شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عرق کف دست و پا

1. baran_1

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و ممنون از سایت بسیار خوب و مفیدتان
    همسر من 35 سالشه و حدوده 2 ماه است که کف دست ها  و پاها ش عرق می کنه و به شدت سرد می شه حتی موقعی که خانه است و هوای داخل خونه هم بسیار خنک
    می خواستم راهنمایی کنید که  آیا نیاز است به دکتری  مراجعه کنیم یا آزمایش خاصی بدهیم ؟
    درهر دو مورد لطفا منو راهنمایی کنید    با تشکر فراوان

2. baran_1 نوشته است: با سلام و ممنون از سایت بسیار خوب و مفیدتان
    همسر من 35 سالشه و حدوده 2 ماه است که کف دست ها  و پاها ش عرق می کنه و به شدت سرد می شه حتی موقعی که خانه است و هوای داخل خونه هم بسیار خنک
    می خواستم راهنمایی کنید که  آیا نیاز است به دکتری  مراجعه کنیم یا آزمایش خاصی بدهیم ؟
    درهر دو مورد لطفا منو راهنمایی کنید    با تشکر فراوان

سلام،
    این حالات ممکن است به دنبال تحریک سیستم سمپاتیک به دلایل مختلف رخ می دهد. بهتر است برای ارزیابی بیشتر به پزشک مراجعه نمایید.

3. سلام.
    من مشکل عرق شدید دست دارم.
    در مورد تزریق بوتالیسم در کف دست توضیح می خواستم.
    و دکتری در ایران که این کار رو انجام بده.
    یک دنیا ممنون

4. amirmahsan نوشته است: سلام.
    من مشکل عرق شدید دست دارم.
    در مورد تزریق بوتالیسم در کف دست توضیح می خواستم.
    و دکتری در ایران که این کار رو انجام بده.
    یک دنیا ممنون

سلام،
    سم بوتولینیوم باعث فلج عصبی-عضلانی شده و تاثیرات خوبی در کاهش عرق شدید داشته است، این درمان مدت اثر دارد و بعد از مدتی تاثیر آن کاهش می یابد.

5. سلام
    مصرف چای وماست راقطع کنید حتما نتیجه میگیرید.
    نتیجه مثبت این مورد رادر دوستان خود دیده ام.

6. با سلام واجازه از دکتر رهام:
    من فکر کنم تیرویید پر کار هم میتونه عامل عرق کف دست بشه چون یکی از دوستانم که این مشکلو داشت بعد از مراجعه به پزشک معلوم شد تیروییدش پر کاره که به غیر از عرق کف دست باعث لاغریش هم شده بود

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. سلام خدمت آقای دکتر.من دست ها و پاهایم به شدت عرق میکنه جوری که وقتی بیرونم همین جوری چکه میکنه .همیشه هم باید جوراب پام باشه چه سرما چه گرما البته کرما بیشتر.ازمایش تیروئدید دادم گفتند نداری. میگن عمل هست میخوام بدونم بی هوشیه سر پاییه؟ بذارم بعد کنکورم یا نه مرسی اگر هزینه رو هم حدودشو بگین ممنون میشم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید