شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کسی که دوستش دارم و منو ول کرد

1. سلام دوستان
    مثل اینکه من منظورم درست بیان نکردنم
    ببنید من اون دختر را دوست دارم ولی حاضر نمیشم برم بگم عزیزم بیا باز با من بمون چرا که اصلا شاید بزنه تو برجک من بگه به چه جراتی باز امدی سراغ من مگه نگفتم بهت دیگه نیا پیشم و سراغی از من نگیر
    سوال کلی من از شما اینه با توجه به اینکه من اولین نفر هستم تو دوستی با اون خانوم با توجه به رابطه جنسیی که با هم داشتیم و خیلی مردانه رفتم با مادرش در میون گذاشتم و گفتم من میخوام با دخترتون ازدواج کنم و مادر اون مخالفت کرد
    حالا میگم امکان داره من تو ذهن اون دختر باشم و اون دختر برگرده پیش من باتوجه به اینکه من صادقانه امدم خواستگاریش کردم به نظر شما چی میشیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. ببین دوست من هر چیزی امکان داره و نمیشه فقط با توجه به حرفهای شما ذهن اون خانوم رو خوند.تمام مطالبی که دوستان اینجا مطرح کردند فقط برای کمک به شما بود نه پیش بینی رفتار دیگرون! اما من دوتا مطلب می خواهم بگم امیدوارم به عنوان یک دوست از من بپذیری:
    1) اگر واقعا دوستش داری و برای ازدواج می خواهیش پس "تو برجک زدنو ضایع شدن" و این حرفها بی معنیه!برو جلو و برای بدست آوردنش تلاش کن ! مطمئن باش وقتی تلاشتو ببینه به عشقت ایمان می آره!

2)اگه نمی خواهی از جانب تو اقدامی بشه پس می خواهی تا آخر عمرت بشینی فکر کنی دوست داره؟کی می آد؟پس چرا نیومد؟
    بی خیال شو و به خاطر یک عشق و یک خاطره قدیمی جلوی اومدن عشقهای تازرو به زندگیت نگیر.بگذار زمان همه چیو حل کنه
    ----------------------------------
    من به عشق منتظر ماندن همه صبر و قرارم رفت
    بهارم رفت.. عشقم مرد ... یارم رفت

3. دوستات آخرین حرفی که این دختر در جواب ایمیل جعلی من داد این بود
    اگه فقط یه روده راست توشکمت بود تا آخر دنیا باهات میومدم اونم با پایپیاده تو هر رابطه ای مشکلات و مخالفت های بزرگترا هست همشون هم اگه دوطرف همدیگر رو بخوان حل میشه ولی تو با دروغ گویی هات کاخ آرزوهایی رو کهتو رویام باهات ساخته بودم داغون کردی اگه راست گو بودی فقط یه کم صبرنیاز بود تا همه چیز درست شه ولی تو کاری کردی که به حرف مادرم برسم کهمیگفت این پسر به درد تو نمیخوره شاید حس ششم مادرانش فهمیده بود که توصادق نیستی برای همین سطح فرهنگی رو بهونه کرد
    تا آخر دنیا هم بیا دنبالم خودتو علاف کن فایده نداره تو با من رو راست نبودی علی...
    اگه هیشکی ندونه تو دیگه از بی پناهیم خبر داشتی تو که میدونستی منهیشکی رو ندارم میدونستی دنبال سر پناه بودم دنبال یکی که بهش تکیه کنمباهام بد کردی برو بذار فراموش کنم باهام چه کردی برو تا با این دل شکستمنفرینت نکردم
    حالا بگید چیکار کنم من ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4. دوباره برید سراغش
    و اینبار راست و درست و بگید بهش علاقه دارید
    اگر هم نمیخواید برید برای چی میخواید بدونید دوستتون داره
    میخواید چی رو به کی ثابت کنید

5. هیچ کس جز خودت نمیتونه راهنمای خوبی برات باشه، چون تو موقعیت تو نیستن و مورد دیگر اینکه این سوال روانشناسی نیست، درد دله . . . همچنین آدمای موفق با فکر خودشون مشکلات رو حل میکنن و وقت نمیذارن بیان تو نت پست بدن و ببینن نظر دیگران چیه، نظر خواهی بد نیست، ولی تو این موردها نظرات دیگران کاری رو پیش نمیبره . . .

6. سلام.
    ماجرای تو به نظر من یکم بو داره. من خیلی کوچکتر از توام پس ببخشید که اظهار نظر می کنم، اما وقتی خودت می گی هنوز داره تو نت دنبال شوهر می گرده یعنی اینکه تورو فراموش کرده و دنبال یه آدم جدید می گرده. قصد تهمت زدن ندارم ولی به نظرم این خانوم یکم سرتو کلاه گذاشته و قصد بازی داشته چون اگه واقعا می خواستت مادرشو راضی می کرد. به جای الان به آیندت نگاه کن، فکر نمی کنی به طلاق ختم بشه؟ خیانت برای این خانوم خیلی راحته چون اگه از کار گذشته اش پشیمون بود به توام اجازه ی نزدیکی نمی داد. در ضمن تو گرفتار هوس شدی، خودت می گی خوشگله پس احتمال اینکه جذب زیباییش شده باشی زیاده ولی تو زندگی زیبایی زیاد هم مهم نیست. مهم اخلاقه که من تو اخلاق به این خانوم نمره ی بیست بدون صفر می دم.

7. آقای محترم شما جدا 28 سالته؟؟!!!
    به نظر من شما کلا سرکاری چرا؟ چون 1)این خانوم بعد بهم زدن با شما هنوز داره تو نت دنباله شوهر میگرده یعنی دنباله یکی دیگه نه شما
    2)کلا دروغ گویی کار خیلی بدیه ولی اون دروغی که شما گفتی اگه راست گفتی و فقط در حد همون میل بوده اونقدر دروغه بزرگی نیست که اگر کسی کسیو دوست داشته باشه نتونه ازش بگذره وانقدر بزرگش کنه به احتماله زیاد اون خانوم اون قضیه رو بهونه کرده که شما دست از سرش برداری
    مگر اینکه اون خانوم خیلی حساس باشه و واقعا از اون دروغ ناراحت شده باشه(البته این فرضیه ضعیفه) که در اون صورت بر نمی گرده و اگر واقعا اونو می خوای باید خودت دوباره بری جلو و احتمال نه شنیدنم بدی ولی اگه واقعا دوسش داری نباید ناراحت نه شنیدن باشی و به هر حال باید تلاشتو با هر ریسکی بکنی مگر اینکه واقعا دوسش نداشته باشی که در اون صورت بی خیال شو
    ودر اخر بدون که تب تند زود عرق می کنه (یه همچین چیزایی) ازدواج بچه بازی نیست

8. tarapink

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من واقعن از این اتفاقی که برای شما افتاده متاسفم به نظر من این خانم اصلن برای احساسات شما هیچ ارزشی قاهل نیست واصلن به خود شما هم اهمیت نمیده چون اگه غیر از این بود حتمن مادرش رو راضی میکرد ممکن اصلن خودش تو رو نمی خواسته ومادرشو بهونه کرده که تو رو از سرش باز کنه در هر صورت به نظر من همچین دختری با این خصوصیات نه تنها لیاقت عشق تو رو نداره بلکه لیاقت عشق هیچ پسره دیگری رو هم نداره و اصلن شایسته دل بستن نیست و من هم به عنوان یک دوست به شما توصیه میکنم که به احساسات خودتون مسلط بشید وسعی کنید که واقع بینانه با این مشکل روبه رو شوید وبا توکل به خدا این بحران روپشت سر بگذارید وسعی کنید بعد از این عاشق کسی شوید که شایسته دل بستن باشه    ارزو میکنم که هر چه زودتر مشکلت حل بشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید