شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارضای باکره

1. سلام.میخواستم بدونم چه جوری میشه یه دختر رو که باکره هست از راه واژن یا کلیتوریس ارضا کرد بدون اینکه آسیبی به پرده ش برسه.ممنون

2. دوست عزیز یه دختر باکره رو با تحریک کلیتوریس میشه ارضا کرد و در صورتی که نمیخواید به پردش آسیب برسه اصلا چیزی وارد واژنش نکنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. برای رضای یه دختر باکره فقط میتونید از طریق تحریک کلیتوریس این کار رو انجام بدید.
    در مورد پرده اینجارو یه نگا بنداز تا خدایی نکرده دسته گلی به آب ندی  
    http://roham.ws/web/ftopict-128.html#17408
    http://roham.ws/web/ftopic-5385-days0-orderasc-0.html
    موفق باشی

4. دختري بعد ار ازضا شدن از صريق تحريك دستگاه تناسلي خود و البته كاملا خارجي دچار كمردرد ميشود.
    شرايطي كه داشته به اين شرح است.
    اين دومين باري بود كه به فاصله زماني چند روز از قبلي ارضا ميشد.
    در اون وضيت اضطراب و استرس نسبتا زيادي داشته است.
    به نظر شما اين كمردرد چه عاملي ميتواند داشته باشد؟.چون دختر كاملا به اورگاسم رسيد.
    براي رفع آن چه كاري ميتوان انجام داد؟

5. natan7 نوشته است: دختري بعد ار ازضا شدن از صريق تحريك دستگاه تناسلي خود و البته كاملا خارجي دچار كمردرد ميشود.
    شرايطي كه داشته به اين شرح است.
    اين دومين باري بود كه به فاصله زماني چند روز از قبلي ارضا ميشد.
    در اون وضيت اضطراب و استرس نسبتا زيادي داشته است.
    به نظر شما اين كمردرد چه عاملي ميتواند داشته باشد؟.چون دختر كاملا به اورگاسم رسيد.
    براي رفع آن چه كاري ميتوان انجام داد؟

با سلام
    برای ارگاسم بدون دخول چون نیاز به حرکات کختلفی هست و اسرتس هم وجود داشته خوب این حالت نرمال هست مگر اینکه خیلی ادامه داشته باشه که بهتر هست به دکتر مراجعه کنند
    اما فکر نمیکنم مساله ی مهمی باشد و بهتر است کمی استراحت کنند بدون هیچ استرس و نگرانی کار سنگین یا ورزش یا حرکات ناگهانی نکنند تا خوب شوند

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  6. سلام ومدتی است که با نگاه کردن به بیضه هایم متوجه شده ام که کیسه آن بیش از حد معمول کشیده شده.طوری که به راحتی میشه با اونا بازی کرد.منظورم اینه که اونا رو لمس کرد.بیضه هام نسبت به قبل بزرگتر شده اند.من موقع رفتن به خیابون بیضه هام جلب توجه میکنن طوری که تمام دخترا بهم نگاه میکنن و این برای من که نماز میخونم و مذهبی هستم یه خورده بده.من پسرم و هجده سال و چهار ماه سن دارم.مجرد هستم.دانشجوی رشته حسابداری.خودتون گفتین جناب دکتر اینا رو بگم والا قصد گفتنشونو نداشتم.حالا میخوام بدونم که ایا این یه مشکله یا با توجه به سنم طبیعیه.درضمن.آلت تناسلی من از کیسه ای که بیضه هایم در آن قرار دارند قدری کوچک میباشد ایا اینم طبیعی است.
    با تشکر

7. سلام به نظر من حتما یه سری به دکتر بزن  چون ممکنه مشکل کوچیکی وجود داشته باشه...

8. سلام
    معمولا این گونه مسائل نیاز به معاینه دارد حتما به پزشک متخصص مراجعه بفرمایید.
    بعید میدونم مشکلی وجود داشته باشد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید