شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چطور انرژی درونم را آزاد کنم

1. با توجه به اینکه خود ارضایی یا تحریک از راه تجسم ذهنی به بدن اسیب میرساند و نا پسند است برای کنترول این میل طبیعی چه راه کاری پیشنهاد می کنید
    ورزش و مطالعه رو هم انجام میدم اما گاهی احساس می کنم یه انرژی نهفته در درونم است که ازاد نشده و اذیتم می کنه و کنترول این نیرو برام مهمه
    من خانم مجرد هستم

2. بهترین راه ازدواج هست . . .

3. اشتباه ترین کار روی زمین اینه که بدلیل فشار جنسی برید ازدواج کنید

شما با سرگرم تر شدن به ورزش و درس و کتاب و فعالیتهای کاری و اجتماعی
    می تونید کمی میل جنسیتون رو تحلیل بدید
    و از طرفی از مسائل تحریک کننده ( فکری و بصری و ... ) دوری کنید

و درنهایت کمی هم خویشتن دار باشید
    همه تحریک می شن بلاخره

خلاصه هرکاری می کنید بکنید
    فقط دنا نخرین !!! یعنی فقط بخاطر این میل ازدواج نکنید که اگر کردید اول بدبختیتونه

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. ببخشيد ؟

ازدواج پاسخي هست به اين ميل ؛همين !

منم همين انرژي رو حس مي كنم متاسفانه فعلا امكان ازدواج ندارم كلا اعصابم رو خورد كرده به هر حال پريوديك هست بعضي وقتها خيلي شديده به طوري كه كلافه مي كنه بعضي وقتها هم اصلا يادم نيست !

البته به ازدواج موقت هم فكر كردم اما فقط فكر ...

5. فکر محرم موقت کردن هم بد نیست بهش فکر کردم اما با توجه به این که ادم حساسی هستم نمی تونم خودمو قانع کنم فقط برا ارضای یک میل احساساتمو دست هر کس بسپارم
    از کنترول کردن این نیرو( هر چند که سخته چون هم احساساتی هستم هم عقلگرا ) اما بیشتر لذت می برم و احساس اعتماد بنفس می کنم
    دلم میگه وقتی خدا غریزه ای طبیعی به بنده اش داده نیروی کنترولش هم داده
    فکر میکنم یه جور محک ادم هاست تو اراده
    دلم میگه امتحان قشنگیه
    دوست داشتن سخته اما سختیش لذت داره........

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. zelzele نوشته است: فکر محرم موقت کردن هم بد نیست بهش فکر کردم اما با توجه به این که ادم حساسی هستم نمی تونم خودمو قانع کنم فقط برا ارضای یک میل احساساتمو دست هر کس بسپارم
    از کنترول کردن این نیرو( هر چند که سخته چون هم احساساتی هستم هم عقلگرا ) اما بیشتر لذت می برم و احساس اعتماد بنفس می کنم
    دلم میگه وقتی خدا غریزه ای طبیعی به بنده اش داده نیروی کنترولش هم داده
    فکر میکنم یه جور محک ادم هاست تو اراده
    دلم میگه امتحان قشنگیه
    دوست داشتن سخته اما سختیش لذت داره........

سلام دوست عزیز!
    انسان در طول زندگیش دچار ناراحتی های زیادی میشه و مسائلی براش پیش میاد که ممکنه سخت ترین تلاش ها رو براش می کنه و ممکنه به نتیجه ی دلخواهش نرسه!
    اینکه انسان گاهی انرژی درونش شعله بکشه و گاهی سرد و خاموش ، خیلی طبیعیه و برای هر فرد سالم و کاملی پیش میاد!
    همان طور که درمان هر درد و عارضه ای برا افراد مختلف با شرایط سنی و شخصی گوناگون ، متفاوت است ، باید در مورد تامین نیازهای روحی همین طور رفتار بشه!
    فقط کافیه با خودتون فکر کنین و ببینین درسته که برای تامین این نیاز کاری کنین که نمیدونین و مطمئن نیستین در آینده ی دور یا نزدیک چه عواقبی براتون داره!
    اصلا می ارزه!؟؟!!
    در هر صورت فقط با توجه به شرایطی که دارین ( مجرد هستین و مونث ) به این قضیه نگاه کنین و خوشبختانه احساساتتون رو بر عقلتون برتری نمیدین همونطور که خودتون گفتین!
    با توجه به راهنمایی های دوستان و تمام شناختی که از خودتون دارین تصمیم بگیرین و مطمئن شین که پشیمون نمیشین. من فکر می کنم در این شرایط با آرام کردن این انرژی از راه درستش و با بردن تفکراتتون به مسیرهایی بهتر ، کاملا می تونین با این مسئله کنار بیاین... به یاد داشته باشین که سرکوب کردن این میل بهتر از شاخ و برگ دادن زیادی نیست!
    موفق باشی!

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. بهترین راهش اینه که آدم اون موقع ها از خونه بره بیرون.

8. در مجموع باید گفت  ورزش - مطالعه- کار اجتماعی  پرداختن به تفریحات سالم میتونه کمک کننده  باشه
    همچنین جلوگیری از تحرک شدن یا به نحوی خویشتن داری
    و تو موارد بحرانی هم تنها نبودن و وارد جمع شدن پیاده روی هم خوبه
    به خدا توکل کردن

9. با سلام
    از پوشیدن لباسهای  زیر که  تنگ هستند  حذر کرده ، کمتر تنها و بیشتر در جمع (اجتماع)  حضور داشته  و کمتر به این امور فکر کنید. ضمناً اگه میتونید، دوش آب سرد هم خیلی خوبه.
    در نهایت، فکر کنم  ازدواج صحیح و مناسب(از همه نظر)  را میتوان به عنوان  یک  راه حل اساسی  مد نظر قرار داد.
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید