شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خارش دستگاه تناسلی.

1. demiter

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام ،خسته نباشيد،قبل از ازدواجم دچار خارش و سوزش دستگاه تناسلي شدم كه با مراجعه به پزشك متخصص كرم كلوتريمازول استفاده مي كردم ،بعد از ازدواج اين موضوع وخيم تر شد به طوري كه اونقدر خودمو مي خاروندم تا زير ناخونهام خوني ميشه چند دوره از تريپل سولفا هم استفاده كردم كه اخيرا در مراجعه به پزشك گفته شد كه زخم دهانه رحم دارم ميخواستم بدونم زخم مربوط به قارچ ميشه يا علت ديگه اي داره ؟،واينكه كي من ازاين بيماري خلاص ميشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و آيا استخر رفتن باعث بدتر شدن ميشه؟                                                                     بسيار ممنون.

2. سلام

زخم دهانه رحم علل مختلفی داره و یکیش همین عفونتهای مزمن هست
    حتما اگر به پزشک مراجعه کرده باشید بهتون گفتند که تا درمان کامل اجازه استفاده از استخر بخصوص استخر عمومی رو ندارید

همینکه شما مدتهاست گرفتار این جریانید و فقط از  کلوتریمازول استفاده کردید و معلوم نیست همونم دقیقا درست و به مقدار کافی مصرف کرده باشید نشون میده یکم سهل انگاری کردید در این زمینه

درمان رو بدون هیچ سهل انگاری زیر نظر متخصص زنان جلو ببرید انشاالله مشکل حل میشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. با سلام
    بنده تا به حال ، از چندین نفر در خصوص آلوده بودن استخرها  بدلایل مختلف از جمله رعایت نکردن بعضی از خانمها در مورد بهداشت شخصی (آلوده بودن بدن - در حالت  اتمام پریود بودن)  و یا فزونی کلر آب آن شنیده ام و ضمناً یکی از اقوام هم به واسطه همین استخر رفتنها متاسفانه به قارچ مبتلا  و به  خارش بیش از اندازه دچار گردیده است. از طرفی طی مشاوره با متخصصین ، با اطلاع از اینکه رحم زنان حالتی مکش وار دارند (نقل به مضمون) لذا نتنها استخر (استخر های موجود!) بلکه نشستن در حمام و روی زمین هم دارای مضرات فراوانی هست که از آن جمله ، ابتلا به قارچها و عفونتهای رحمی میباشد لذا پیشنهاد میکنم حتی المقدور از رفتن به استخر و نیز نشستن بر روی زمین در حمام  حذر  نموده و نسبت به تعویض لباس زیر  در زمانهای کوتاه توجه خاصی صورت پذیرد.ضمناً پس از اتمام دفع ادرار و شستوشو ، حتماً با دستمالهای بهداشتی آلت خشک گردد. در پایان استفاده از پماد مطروحه بسیار اثر بخش بوده و با استمرار مصرف دقیق آن و رعایت بهداشت شخصی و شستن آن ناحیه با بتادین  انشالله معضل بر طرف خواهد شد.  
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. MOHD

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام وخسته نباشید:
    من الان یک هفته ی که (دستگاه تناسلی )دور رحمم سوزش و خارش گرفته ...نمی دونم دیگه چی بگم .....  چون اصلا نه ترشحاتم  بد رنگه نه بد بوی  و حتی بهداشتمم کاملا رعایت می کنم .....ممنون از جوابتون

5. سلام
    دوست عزیز بهترین کار اینه که شما به پزشک مراجعه کنید چون احتمالا بیماری شما هنوز پیشرفت چندانی نداشته که دچار ترشحات شوید لذا با مراجعه به پزشک در همین مرحله ابتدایی برطرف خواهد شد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید