شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد هنگام آمیزش

1. سلام
    آیا دردی که زنان هنگام آمیزش دارند لذت بخش است یا ناراحت کننده؟
    اگر لذت بخش هست در رسیدن به ارگاسم هم تاثیری دارد؟
    ممنون

2. ramin57 نوشته است: سلام
    آیا دردی که زنان هنگام آمیزش دارند لذت بخش است یا ناراحت کننده؟
    اگر لذت بخش هست در رسیدن به ارگاسم هم تاثیری دارد؟
    ممنون

سلام
    خير اين درد لذت بخش نيست
    ولي بعضي خانم ها  از  اين كه شريك جنسيشان آن ها را در حال رابطه جنسی  كمي آزار دهد ( البته در حد بسيار ملايم )  لذت ميبرند
    ولي درد هاي ناشي لزج نبودن  كافي مهبل و درد هايي كه دليلشان عفونت ها و يا زخم هاي داخل واژن باشد اصلاً لذت بخش نيست.

3. همسرم هنگام همبستری و آمیزش حتی بعد از تحریکات کافی و زمانی نزدیک به لحظه ارگاسم فقط میگوید درد دارم لطفا مرا راهنمائی کنید.
    ممنون

4. ramin57 نوشته است: همسرم هنگام همبستری و آمیزش حتی بعد از تحریکات کافی و زمانی نزدیک به لحظه ارگاسم فقط میگوید درد دارم لطفا مرا راهنمائی کنید.
    ممنون

اگر واژن ايشان ترشحات كافي در هنگام نزديكي دارند و شما هم از ژل لوبريكانت استفاده كرديد و نتيجه نگرفتيد  بايد براي معاينه باليني به پزشك متخصص زنان مجرب مراجعه كنيد .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. با سلام و خسته نباشید .
    من چند وقتیه که عقد کردم و این مشکل رو دارم که بعد از عمل جنسی با خانومم خیلی احساس ضعف می کنم . ضمنا تا یک روز بعد از عمل جنسی ، یک لوله ( که فکر می کنم لوله ی منی بر  است البته نمی دونم فقط حدس می زنم ) زیر باسنم است که وقتی مثلا روی زمین یا صندلی می شینم یا حتی وقتی ادرار می کنم یک حالت درد خفیفی داره که نمیدونم واسه چیه ؟
    ضمنا می خواستم بدونم که تا چه زمان بعد از عمل می شه از برگه ی تست بارداری که از داروخونه تهیه میشه استفاده کرد و مطمئن شد ؟ مثلا یک روز بعد از عمل جنسی جواب میده ؟
    ازتون ممنون می شم اگه به سوالاتم جواب بدید .

6. قسمت اول سوالتون رو متوجه نشدم!...
    در مورد قسمت دوم هم خیر .. باید حداقل 25 روز حدودا (فکر میکنم) گذشته باشه...

در کل سوالاتتون هم چه ارتباطی با موضوع این تاپیک داشت هم متوجه نشدم !

7. سلام دوست عزیز
    معمولا در اویل شروع رابطه جنسی به صورت وسیع درد هایی همچون کمردرد،گرفتگی عضلات،درد بالای شرم گاه،درد بیضه ها طبیعی میباشد.
    سعی کنید جهت معاینه به یک پزشک متخصص مراجعه بفرمایید تا خیالتان راحت شود.
    خودتان را با مواد غذایی   چون موز،کنجد،شیر و ... تقویت کنید.
    مصرف پیاز در برنامه غدایی تان جای دهید.
    گ.شت خرچنگ جهت تقویت قوای جنسی بسار مفید میباشد.
    از مصرف غذاهای سرد بپرهیزید.
    موفق باشید.

8. سلام .....آیا هنگام نزدیکی اصولا نباید دردی وجود داشته باشد؟ در صورت اطمینان از نداشتن عفونت و خیس بودن کافی واژن و هایمن حلقوی و درد هنگام s.#.e.#.x بهترین راهکار چیست؟

9. raha250 نوشته است: سلام .....آیا هنگام نزدیکی اصولا نباید دردی وجود داشته باشد؟ در صورت اطمینان از نداشتن عفونت و خیس بودن کافی واژن و هایمن حلقوی و درد هنگام s.#.e.#.x بهترین راهکار چیست؟

با سلام
    دوست عزیز در هنگام رابطه جنسی اصولا نباید درد وجود داشته باشد مخصوصا اگر این شرایطی که گفتید مهیا باشه
    پس اگر دردی وجود داره حتما یک اشتباهی در کار است
    یا پرده خیلی ضخیم هست یا در اماده سازی مشکلی هست بهترین راهکارها رو هم در سایت جستجو کنید با نوشتن کلمه بهترین نوع رابزطه جنسی یا جمله ی لذت بردن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. raha250 نوشته است: سلام .....آیا هنگام نزدیکی اصولا نباید دردی وجود داشته باشد؟ در صورت اطمینان از نداشتن عفونت و خیس بودن کافی واژن و هایمن حلقوی و درد هنگام s.#.e.#.x بهترین راهکار چیست؟

سلام

بطور طبیعی که نباید دردی در بین باشه
    اگر همه موارد از جمله عدم گوریل بازی فرد مذکر رعایت شود و پای عفونت و زخم در بین نباشد
    اونوقت واژینیسموس بهترین حدسیست که می شود زد . یعنی انقباض غیرارادی عضلات دستگاه تناسلی
    اونوقته که باید به متخصص زنان مراجعه کنید ...
    البته عبارت رو هم سرچ کنید به جواب می رسید

11. بعید میدونم درد مورد نظر واژینیسموس باشه چون این درد مانع نزدیکی نیست.اما آخه مگه میشه اصلا درد نداشته باشه؟؟؟هیچ دردی نباید باشه؟

12. آیا بدون هیچگونه درد میشه ؟
    بله میشه

البته تعریف درد مشخصه
    حالا اینکه بعضی ها فرضا صحبت از " دردی لذت بخش و خوشایند " می کنند یک داستان دیگه هست .
    درد به معنی درد آزار دهنده
    اگر همه جوانب رعایت شود ، نباید بوجود بیاید
    مگر آنکه عروس 14 ساله باشه و مرد 50 ساله ( منظورم تفاوت سایز عجیب و غریب هست )

13. به تاپیک مراجعه کنید شاید جوابتون رو یافتید
    http://roham.ws/web/ftopic-923-days0-orderasc-0.html

14. سلام.
    اگر که پرده خیلی ضخیم باشه درد خیلی زیاد میشه؟ ترسناک شدا.Sad

15. kamandlover نوشته است: سلام.
    اگر که پرده خیلی ضخیم باشه درد خیلی زیاد میشه؟ ترسناک شدا.Sad

سلام
    خانم عزیز ، انشاالله طرف حساب شما یک انسان است و نه یک قاتل بی رحم
    پس اگر - اگر - دردی هم منتظر شما باشه ، ایشون حتما بعد از اینکه متوجه بشن شما درد می کشید دست به دامن دوستان ! و دکتر و افراد با تجربه می شوند و راهی رو پیدا می کنند که با کمترین درد ممکن به سلامتی دخول صورت بگیره
    این انتظار درد کشیدن بیشتر از خود درد شما خانمها رو اذیت می کنه

نگران نباشید
    اگر واقعا بکارت خیلی ضخیم و صعب العبور ! باشه ، در مطب توسط پزشک با بی حسی موضعی و شاید بی هوشی مشکل حل میشه
    انقدر درد ازاله بکارت رو برای خودتون بزرگ نکنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید