید اخرم 5روز زودتر اتفاق افتاد . از لحاظ رابطه جنسی فعال هستم .باکره هستم.  اما از نوع سطحی و بدون دخول .در روز 18 اردیبهشت بریود شوم و در روز 31 اردیبهشت رابطه داشتم مایع منی دوستم روی الت من ریخته نشد اما نگرانی من از اسپرم های موجود در پیشاب هست در ضمن حالا احساس می کنم حالت تهوع دارم و ترشحات زیادی دارم (نوع ترشحاتم رقیق ) از نظر رژیم غذایی فقط روزی یک وعده ناهار میخورم حالا با توجه به اینکه نزدیکی در روز بی خطر   انجام شده و با توجه  به رژیم غذاییم  که  ممکنه ضعیف
    شده باشم ایا ممکنه باردار شده باشم?????

14. تا منی وارد واژن نشه نمیشه گفت احتمال بارداری هست نگران نباشید روزی چند نفر این سوالا رو میکنن
    فقط سعی کنید در رابطتون از وسایل پیشگیری استفاده کنید

15. [RIGHT ALIGN=RIGHT]
    سلام  
    [RIGHT ALIGN=RIGHT] [RIGHT ALIGN=RIGHT]

من در تاریخ 2/2/88 یک رابطه مشکوک داشتم که جون باکره بودم بدون دخول انجام شد

[RIGHT ALIGN=RIGHT]
    البته اخرین روز اخرین پریودم 20/1/88 بود از طریق سایت شما متوجه شدم که با داشتن پرده هم میشه باردار شد به همین خاطر استرس زیادی گرفتم و هفته بعدش که میشد 10/2/88 پریودم به تاخیر افتاد تا اینکه در تاریخ 12/2 یک تست بارداری خانگی دادم و منفی شد به خاطر استرس دوباره 14/2 هم تست دادم بازم منفی بود
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]
    اما اصلا نمیتونستم بی خیال بشم تا اینکه رفتم پیش دکتر زنان و ایشون پیشنهاد تست خون رو دادند
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]
    (13 روز بعد رابطه ) 15/2 تست خون دادم و نتیجه زیر یکدهم بود و منفی .....
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]
    دکتر گفت چون خیلی استرس داری ممکن هست به این زودی پریود نشی پس پروژسترون تزریق کن من این کار رو همون روز کردم و دقیقا در 72 ساعت بعدش پریود شدم
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]
    یک پریود مثل همیشه 6 روزه ........ ولی این فکر بارداری از توی ذهنم بیرون نمیره
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]
    همه زندگیم رو بهم زده

[RIGHT ALIGN=RIGHT]
    به خاطر همین دوباره در تاریخ 26/2 و 6/3 تست رو تکرار کردم (تست ادراربعد از 48 روز از اخرین روز پریود قبلی و 5 هفته بعد رابطه نزدیکی)) و در هر دو بار یک نوار قرمز در صفحه سفید کیت ظاهر شد اما نمیدونم چه مشکلی دارم که این فکر از توی ذهنم بیرون نمیره ؟
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]
    الان 2 روز هست که یک درد خفیف توی شکمم احساس میکنم که شبیه همه چی هست (درد پریود – درد معده – درد روده- پهلو ) یعنی انگار میچرخه مثل یک باد که افتاده باشه توی شکمم
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]
    و دوباره یاد اون قضیه بارداری رو توی ذهنم آورده ........ میترسم به خاطر این استرس زمان پریود بعدی هم که یکفهته بعد هست به تعویق بیفته ؟
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]
    خواستم نظر شما رو بدونم به نظر شما احتمال بارداری در مورد من وجود داره ؟؟؟؟
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]
    خواهش میکنم اگه ممکن هست پاسخ من رو بدید  
    [RIGHT ALIGN=RIGHT]

[RIGHT ALIGN=RIGHT]
    خواهش میکنم ..............

[RIGHT ALIGN=RIGHT]

[/RIGHT ALIGN][/RIGHT ALIGN][/RIGHT ALIGN]

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 24
رفتن به صفحه :    4 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید