شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

التهابات پوستی

1. با سلام خدمت شما
    در مورد بیماری آلرزی سوالی داشتم
    یکی از آشناها بعد از حاملگی حساسیت شدید به میوهها با خاصیت گرم پیدا کردند با علامت گر گرفتن تمام بدن و خارش صورت و ورم کردن ناحیه صورت مثل چشم و بینی و لب و در این مورد به متخصصهای زیادی مراجعه کردند و دارو های به نام هیدرو کورتیزول و کتتوتیفن و ترفنادین مصرف کردند و 2 سال تحت درمان هستند.
    توضیحی در مورد خود بیماری و راه های درمان آن را از شما خواستارم.
    و در ضمن اگر دکتری با همین تخصص مورد نظر شماست بفرمایید.
    با تشکر

2. soda نوشته است: با سلام خدمت شما
    در مورد بیماری آلرزی سوالی داشتم
    یکی از آشناها بعد از حاملگی حساسیت شدید به میوهها با خاصیت گرم پیدا کردند با علامت گر گرفتن تمام بدن و خارش صورت و ورم کردن ناحیه صورت مثل چشم و بینی و لب و در این مورد به متخصصهای زیادی مراجعه کردند و دارو های به نام هیدرو کورتیزول و کتتوتیفن و ترفنادین مصرف کردند و 2 سال تحت درمان هستند.
    توضیحی در مورد خود بیماری و راه های درمان آن را از شما خواستارم.
    و در ضمن اگر دکتری با همین تخصص مورد نظر شماست بفرمایید.
    با تشکر

سلام،
    در همین سایت مطالب زیادی در مورد آلرژی وجود دارد («آلرژی» را جستجو کنید).
    به طور کلی درمان قطعی برای این بیماری وجود ندارد و ممکن است علی رغم درمانهای مختلف در فرد باقی بماند. درمانهایی هم که به کار گرفته می شود معمولا «علامتی» بوده و باعث رفع علایم می شوند و بیماری را بهبود نمی بخشند. بهترین درمان اجتناب از ماده آلرژن (حساسیت زا) است.

3. سلام

من مبتلا به سینوزیت مزمن هستم. زمستان گذشته این بیماری حاد شد و پزشک برای من 20 قرص سفیکسیم 400 تجویز کرد و گفت یکی دو روز اول دوقرص و بعد از آن یک قرص مصرف کن که من متاسفانه 20 قرص را در طول 10 روز مصرف کردم وبعد از آن دچار التهابات پوستی شدید همراه با خارش شدم که با نظر پزشک و مصرف روزی 1 قرص ستیریزین برطرف می شد ولی این مساله تا 1 ماه ادامه داشت. 2 هفتهخ قبل باز هم سینوزیت من عود کرد که من 7 قرص سفیکسیم 400 را در 7 روز مصرف کردم وباز هم دچار همان مشکل شدم و با وجود اینکه با نظر پزشک هیدروکورتیزون و دپومدرول را هم تزریق کردم و روزی 1 قرص ستیریزین خارجی هم مصرف می کنم اما مشکل من برطرف نشده است. خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید. با تشکر

4. abdollah نوشته است: سلام

من مبتلا به سینوزیت مزمن هستم. زمستان گذشته این بیماری حاد شد و پزشک برای من 20 قرص سفیکسیم 400 تجویز کرد و گفت یکی دو روز اول دوقرص و بعد از آن یک قرص مصرف کن که من متاسفانه 20 قرص را در طول 10 روز مصرف کردم وبعد از آن دچار التهابات پوستی شدید همراه با خارش شدم که با نظر پزشک و مصرف روزی 1 قرص ستیریزین برطرف می شد ولی این مساله تا 1 ماه ادامه داشت. 2 هفتهخ قبل باز هم سینوزیت من عود کرد که من 7 قرص سفیکسیم 400 را در 7 روز مصرف کردم وباز هم دچار همان مشکل شدم و با وجود اینکه با نظر پزشک هیدروکورتیزون و دپومدرول را هم تزریق کردم و روزی 1 قرص ستیریزین خارجی هم مصرف می کنم اما مشکل من برطرف نشده است. خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید. با تشکر

با سلام!
    دوست عزیز احتمال دارد با توصیفات، شما به عارضه ی سفيكسيم آنافيلاكسي دچار شده باشید که بسیار نادر است و یک وتکنش حساسیتی نسبت به این داروست!
    در هر صورت شما باید برای بار دوم به پزشکتون می گفتین که بار قبل این اتفاق براتون افتاده تا از داروی جایگیزین استفاده کنه!
    در هر صورت حساسیت زدایی برای شما ممکنه کمی زمان ببره و در صورت عدم بهبودی  ، ایجاد نشانه های جدید و آزاردهنده حتما به پزشکتون مراجعه کنین و از مصرف عمده عوامل آلرژی زا حتی غذاهای حاوی اسانس و رنگ و ... بپرهیزید. لباس های مناسب بپوشید و از قرار گرفتن در گرما و نور آفتاب خودداری کنید!
    موفق باشی!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید