شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

راهی برای انزال؟

1. سلام من 6ماه که ازدواج کردم و نزدیکی با همسرم تحت بهترین شرایط صورت میگیره هم به اندازه کافی تحریک میشم هم میل جنسیم خوب هست اما تا حالا از راه دخول ارضا نشدم که باعث نگرانی من و همسرم شده و من احساس افسردگی وناتوانی میکنم لطفا بگید از چه راهی استفاده کنم تا ارضاییی همراه با مایع داشته باشم ممنون

2. سرد مزاجی را در سایت جستجو کنید به جوابتون می رسید
    موفق باشید

3. منظورتون اینه که اصلا ارضا نمیشید یا موقع ارضا شدن افزایش شدید و پرفشار ترشحات ندارین؟

4. هر سخصی به طریقه ای ارضا میشه شما باید ببنید از چه راهی میتونید خودتون رو ارضا کنید.در مورد خروج ترشحات از واژن معمولا خانم ها درتر از اقایون به مرحله انزال میرسن و برای این کار روش هایی هست تو سایت سرچ کنید پیدا می کنید

5. با سلامی دوباره و تشکر  من فقط  در هنگام نزدیکی از طریق (چوچوله) ارضا میشم و هنگام ارضا شدن هیچ ترشحی ندارم میخوام راههای ارضاء دخولی همراه با فشار ترشحات و بدونم از لطفتون ممنون

6. joojooei نوشته است: با سلامی دوباره و تشکر  من فقط  در هنگام نزدیکی از طریق (چوچوله) ارضا میشم و هنگام ارضا شدن هیچ ترشحی ندارم میخوام راههای ارضاء دخولی همراه با فشار ترشحات و بدونم از لطفتون ممنون

با سلام!
    دوست عزیز اینکه شما با چه روشی ارضا شوید مهم نیست! دستگاه تناسلی زنان به قدری پیچیده ست که باعث اختلافات زیادی در روش های ارضا شدن افراد مختلف می شود و این امر بر روی چگونگی ارضا شدن مردها نیز تاثیر می گذارد.
    اندازه ی ترشحات واژن در هر زنی با دیگری کاملا متفاوت است و ممکن است در افراد مختلف با شدت های گوناگونی همراه باشد! همان طور که در یک فرد در شرایط زمانی و مکانی گوناگون متفاوت است!
    ولی اگر ترشحات شما بسیار کم است( خشکی واژن ) و یا اینکه مقدار آن در برقراری و ادامه ی رابطه ایجاد مشکل می کند باید به متخصص زنان مراجعه کنید تا بررسی شوید! حتی اگر از طرق دیگه ای این ترشحات شما افزایش دارد پس طبیعی ست!
    البته همسر شما هم خیلی در این امر موثر هستند و اگر با هم هماهنگ تر شوید این مشکل شما تا حد زیادی رفع می شود!
    و بهتر است هنگام دخول توسط ایشون شما رو تحریک کنن به طوری که ارضا شوید!
    بهتر است مطالب دیگر این سایت رو در این زمینه مطالعه کنین تا به شما کمک بیشتری شود!
    موفق باشی!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  7. باسلام
    به نظرم  اگر قبل از ازدواج هم این روال وجود داشته(در خود ارضائی اگر داشته اید) احتمال اینکه شما زود ارضا میشید ، هست لذا زمانیکه این اتفاق کمی سریعتر صورت بگیرد امکان کم بودن ترشحات هم منتفی نیست!
    پیشنهاد میکنم قبل از شروع همسرتان به تحریک شما ، خودتان فقط  در ذهنتان کمی به سمت تحریک شدن سوق پیدا کنید بعد شریکتان نسبت به تحریک از قسمت دهانه واژن (اول  نه از چوچوله)  وبا مالش آرام اقدام کند.
    شاید قدری موثر باشد.ضمناً از رجوع به دکتر زنان نیز نباید غفلت  نمود.
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید