شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل در ازدواج

1. وقتی هیچی نمی دونی
    پس بهتره واسه یک عمر هم تصمیم نگیری

دل بچه یتیم نشکنه یعنی چی ؟
    مگه تو شادی بخش دل یتیمانی ؟! زندگیته !!
    شاید مادرتم این حقایق رو بدونه یعنی من امیدوارم بدونه ولی خودش دلش نمیاد بگه نه
    و دوست داره تو بگی نه !
    نمی دونم

بهرحال مثل یک برادر بهت بگم که
    زندگی فیلم نیست
    که یکی فردین بشه یکی فروزان ( اینجا که برعکس شده جاتون )
    4 تا نفس عمیق بکش
    همه چیز رو بسنج
    بعد نظرت رو اعلام کن
    و در این نظر تنها چیزی رو که در نظر نگیر همین وضعیت ترحم برانگیزه پسرخالته ...

پ.ن : البته وضعیت ایشون خیلی هم ترحم برانگیز نیست
    متاسفانه همه ما والدینمون رو از دست می دیم بلاخره و متاسفانه تر ! خیلی ها در سن ایشون این تجربه رو داشتند
    فقط گاهی وقتا ما از این واقعیت برای جلب ترحم دیگران می خوایم استفاده کنیم و منظور من اینه که اسیر این بازی نشو

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    بالاخره مامانم زنگ زد به دختر خالمو بهش گفت که جوابم منفیه .
    دایی مامانم یکم بهم بد و بیراه گفت . بهم می گه تو خودخواهی تا 40 سالگی هم خونه بابات می مونی
    خیلی خوشحالم راحت شدم
    تو این جریان فقط بابام (الهی قربونش برم ) منو تو فشار نذاشته بود الانم بابام به مامانم گفت زنگ بزن کارو تموم کن
    بازم ممنون از راهنمایی هاتون
    راستی من خانوم فروزانو خیلی دوست دارم

3. نه تو خودخواه نیستی.
    تو با عقل تصمیم گرفتی و من مطممئن یه آدم خوب در آینده نزدیک گیرت میاد که به تصمیمت افتخار میکنی.
    تازه تو 19 هستی .
    کسایی که دخترشونو مثه جنس میخوان رد کنن از مرز و یه جوری سنگینی براشون داره ازدواج تو این سنین رو راحت قبول میکنن.
    مطمئن باش تو سن 22 سالگی تجربه ای رو داری که میتونی باهاش یه زندگی رو بسازی و میسازی.

تبریک میگم بابت تصمیمت.

4. [CENTER ALIGN=CENTER]واقعا خوشحالم كه بالاخره تصميمتو گرفتي و اميدوارم كه هر دوتون خوشبخت شيد.<xml><o></o>[/CENTER ALIGN]

5. سلام دوست عزیز
    به خاطر اینکه با مشورت یک تصمیم عاقلانه گرفتی بهت تبریک میگم.
    بذار هر چی دلشون میخواد پشت سرت بگن.
    من خیلی نگران شما بودم آخه یک بار شاهد چنین ازدواجی بودم.اما با ایت تفاوت که پسره یتیم نبود ولی برای بدست آوردن دختر خانوم مورد علاقه اش دست به خودکشی زده بود و دچار افسردگی شدید شده بود با پا در میانی اقوام و دوستان ازدواج سر گرفت اما چه فایده:
    اون آقا در صورتی که با همسرش بحثی داشته باشد یا رفتاری غیراز خواسته اون انجام بپذیرد یک راست میره یک بسته قرص نوش جان میکنه بعدش بیمارستان و .........
    الان هم در حال طلاق هستند.
    من فقط اینو میدونم جان عزیزه کسی دوست نداره به همین راحتی از دستش بده.
    موفق باشید.

6. اگر من به جاي شما بودم كوتاه نميامدم ومقاومت ميكردم چون پسرخاله شما تعادل روحي ورواني نداره چطور ميتونه ظرف چند هفته زن بگيره وچندماهه طلاق بده اگر شماهم بااوازدواج كنيد شايديك ايراد از شما بگيره وشمارا طلاق بده اونوقت براي تمام عمر پشيموني كم  واگر شما اون را تحمل كني زندگي جهنمي خواهي داشت فقط به خاطر يك بچه يتيم كه ديگران داشان به حالش ميسوزه (اگر دلشون براش ميسوز خودشون زنش بشنديا براش يك دختر ديگه كه ميخواد بد بخت بشود را انتخواب كنند)چرا شما راميخواهند بيچاره كنند اگر الان بگي نه تاچند ماه به شما سخت ميگذرد ولي اگر بگي بله تا اخر عمر   حالا خودت فكرت راجمع كن وتصميم نهايي براي زندگي ايندت بگير  به قول بعضيها يا رومي رومي يا زنگي زنگي مرگ يكبار شيون هم يك باد  به اميد اينك تصميم درستي بگير ولي ما را بي خبر نگزار
    به اميد موفقيت شما

7. ممنون از لطفتون آقای 5908. مثل اینکه پسرخالم نمی خواد این بازی رو تموم کنه . از روزی که نظرمو گفتم منو تهدید می کنه . می گه اول تو رو می کشم بعد خودمو . هر روز این همه راه رو از شهرشون پا می شه می یاد جلوی دانشگاه بهم بد و بیراه می گه . فحشای بد بهم میده . پیش همکلاسیام آبرومو می بره . الان چند روزه از دست اون دانشگاه هم نمی تونم برم .
    از دست کاراش شب و روزم شده فقط گریه کردن

8. اگر من به جاي شما بودم با اوازدواج نميكردم پسرخاله شما به غيرازايراد چيز ديگه اي نداره كه به ان بباله در مقابل يك مورد ازدواج پنهاني ناموفق يك مورد خودكشي يتيم وافسرده ومعلوم نيست تواينده چند مورد منفي ديگر به خودش اختصاص بدهد درعوض شما خانواده دلسوز وهزاران مورد مثبتي كه اگر خوب نگاه كني انها رادر خودت پيداميكني با اين همه اگر از زندگي سير شدي ميتوني چند ماه كج كج نگاه كردن خانواده را رها كرده با پسرخاله اي كه هيچ علاقه اي بهش نداري ازدواج كني وبقيه عمر را با سختي وندامت طي كني (هركس دلش به حال پسرخاله شما ميسوزد در اشتباه است چون خودش زندگيش را تباه كرده پس چراشما بايد جور ندانم كاري او را بدهيد )پس بگو نه هم خودت راراحت كن هم بقيه را
    موفق باشي واميدوارم كه همسر خوبي نصيبت بشود(البته نه پسرخاله)
    ما را بي خبر نگذار

9. helen68 نوشته است: ممنون از لطفتون آقای 5908. مثل اینکه پسرخالم نمی خواد این بازی رو تموم کنه . از روزی که نظرمو گفتم منو تهدید می کنه . می گه اول تو رو می کشم بعد خودمو . هر روز این همه راه رو از شهرشون پا می شه می یاد جلوی دانشگاه بهم بد و بیراه می گه . فحشای بد بهم میده . پیش همکلاسیام آبرومو می بره . الان چند روزه از دست اون دانشگاه هم نمی تونم برم .
    از دست کاراش شب و روزم شده فقط گریه کردن

بحث ترسوندن نیست اما از اونجایی که پسرخاله شما از فرم نرمال آدمیزادی بسیار دور هست ( اون از ازدواجش اون از خودکشیش و اینهم از تهدیداتش )
    شما مراتب رو دقیقا همونطور که هست به خانواده انتقال بده
    و بگو اگر خیلی زود برای این وضعیت راه حلی پیدا نکنند
    کار رو به حراست دانشگاه و نیروی انتظامی می کشونی

آدم غیرنرمال ممکنه دچار هر عملی بشه و بهتره از ابتدا باهاش سفت و سخت برخورد کرد که بعدها افسوس نخورد
    بقول دستمون ، این آدم جز ایراد ، چیز دیگری نداره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. مامان شما باید یکم منطقی فکر کنن....
    آخه با این تعریفایی که شما میکنید و روحیه ی داغونی که پسر خاله داره همه میخوان دوای درمان پسر خاله و بدن کسی تو فکر خوشبختی تو نیست...
    پسری که به این راحتی زن طلاق میده و راحت دست به خودکشی میزنه آدم ایده آلی نیست...من هیچ آینده ی خوبی در این وصلت نمی بینم...
    به جا تو فکر خودکشی اون باشی یکم تو فکر آینده خودت باش ! در امر ازدواج دلسوزی و ترحم آخر و عاقبت نداره

11. اگر پسرخالتون حتی10% شما رو دوست داشت هیچوقت سعی نمی کرد شما رو مجبور به کاری دوست ندارید بکنه و جلوی دانشگاه شما نمی یومد و بهت فحش بده ببخشید اما  اگر پسرخالتون خود کشی کنه بهتره تا یه آدم سالم دیگه بعداز چندوقت دیوونه بشه

12. بهتر كم نياري بقول دوستمان آقاسامي توهم اون راتهديد كن زنگ بزن به110وخانوادت را تحت فشار بگزار كه فكري براي اين ديوانه بكنند اگر نيار به دكتر دارد ببرند دكتر يا امين آباد بلخره دختر خودشان را نجات بدهند نه يك رواني را اگرنتونستي بري دانشگاه مشكلي پيش نمي ياد فقط مرخصي تحصيلي بگير يانهايتا يك ترم مشروت مي شوي ولي مشكلت تااندازه اي حل ميشه منظورم آن ديوانه است كه دستش از ديدن تو هم كوتاه ميشه ميتوني درخواست انتقالي به يك دانشگاه ديگه رو هم بدهي
    موفق باشي

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. خانم
    با اين اوصاف كه بحث ازدواج با اين آقا بطور كلي منتفيه.
    ولي بااينكه دوستان بهتون هشدار دادن ، من بدليل اينكه موضوع بنظرم مهم اومد ترجيح دادم دوباره براتون بنويسم تا اينكه به سپاس بسنده كنم.
    از اين آقا انجام هر كاري بعيد نيست، ضمن اينكه سعي كن تا جاييكه ممكنه باهاش روبرو نشي ، از هر طريق كه ميتوني تلاش كن كه باهاش برخورد بشه (اگه از خانواده و فاميل سريع نتيجه نگرفتي همون حراست و نيروي انتظامي بهترين گزينه است)  ، ملاحظه اش و نكن ، امروز و فردا نكن ، نسبت به تهديداتش هم بي توجهي نكن و اونا رو بي اهميت و فقط هارت و پورت ندون. اگه كوتاهي كني ، نسبت" جنون يا عدم تعادل رواني " اون بعداً دردي از تو دوا نميكنه.

14. سلام دوست عزیز
    شما 19 ساله هستید و دارای سن قانونی
    حتی بدون وجود ولی قانونی تون میتوانید از این آقا شکایت کنید.
    اگر ممکن است به جای سپاس از وضعیت حال حاضر خودتون واسمون بنویسید.
    متشکرم

15. سلام اقای maepc. ممنون از توجهتون .
    الان چند روزه دانشگاه نرفتم . دوستام میگن دیروز هم رفته جلوی دانشگاه ولی امروز خبری ازش نبوده . مامانم میگه نمی خوام کار به کلانتری و شکایت بکشه .
    بابام زنگ زد به پدرش جریانو گفت اونم میگه من نمی دونم به حرفای من گوش نمی ده . اگه هم خیلی اذیتتون کرد برین شکایت کنین ازش تعهد بگیرین . دیگه خانوادشم از دستش کلافه شدن .
    فعلاً من از دست اون تو خونه زندانیم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 3
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید