شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آب منی

1. avaaa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    می شه برام توضیح بدید اگر آب منی خورده شود، چه مسیری را در بدن انسان طی میکنه ؟ آیا مثل غذا از مری وارد معده و بعد وارد روده ها میشه؟ آیا آب منی به طور کامل دفع خواهد شد؟ بعد چند روز یا چند وقت دفع می شود؟ یا اینکه بدن مواد تشکیل دهنده آن را جذب می کنه ؟
    می دونم سوالم یک کم سطحی است اما برام جالبه که بدونم، ممنون می شم راهنماییم کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. احتمالا پروتئین و مواد قندیش جذب میشه.چون غنی از پروتئین و مواد قندیه گویا
    البته من شنیدم در صورت رعایت بهداشت و سالم بودن دو طرف ایرادی نداره.
    البته جناب سامی میان یه چیز خلاف این میگن.

3. rezasd نوشته است: احتمالا پروتئین و مواد قندیش جذب میشه.چون غنی از پروتئین و مواد قندیه گویا
    البته من شنیدم در صورت رعایت بهداشت و سالم بودن دو طرف ایرادی نداره.
    البته جناب سامی میان یه چیز خلاف این میگن.

عزیزه من اگر اینجور بود که کنسروش میکردن به عنوان قند و پروتئین میفروختنش نظر علمی رو آقای سامی میان میگن

4. البته من به دوست گرامی حق می دهم .  قراره خودمون رو همیشه با یکسری حرف راضی

نگه داریم.  تازه این که چیزی نیست..... من برا توجیه کردن  عملکرد  خودمان و راضی نگه داشتن

خودمان خیلی چیزها دیدم و شنیدم. مثلا :  یک بابایی می گفت اگر کسی کراک رو درست

مصرف کنه کرم نمی گذاره....این یکی

یک بنده خدایی می گفت حاملگی خیلی برای زن خوبه چون جلوگیری از سرطان رحم و دهانه

رحم و تخمدان و خیلی چیزهای دیگه می شه. حالا اگر هم ثابت شده باشه یا نشده باشه

که نمی دونم.  هر کسی می تونه این رو برای خودش بخره.  

عزیزم...گلم ...اشکال نداره اگر ازدواج نکردی ولی تا وقتی که زنده هستی شصت بار حامله شو

چون برای سلامتی خیلی خوبه!!!! ( مامان به دخترش می گه)

اگر جایگاه  اسپرماتوزوئید در معده بود که کسی که این نظام هستی رو  طراحی کرده

میگفت که دیگه زحمت نکشید لطفا. روزی سه قاشق غذا خوری میل کنید. و بچه رو

هشت نه ماه دیگر بالا بیارید.!!!!!!!!!!!!!

همه اینها و همه این حرکات و مسائلی که خودمان تند تند برای خودمان می تراشیم

اول اینکه نتیجه  آزاد بودن فکره و بیکاری ، چون کسی که درگیری فکری داره و همیشه به یک

نقطه فکر می کنه که امروزم باید با فردام فرق کنه . دنیال این طراحی ها نمی ره.

یکی دیگه هم اینکه ما از اصل خودمون خیلی فاصله گرفتیم. حالا از نظر دینی بخواهیم برداشت

کنیم یا از نظر گذاره مطلق اخلاقی در نظریات مختلف فلسفی!!!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. avaaa نوشته است: می شه برام توضیح بدید اگر آب منی خورده شود، چه مسیری را در بدن انسان طی میکنه ؟ آیا مثل غذا از مری وارد معده و بعد وارد روده ها میشه؟ آیا آب منی به طور کامل دفع خواهد شد؟ بعد چند روز یا چند وقت دفع می شود؟ یا اینکه بدن مواد تشکیل دهنده آن را جذب می کنه ؟
    می دونم سوالم یک کم سطحی است اما برام جالبه که بدونم، ممنون می شم راهنماییم کنید.

سلام

اینکه آیا منی اصولا خوردنی هست یا نه ؟ جوابهای متفاوتی داره
    اگر به منابع علمی رجوع کنید این مایع ، مایعی خوراکی تلقی نمی شود و منشا انتقال بیماریهای عفونی نیز به حساب می آید
    ولی اگر فرضا به دیوان ایرج میرزا رجوع  کنید ، خواهید خواند که
    آبه حیات است پدر سوخته
    چون شکلات است پدر سوخته

این دیگه بستگی به نظر خودتون داره که به چه منبعی متوسل بشید و موضوع رو از چه منظری بنگرید

این مایع ممکنه حاوی پرتئین باشه اما هیچگاه منبع غنی از پرتئین محسوب نمیشه ! و تازه باید دید این ترکیبات عمدتا قندی ، چقدر قابل جذب هستند ؟ و اصلا این میزان قند و آمینو و ... در مقایسه با سایر منابع حاوی این مواد در چه سطحی بحساب می آید ؟ آیا جذب چند میلی گرم از فلان قند وقتی که ما می تونیم به مراتب بیشتر و سالم تر از اون رو در یک تکه میوه پیدا کنیم ، در کنار مضراتش قابل توجیه هست ؟ و ...

سوال اصلیتون هم اصلا جایی برای پاسخ دادن نداره
    چون در این زمینه نه تحقیقی شده و نه اصلا مسئله مهمی هست که نظر کسی رو جلب کنه
    وقتی توصیه اصلی محققین این بوده که نخورید ! دیگه در مورد اینکه اگر بخوریم در سیستم گوارش چه مقدارش هضم و جذب میشه ! صحبتی نمی کنند  .

ما قبل هم صحبت کردیم در اینباره
    مایع منی
    http://www.roham.ws/web/ftopict-356.html

خوردن مایع منی
    http://www.roham.ws/web/ftopicp-12978.html

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  6. سلام. من تازه عضو این سایت شدم و به نظرم سایت بسیار خوب و مفیدی هست.
    در همین مساله (آب منی) من سوالی داشتم.در این مورد search کردم ولی مطلبی پیدا نکردم.
    درسته که منی دارا پروتئین و یک سری املاح دیگه هست. ولی سوالی که دارم اینه که حاوی ویتامین c هم هست. بعضی معتقدندکه این مایع برای پوست صورت مفید هست(و مثل کرم شب ازش استفاده میکنند). می خواستم بدونم از نظر علمی و پزشکی این در حد یک حرف هست یا واقعا مفیده؟؟

7. saye_a نوشته است: سلام. من تازه عضو این سایت شدم و به نظرم سایت بسیار خوب و مفیدی هست.
    در همین مساله (آب منی) من سوالی داشتم.در این مورد search کردم ولی مطلبی پیدا نکردم.
    درسته که منی دارا پروتئین و یک سری املاح دیگه هست. ولی سوالی که دارم اینه که حاوی ویتامین c هم هست. بعضی معتقدندکه این مایع برای پوست صورت مفید هست(و مثل کرم شب ازش استفاده میکنند). می خواستم بدونم از نظر علمی و پزشکی این در حد یک حرف هست یا واقعا مفیده؟؟

شما مطمئنید که قبل از طرح سوال جستجو کردید ؟

با یک جستجوی ساده به این تاپیک ها می رسیدید که پاسختون توش هست

رابطه جنسی دهانی
    http://www.roham.ws/web/ftopicp-12978.html

ترکیبات منی
    http://www.roham.ws/web/ftopicp-14221.html

قبل از طرح سوال یکبار عبارت کلیدی سوال مثل عبارت " منی پوست " رو از طریق نوار جستجوی بالای همین صفحه سرچ کنید .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید