شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نزدیکی کمتر از یک روز قبل از پریود

1. سلام

من تعداد زیادی از پاسخهای ارسال شده و برخی مقالات رو خوندم. تا حدود زیادی هم جواب سوالم رو از روی پاسخهای قبلی گرفته ام. اما راستش به خاطر دلواپسی و نگرانی، سوالم رو مطرح کردم.
    بنده رو ببخشید آقای دکتر. مطمئنا برای شما این سوال تکراری خواهد بود اما خواهش میکنم بنده رو راهنمایی کنید :

بنده پسری هستم که دیروز با نامزدم نزدیکی داشتم (یک روز قبل از پریود شدنش). دخول صورت نگرفت. منی هم خارج نشد ولی مقداری مایع قبل از منی در اطراف واژن خارج شد.
    فردای اونروز زمان شروع پریودش بود که طبق پیش بینی پریود هم شد. (تقریبا کمتر از یک روز بعد و بدون تفاوت با دفعه های قبل در مورد مقدار و رنگ خونریزی و سایر شرایط دوره پریود)
    با این تفاوت که خیلی حالت تهوع دارد و در ناحیه معده درد احساس میکند. میل زیادی هم به مصرف آب دارد. خودش احتمال مسمومیت غذایی داده اما من خیلی نگرانم.  لطفا بنده را راهنمایی کنید که :
    - الان استفاده از پیشگیری اورژانسی مناسب است ؟ پیشنهاد میشود یا مناسب نیست ؟ (در حالی که حالت تهوع دارد و پریود هم هست)
    - بهترین زمان در این وضعیت برای آزمایش خون چه موقع است ؟ (زمان مناسبتر برای اطمینان بیشتر از جواب آزمایش)
    - سوال کمی سخت : حدودا احتمال بارداری دراین وضعیت توضیح داده شده در فاصله کمتر از یک روز قبل از پریود چقدر است ؟ (مقالات قبلی را تا حدودی خوانده ام و قانون احتمالات را هم میدانم و اینکه احتمال همیشه وجود دارد. اما اگر محبت کنید حدود درصد احتمال را در این وضعیت بفرمایید ممنون خواهم شد.)

با تشکر از پاسخگویی شما
    موفق باشید

2. در اون زمان ، وقتی پریود نامزدتون انقدر منظمه و اصلا وقتی پریود شده اند و تبعا 4-5 روزی خونریزی پریود دارند پس احتمال بارداری در ایشون صفر هست و جای نگرانی نیست .

تمام حالتهایی هم که گفتید طبیعیه و نگرانی شما الان باعث میشه که هر مسئله ای رو به بارداری ربط بدید ولی ایشون باردار نیستند

* استفاده از کاندوم حسنش اینه که بعد از 2 ساعت لذت ، 20 روز با نگرانی طی نمیشه تا بلکه پریود بعدی برسه !
    * جهت اطلاع : تست خانگی بارداری ( ادرار ) 21 روز بعد از رابطه قابل اطمینان هست و تست خون 7 الی 10 روز بعد از رابطه می تونه بارداری رو بخوبی ردیابی کنه

ایشون باردار نیستند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید