شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترمیم بکارت

1. sara2131

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من 7 سال با نامزدم رابطه واژنی داشتم پرده من از نوع حلقوی بود بار اول هیچ درد یا خونریزی نداشتم نامزدم از ازدواج با من پشیمان شده نمیدونم باید چکار کنم؟آیا بعد از این مدت میشه ترمیم کرد؟

2. اصولا ترمیم بکارت کار غیر قانونی هست.پس از 7سال امکانش کمه که به حالت اول برگرده یا بشه ترمیمش کرد.

3. سلام دوست من
    ترميم يك عمل غير قانوني در ايران به حساب مي آد اما بلاخره جاهايي پيدا ميشه كه اين كارو بكنن
    در ضمن فرقي نميكنه چند سال گذشته باشه اگر بتوني جايي رو پيدا كني ترميم پرده ات امكان پذيره.فقط خيلي مراقب باش كه از نظر بهداشتي و وسايل مورد استفاده مشكلي نداشته باشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. منم عرض کردم که امکانش کمه ولی غیر ممکن نیست.

5. سلام دوست عزیز
    آیا پرده شما با نظریه پزشک متخصص حلقوی بوده است؟؟
    امروزه نوعی ترمیم بکارت با لیزر وجود دارد که جا و اثر کمتری از خود به جا میگذارد.
    امکان ترمیم وجود دارد اما توسط پزشک قابل تشخیص است.
    موفق باشید

6. maepc عزیز
    ممنون میشم اگر منبعی در مورد ترمیم بکارت با لیزر دارید به من هم معرفی کنید چون اصلا اطلاعی در این مورد نداشتم تا بحال
    سپاس

7. سلام خدمت دوست عزیزم آقای سامی
    منظور من از ترمیم پرده بکارت با لیزر،از بین بردن جای بخیه توسط لیزر و جراحی پلاستیک میباشد.
    من از همه دوستان عذر میخواهم شاید منظورم را اشتباه بیان کرده ام.
    مقاله زیر را مطالعه بفرمایید:

سلام
    این ممکن برای خیلی از شما خانوما سوال باشه
    مسئله ترمیم بکارت رو اینجا فقط از جنبه پزشکی بررسی میکنیم و از لحاظ اخلاقی یا مذهبی کاری به اون نداریم ( چون اون مقوله دیگری هست )
    این عمل نه تنها در ایران بلکه در خیلی از کشورهای اروپائی و امریکا انجام میشه . هرچند بیشترین مشتریان ان از زنان اسیائی هستند .
    -   متقاضیان این عمل از سنسن 14 ساله تا 48 ساله دیده شده
    -   مراجعان از دختران مانتوئی گرفته تا زنان چادر و مقنعه ائی هستن
    -   از خانوادهای ازادتر گرفته تا خانواده هائی  بشدت مذهبی هم طیف مراجعان این عمل هستن
    -   از وضعیتها و طبقات مختلف جامعه چه از لحاظ مادی چه فرهنگی
    -   در این زمینه هیچ تحصیلات اکادمیک یا مدارک پزشکی خاصی وجود نداره و صرفا نحوه عمل رو ماما یا پزشک بصورت تجربی یاد گرفته
    -   60% زنان اسیائی پرده حلقوی ارتجائی دارن که بسادگی پاره نمیشه و در حین امیزش کش میاد ولی دکتر با معاینه میتونه سائیدگی در لبه های پرده رو تشخیص بده
    -   در پارسال محصولی به بازار اومده که کپسول ژلاتینی هست که حاوی ماده رنگ خون هست و 20 دقیقه قبل از نزدیکی با قرار دادن در واژن میتونه خونریزی بکارت در اولین نزدیکی رو ایجاد کنه
    -   این عمل نیاز به بیهوشی موضعی داره و معمولا 30 دقیقه تا 45 دقیقه طول میکشه
    -   روشهای مختلفی داره در اشخاصی که 1-2 هفته به شب عروسی مونده یک کپسول رنگی رو در پشت محل دوخته شده قرار میدن
    -   اگه باقیمانده های پرده وجود داشته باشه اونا رو بهم میدوزن در غیر این صورت دهانه واژن رو بهم میدوزن
    -   در دخترانی که امیزش طولانی داشتن .ابتدا ماما میزان گشادشدگی  واژن رو بررسی میکنه و در صورت نیاز باید یک عمل دیگه هم برای تنگتر کردن واژن انجام بده ( که مدت زمان به 1.5 ساعت طول میشکه و هزینه هم بیشتر میشه )
    -   عوارض جانبی خاصی نداره و در درصد کمی موقع خونریزی ماهیانه دچار درد میشن . در مورد کسانی که دوختن خود واژن رو انجام دادن ممکنه در اولین تجربه شب عروسی درد بیشتری داشته باشن
    -   البته مثل همه عملها احتمال عفونت وجود داره
    -   توصیه خاصی بعد از عمل نشده فقط رعایت بهداشت و کار سنگین نکردن تا 24 – یا 48 ساعت پس از عمل
    -   بعد از عمل معمولا درد زیادی دختر نداره و میتونه راحت بره خونه
    -   اغلب هزینه عمل رو خود پسر یا اشخاصی که پرده رو پاره کردن پرداخت میکنن ( در صورت در دسترس بودن )
    -   قیمت عمل هم در هر دکتر و مامائی فرق میکنه ( بر اساس اینکه مطب کجا واقع شده بالای شهره یا پایین شهر ) البته مهارت و تجربه طرف در عمل خیلی مهمه .
    -   معمولا یک عمل رسمی و قانونی نیست و پزشکان و ماماها بطور غیر مستقیم حاضر به جواب دادن برای انجام اینکار هستن و بطور معرقی کردن توسط اشخاص دیگه معمولا صورت میگیره
    -    در بیشتر موارد انجام گرفتن  این عمل توسط پزشک قانونی  یا دکتر متبحر  کشف و مشخص میشه ( بر خلاف ادعای خود عمل کننده )
    -   در روی پرده جاهائی مثل اثر یک زخم خوب شده باقی میمونه
    -   از 200 هزار تومان قیمت شروع میشه تا چند میلیون تومان ولی معمولا در حد 400 هزار تومان هم تموم میشه . کسانی هستن که با قیمت خیلی کمتر 70-80 تومان هم اینکارو میکنن ولی اغلب نتایج رضایتبخشی نداره و تابلوعه
    -   در مواردی هست که علاوه بر خود عمل یک جراحی پلاستیک یا استفاده از لیزر برای از بین بردن رد و جای زخمها هم انجام میگیره که در اینصورت دیگه پزشک قانونی هم نمیتونه اونو کشف کنه ( زیر 4% میتونه اونو تشخیص بده ) البته قیمت تا 2 میلیون تومان هم میرسه !!!!!
    -   اگه دختر بعد از رابطه جنسی تا زمانی حداقل 3 ماه رابطه جنسی نداشته باشه خود ماهیچه های اطراف واژن جمع شده و حالت بکارت میگیره ( پرده ترمیم نمیشه فقط واژن جمع میشه )
    -   اغلب هیچ داماد و پسری نمیتونه داشتن یا نداشتن پرده رئ تشخیص بده . مگه از شانس شما طرف متخصص زنان یا پزشک قانونی باشه  . چون دستگاه تناسلی زنان تنوع زیادی داره و از لحاظ شکل و فرم  هر یک از اجزا با هم فرق میکنه  و تشخیص پرده توسط مرد ( حتی کسانی که روابط جنسی زیادی داشتن ممکن نیست )  البته اگه طرف برگه سلامت پرده رو بخواد مشخص میشه .

منبع:
    http://www.ofc.ir
    موفق باشید

8. hossein4001 نوشته است: اصولا ترمیم بکارت کار غیر قانونی هست.پس از 7سال امکانش کمه که به حالت اول برگرده یا بشه ترمیمش کرد.

نوشته اید بعد از 7 سال ......

یعنی اگر رابطه کم  صورت گرفته باشد  (مثلا فقط چند دفعه)  و یا کوتاه مدت  (مثلا چند ماه) باشد قابلیت خود ترمیمی دارد ؟

9. sara2131 نوشته است: سلام من 7 سال با نامزدم رابطه واژنی داشتم پرده من از نوع حلقوی بود بار اول هیچ درد یا خونریزی نداشتم نامزدم از ازدواج با من پشیمان شده نمیدونم باید چکار کنم؟آیا بعد از این مدت میشه ترمیم کرد؟

سرکار خانم SARA سلام

زیاد ناراحت نباشید این اتفاقی که شما بهش اشاره کردین اولین قربانیش شما نیستید.امروزه از این قبیل اتفاق ها در اطراف ما زیاد اتفاق میافته .اصلا قصد نصیحت و اندرز ندارم ولی اینو بهتون بگم اتفاقی که نباید میافتاد حالا افتاده .فکر نکنید اخر زمون رسیده شما هم حق زندگی دارین .
    تا جایی که من اطلاع دارم اگر به بکارت اسیب جدی رسیده باشه ومدت زیادی هم از ازاله ان گذشته باشد احتمال ترمیم خیلی پایین میاد.وهمون طور که بقه دوستان اشاره کردن ترمیم بکارت تا زمانی که کار به پزشکی قانونی نکشه کسی نمیتونه متوجه بشه که چه اتفاقی براش افتاده .
    ولی اگر نظر من رو میخواهید میتونید این مساله رو صادقانه با همسر ایندتون در میون بگذارید زیادن انسانهایی که راحت با این مساله کنار میان و اصولا ادم های فهمیده ای هستن .در ضمن شما که کار خلاف شرع یا خدای نکرده هرز......که نکردین .اون نامرد به شما قول ازدواج داده و شما هم باورش کردین وحالا اون جا زده.
    اگه از من میشنوی اگه دوسش داری یه جوری از خر شیطون پیادش کن ولی اگه میبینی ارزششو نداره دیگه عمرت رو حدر نده و دنبال قسمتت باش و زندگیتو بکن
    ببخشید زیاد شد.

10. با سلام خدمت دکتر رهام صادقی
    سئوال من که شاید خیلی از افراد هم از شما پرسیده باشند در مورد ترمیم پرده بکارت می باشد.
    سه سال پیش در یکی از مسافرتهایی که با نامزدم داشتیم پرده آسیب دید ولی متاسفانه ماهرگز با هم عروسی نکردیم چون یکماهی بعد از آن ماجرا که خودمون را برای مراسم عروسی آماده می کردیم در سانحه ای جان خود را از دست داد و من هرگز نتوانستم به خانواده ام موضوع را بگویم و الان بعد از سه سال خانواده ام اصرار بر ازدواج مجدد من دارم و اکثریت هم فکرمیکنند ما نامزد بودیم .
    حال سئوال من از شما این است که آیا میشود پرده بکارت را ترمیم کرد یا نه ؟ بعد از گذشت سه سال آیا این امکان پذیر است؟
    شاید سئوال را بارها از شما پرسیده باشند ولی آیا گذشت مدت طولانی میتواند باعث ترمیم پرده شود یا خیر؟ در اصل این سئوال من می باشد.
    ممنون از راهنمایی شما

11. سلام دوست من
    هیچ صفتی برتر از صداقت نیست
    اگر با هم نامزد بودید از چی میترسی
    با مردی ازدواج کن که تو رو درک کنه و بدونه با نامزدت بودی و گناهی نکردی
    ==============
    امکان ترمیم کردن پرده بکارت وجود داره در صورتی که بافت باقی مونده باشه
    ولی اصلا از نظر اخلاقی کار مقبولی نیست
    ==============
    پرده هایمن بافت زنده نیست که بتونه خودشو ترمیم کنه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM