شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

افسردگی و میگرن

1. monaoo

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    5 سالی است که میگرن دارم .4 ماه قبل که به دکتر مغز و اعصاب مراجعه کردم تشخیص داد افسردگی دارم و نورتریپتیلین25 تجویز کرد. اما این دارو نه تنها سردردهایم را تخفیف نداد بلکه به شدت دچار افزایش وزن شدم .حتی احساس می کنم خیلی ناراحت و غصه دار شده ام برای همین یک ماه است که آن را کم کم قطع کردم. حالا به شدت در مورد رابطه ی جنسی با همسرم مشکل دار. در این سایت هم که کامنت گذاشتم به من گفتید که احتمالا افسرده هستم. اما من نمی دانم باید با خودم چه کنم؟خسته شدم

2. monaoo نوشته است: با سلام
    5 سالی است که میگرن دارم .4 ماه قبل که به دکتر مغز و اعصاب مراجعه کردم تشخیص داد افسردگی دارم و نورتریپتیلین25 تجویز کرد. اما این دارو نه تنها سردردهایم را تخفیف نداد بلکه به شدت دچار افزایش وزن شدم .حتی احساس می کنم خیلی ناراحت و غصه دار شده ام برای همین یک ماه است که آن را کم کم قطع کردم. حالا به شدت در مورد رابطه ی جنسی با همسرم مشکل دار. در این سایت هم که کامنت گذاشتم به من گفتید که احتمالا افسرده هستم. اما من نمی دانم باید با خودم چه کنم؟خسته شدم

با سلام!
    یکی از عواملی که می تونه بر روی سردردهای میگرنی تاثیر گذار باشه افسردگی و خستگی مداومه!
    این دارو سردرد رو درمان نمی کنه و برای درمان افسردگیه! تشخیص نوع افسردگی و نوع سردرد میگیرنی بر عهده ی پزشک متخصصه و احتمالا پزشک شما با مشاهده ی علائم شما و توصیفات شما این تجویز رو برای شما کرده.
    تاثیر این دارو معمولا از یک تا 6 هفته طول میکشه و متاسفانه عوارض جانبی زیادی از جمله بی میلی جنسی رو به همراه داره!
    البته لازمه بگ که اکثر یا بیشتر داروهای این گروه این عوارض رو به همراه دارن!
    برای سردرد میگرنیتون می تونین از بهبود تغذیه، ماساژ مخصوص میگرن ، قرار گرفتن در محیط های آرام و شاد و کلا پرهیز از هر شرایطی که باعث اود سردردهای شما می شود کمکتان می کند!
    یادتان باشد شما اولین و آخرین کسی هستین که می تونه به درمان افسردگیتون کمک کنه و استفاده از دارو و مراجعه به پزشک و ... یک واسطه برای رسیدن به این هدفه! قدم اول جنگیدن با نیروهای منفیه درونتونه و دوم پرورش نیروهای مثبت درونتون...
    امیدوارم هرچه زودتر خودتون رو از افسردگی در بیارین.
    موفق باشی!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید