شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

وادار کردن شوهراز جانب زن به تصور زنی دیگر در هنگام رابطه زناشویی برای تحریک زن

1. سلام .نمی دونم جای مطرح کردن این مطلب اینجاست یانه  خودم فکر میکنم دچار یه مشکل روانی_جنسی شدم
    من در رابطه ی جنسی با شوهرم حتما باید اونو با یه زن دیگه تصور کنم که ارضا بشم به طوری که اونو وادار میکنم ازرابطه ی خیالیش بازنی برام بگه که اون زن مشخصاتی رو از نظر ظاهری داشته باشه که من نداشته باشم تازه بعد از پایان رابطه احساس میکنم بهم خیانت کرده وخودش هم خواهان رابطه با زنیه که توخیالم بوده این مساله خیلی برام مشکل ساز شده اگه کسی بتونه راهنمایی ام کنه ممنون میشم.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. خب ببین دوست عزیز الان دیگه دوره اینکه کسی بخواد بگه این مدل فانتزی جنسی انحراف محسوب میشه گذشته اما وقتی فانتزی های جنسی به این سمت و سو میره که یکی از طرفین به  ابتکار خودش خودش و یا به اصرار همسرش ، حرف از همبستری با فرد دیگری می زند اونوقت من به این وضعیت می گم " از حد خارج شدن فانتزی ها "
    این از حد خارج شدن معلوما عاقب خوشی نداره و همین حسی که شما نسبت به همسرتون پیدا می کنید و رو در پی داره ، برعکسش هم هست و اتفاقا از مورد شما فراوون تره اونم مردایی که موقع رابطه به همسرشون دوست دارند از همبستری همسرشون با مرد دیگری صحبت کنن و یا فرضا خود مرد بودن توصیه همسرش زن دیگری رو تجسم می کنه و ...
    بهرحال این داستان شما خیلی اختصاصی نیست خیلی هم متعارف نیست
    نگذارید فانتزی های جنسیتون از یک حدی خارج بشه . بعضی از آقایون در رابطه جنسی همسرشون رو وادار می کنن از رابطه با مردهای فامیل بگن و تا وقتی که ارضا نشدن از این داستان خیلی لذت می برند اما همینکه ارضا شدند ( و به مرحله همون 400 تومن رسیدند ) به فکر فرو می رن که این ضعیفه چرا با تمام مردای فامیل رابطه داره ؟ و گاهی حتی این تصورات انقدر در ذهنشون ریشه می دواند که خون جلوی چشمشون رو می گیره و حکم صادر می کنند ! خلاصه برای فانتزی هم حد و حدودی قائل بشید بد نیست
    بهتره خودتون رو کنترل کنید و سعی کنید شرطی نباشید . اینکه لذت بردن از رابطه جنسی رو محدود کنید به بیان چنین تصوراتی اونوقت در دراز مدت براتون دردسر سازی میشه
    اساسا شرطی بودن نسبت به هرچیزی دردسر سازه
    سعی کنید به مرور این شرط رو که "من فقط وقتی از رابطه جنسی لذت می برم که همسرم زن دیگر را تصور کند " ترک کنید یا لااقل اون حس ثانویه علاقمندی به خیانت نزد همسرتون رو بذارید کنار .

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  3. سلام دوست عزیز
    به نظر من با تغییر نوع فکر و عقیده شما نسبت به این موضوع و از بین بردن این افکار در ذهنتون کمک بزرگی به زندگی خودتون و افکار و منش زندگی شوهرتون میکنید. این نوع افکار اگرچه در اوایل برای همسرتون شیرین و جذاب است اما پس از مدتی از نزدیکی با شما خسته شده و احساس میکند که شما با تزریق این افکار سعی در راضی نگه داشتن اون از رابطه جنسی با خودتان دارید و یک نوع تنفر از رابطه جنسی با شما پیدا میکند که بسیار مخرب است.شما به تنهایی نمیتوانید این افکار را از ذهنتان پاک کنید شما نیاز به یک مشاور دارید که در این امر شما را یاری کند.
    سال خوبی را برای شما آرزومندم.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. shahrzad58 نوشته است: سلام .نمی دونم جای مطرح کردن این مطلب اینجاست یانه  خودم فکر میکنم دچار یه مشکل روانی_جنسی شدم
    من در رابطه ی جنسی با شوهرم حتما باید اونو با یه زن دیگه تصور کنم که ارضا بشم به طوری که اونو وادار میکنم ازرابطه ی خیالیش بازنی برام بگه که اون زن مشخصاتی رو از نظر ظاهری داشته باشه که من نداشته باشم تازه بعد از پایان رابطه احساس میکنم بهم خیانت کرده وخودش هم خواهان رابطه با زنیه که توخیالم بوده این مساله خیلی برام مشکل ساز شده اگه کسی بتونه راهنمایی ام کنه ممنون میشم.

با سلام
    دوست عزیز در رابطه جنسی تنها راه ورود فانتزی ها یا روشهای ارضای جنسی و تنها مدخل ارگاسم واقعی ذهن افراد است.
    یعنی باید ببینید که فکرتون روی حستون بیشتر از اونی که فکرشو میکنید تاثیر داره
    و چون در ارگاسم و رابطه جنسی  مهمترین راه تمرکز فکری است که به روش ها روح میبخشه پس راه درمانشم در فکر و تصویر سازی است
    پس من بهترین میگم که میتونم به شما بکنم این است که فکرش رانکنید خوب حتما میگید سخته اما من میگم سخته و زمان هم میبره اما ممکنه
    پس کم کم با خودتون کار کنید به کس دیگری فکر نکنید یا پوزیشن ها یا فانتزی های دیگری شاید مدتی لذت واقعی نبرید از همسرتون اما بمرور جذبش میشد و مشکلتون حاد نمیشه چون این روش شما فقط یک لذت مقطعی نیست و در دراز مدت ممکن است که باعث جدایی از همسرتون از لحاظ ذهنی بشه ازش در حالت غیر رابطه جنسی هم دور بشید و ایشون هم سرد بشه
    خدایش رابطه جنسی به هر قیمتی نمی ارزه باور کنید
    چون رابطه جنسی یک تیکه از زمانه اما زندگی همه زمانها رو در کنار هم نگه میداره و شما می خواهید با ایشون زندگی کنید

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  5. این احتمالا به کمبود اعتماد به نفس شما بر میگرده سعی کن رو خودت کار کنی دوست عزیز

6. gunay

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من 2سال پیش ازدواج کردم با اینکه خیلیها تریفشو میکردن ام بعد ازدواجمون فهمیدم تادل روانی نداره و قبل من  با یکی نامزد کرده بود البته اون ایرانی نبود با اینکه هر نظر من خیلی بهتر از اون بودم اما باز همیشه از اون میگف  حتی تو رابطه جنسی برا همین اذیت میشدم از اخلاق هم که چی بگم... الان برا همین نمیتونم ازدواج کنم میترسم چیکار کنم من...؟

7. سلام
    من درست متوجه نشدم شما الان طلاق گرفتید؟
    اگر طلاق گرفتید و می خواهید مجددا ازدواج کنید به جای ترس با دقت انتخاب کنید . اینو هم بدونید همه مردها که مثل هم نیستند.قبل از ازدواج حتما در مورد مسائلی که براتون مهمه با فرد مورد نظر صحبت کنید.جای نگرانی نیست فقط کافیه با دید بازتری انتخاب خودتون رو انجام برهید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید